Резултати от 1 до 13 от общо 13

Телевизор BEKO 29K68 100HZ PIP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    21
    #1

    Телевизор BEKO 29K68 100HZ PIP

    Спрял съм се на* Телевизор BEKO 29K68 100HZ PIP. Моля* дайте свет - заслужава ли си покупката. Плюсове и минуси.
    * http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=54&f=3700*

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #2

    Re: Телевизор BEKO 29K68 100HZ PIP

    недей ВЕКО ,изкарва малко повече от гаранцията си.

  4. silverfox
    Guest
    #3

    Re: Телевизор BEKO 29K68 100HZ PIP

    Точно BEKO бих казал, че са много добри телевизори. Истинска турска марка, а не турска или китайска гаражна измушльотина.

  5. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #4

    Re: Телевизор BEKO 29K68 100HZ PIP

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    недей ВЕКО ,изкарва малко повече от гаранцията си.
    Не винаги успява дори и това.

  6. silverfox
    Guest
    #5

    Re: Телевизор BEKO 29K68 100HZ PIP

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    Не винаги успява дори и това.
    Много съм изненадан. Имах друго мнение за тях.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #6

    Re: Телевизор BEKO 29K68 100HZ PIP

    Цитат Първоначално публикувано от silverfox
    Много съм изненадан. Имах друго мнение за тях.
    Аз също- имам телевизор Beko (не е модела, за който пита valepika) от около 5 години и няма грижи... Даже се "подведох" от него и сега в къщи имам фурна за вграждане, керамичен плот и съдомиялна също Beko и за сега са си Ок. Но може да са се изкалпазанили напоследък- на badr това му е работата и има поглед на нещата...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #7

    Re: Телевизор BEKO 29K68 100HZ PIP

    доколкото знам кинескопите са лж-филипс ,но точно на този модел несъм сигурен какъв е

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    21
    #8

    Re: Телевизор BEKO 29K68 100HZ PIP

    Май...ще се откажа. Обикновено евтиното излиза скъпо. Гледах темата за 29" телевизори, но не видях някой добър за около 500 - 600лв с 2 тунера и 100Hz. Мерси за отговорите.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    101
    #9

    Re: Телевизор BEKO 29K68 100HZ PIP

    Аз бях на твоя хал преди 5 месеца.
    Исках да си купя телевизор, който да е хем 100 херца, хем да е PIP, да е плосък и да е най добра съотношение качество / цена.
    Обикалях 2 месеца, "изследвах "пазара.
    Гледах и БЕКОто...
    В крайна сметка взех Тошиба за 760 лева и мисля, че направих добър избор, НО !!!!

    Какво се оказа обаче от практиката ..... много е важно и го имай предвид:
    100 херца се вадят и си личат само когато гледаш ДВД, обикновенната ТВ е макс 50 херца и въпреки думите на специалисти че задържали всеки кадър по 2 тайминга, с цел (50 по 2 равно на 100) нещата не са розови при никой 100 херцов ТВ, това си е маркетингов трик.

    Второ картина в картината я използвам от дъжд на вятър и то само аз, никой останал в моето семейство и само си дадох парите на хаос. Освен това 2 рата картина е доста по малка от първата , не е 50 на 50 от екрана да речем и едва си личи какво дават по нея.

    Добре си помисли струва ли си да дадеш 300 лева отгоре за нещо , което няма да използваш.

    Още нещо да добавя, аз си взех 29 инчов и май сбърках, защото само с 100 - 150 лева отгоре има 32 инчови, като чели в дългосрочна преспектива по си струва да се купи такъв.

    !!!! Имай предвид, че има много ТВ на които пише AV PIP не купувай такъв!!!!!! това означава, че имаш PIP когато гледааш ТВ и видео или ВДВ едновременно, а не 2 канала по ТВ !!!!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    137
    #10

    Re: Телевизор BEKO 29K68 100HZ PIP

    Преди 2-3 години един нов хладилник на Беко(на 3-4 месеца) просто спря да работи по време на уйкенда, дори ако не ме лъже паметта беше като тоя уйкенд, в смисъл понеделникът беше почивен ден, та се наложи да се кара без хладилник 2-3 дена...
    После ,предложението от страна на магазина за подмяна на стария с нов Беко беше отказана и се доплати за един на Сименс, който засега държи фронта.
    Оттогава за марката Беко не ща да чуя

  13. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #11

    Re: Телевизор BEKO 29K68 100HZ PIP

    Цитат Първоначално публикувано от mitkosan
    Какво се оказа обаче от практиката ..... много е важно и го имай предвид:
    100 херца се вадят и си личат само когато гледаш ДВД, обикновенната ТВ е макс 50 херца и въпреки думите на специалисти че задържали всеки кадър по 2 тайминга, с цел (50 по 2 равно на 100) нещата не са розови при никой 100 херцов ТВ, това си е маркетингов трик.
    Приятелю съвсем си объркал понятията.Никакъв маркетингов трик не са 100hz
    Така си се оплел,че нямам думи.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    101
    #12

    Re: Телевизор BEKO 29K68 100HZ PIP

    BADR

    Моля да обясни, като е такъв специалист в какво се изразява разликата.
    Нека да отговори на въпросите ми
    1 во, на колко херца е ТВ която върви по кабел
    2 ро не е ли вярно че за да се получи картина 100 херцов един кадър се задържа по няколко тайминга ????
    3то в кое точно греша и къде точно съм се "пообръкал"

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #13

    Re: Телевизор BEKO 29K68 100HZ PIP

    Аз си купих Toshiba 29ht37GP с PIP* , плосък екран и тн , и благодарение на @ludia ми излезе 550 лв с ДДС ( от там се разбрах* и с фирма за 50% от ДДС то )
    Какво да кажа за телевизора
    PIP работи , добре - екрана е малък ,може дасе разпъне малко , но се ВИЖДА !
    докато гледам футбол , жена ми си гледа сериалите !
    100HZ ги вади ако си на кабелна телевизия ,( аз не съм , но все пак се усеща разликата от тивито на комшията ( сигнала за България е 60HZ* )
    Как се тества - даваш му стоп кадър и гледаш дали трепти картината - уви без кабелна трепти!
    Сигнала през TV-Out-a* е по-добър , там не мърда ( но с хубав кабел , не с китайски боклук за 20 цента )
    Според мен има няколко минуса
    - Бутоните на дистанционното понякога се бъркат ( намаляш звук - а се пуска АV )
    - Не можеш да сменяш рамката на PIP
    - При пускането на телевизора - ако говора е висок , докато не се покаже картина , не можеш да намалиш звука или каквато и да е операция с дистанционното
    - няма опция ( или поне не я открих ) за едновременно извеждане на всички запаметени канали ( когато целия екран става на равни квадратчета и всяко излъчва по 3-4 секунди )
    но за 500 лв ще го преглътна някак си !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 22-10-11, 23:30
  2. Телевизор до 600 лв. 100Hz
    От milenski_bg във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 01-04-07, 17:45
  3. Телевизор SANG или BEKO -дайте съвет?
    От desiniko във форум Други телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 07-02-07, 23:25
  4. DVD palyer KiSS и 32 inch 100Hz телевизор
    От joe2376 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 26-12-05, 21:01
  5. ИЗБОР НА ЕВТИН 29" - 100Hz ТЕЛЕВИЗОР
    От JoroM във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 14-11-05, 21:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе