Daikin Климатици
Страница 18 от 19 ПърваПърва ... 816171819 ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 284
Like Tree12Одобрявам

Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Сливен

Отговор: Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

Благодаря ти, много ми помогна.

2.  
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2018

Здравейте, трумя се меьду следните предложения:

https://zora.bg/product/32290sm-1?ut...m=broshura2018
    за 300 лв смарт

https://www.emag.bg/televizor-smart-.../pd/D1BYZBBBM/
    за 400 лв от Метро-пак смарт
    смятам,ако е един от тез да взема донгъл- за споделяне с телефон/комп

Кауфланд брошура до 18.02 #60954 - Broshura.bg
    И тази евентуална 32-ка от кауфланд, за която не пише, че е смарт но е с 3 години гаранция пак Краун.за 280 лв
    ежентуално + андроид бокс?
    Гледам има в зора и Хитачита за по 420 пак смарт тв.

Заслужава ли си Тошибата/Хитачи 100 лв повече, като цена-евентуално по добра сглобка, или софтуерна поддръжка сражнение с Краун

4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я

Не се задълбавай много .Вземаш този с най-голяма гаранция. Един господ знае какъв Smart ще видиш от тези телевизори „

5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Преди малко купих, и малко след това върнах въпросният Crown. Картината беше еднакво гадна, без значение дали сигнала е 576, 720, 1080p, цифров или аналогов sd или hd. Филмите от флашка тръгваха, но насичаха леко. Картината не беше гладка и имаше значителен шум. Сравнявам с 8 годишенхд реди Сони, и 7 годишен Филипс.
    Бях го взел за детската стая, за да не ме е яд ако го счупят диваците, НО ще сложа някоя от старите машини и ще ъпгрейдна с нова по-качествена.

6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Цитат Първоначално публикувано от gens Виж публикацията
    Гледам има в зора и Хитачита за по 420 пак смарт тв.
    Заслужава ли си Тошибата/Хитачи 100 лв повече, като цена-евентуално по добра сглобка, или софтуерна поддръжка сражнение с Краун
    Забрави за Crown виж Хитачито. Не възлагай големи надежди на Смарт функциите-това е просто маркетинг.

7.  
  8. Novice
    Тук е от
    Jan 2018

Мерси за отговорите на всички.Смарт функцията ме блазни, до толкова, че да има отворен браузър и баща ми да джитка през него в нета с усб-мишка, клавиатура.

Смятам да се насоча към:

Тошибата от метро

Хитачи или Финлукс от Зора- до 400 лв.
    Frogst одобрява това.

9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006

Моделът в Метро не е Full HD!
    Виж JVC и Toshiba от Технополис. И те са Vestel Обаче са леко по-скъпички.
    За сметка на това са Full HD, като JVC има и SAT тунер, ако ти е нужен де. За Тошо не съм сугурен, но и двата имат DVB-T2.
    Успех!

10. Novice
    Тук е от
    Jan 2018

Мерси колега,аз съм от от Бургас и от там и ще копувам.Знам че Тошо не е фулл хд, за баща ми е, той човека мина 60, и гледа на едно ЛГ от първите ЛЦД 32', едва ли ще направи разлика хд/фхд.До сега най ми е допадала картина на Краун- бюджетно за 250 лв, поне на мен.Инак другите ми лилавеят, сивеят и т.н като картина.Аз съъм и със смутено цветооусещане- форма на далтонизъм и от това може да ми е малко по субективна оценката за моделите.Питам относна поддръжка техническа , поддръжка -фирмуеър,и най веяе шаси.От ниското бюджетното качество за сумата /х-хикс/ да не се вземе най недалновидния вариянт.Ще погледна и JVC.Преди се водиха добри телевизори-сега не знам- Пазара 90% е китай и Вестел.TR.

11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006

Ако имаш възможност, вземи му на човека FHD. Има разлика, щом и моите родители я усещат.
    Поддръжката за моделите от този ценови клас е никаква.
    Има някаква вестелска програмка за промяна на функциите в сервизното меню. Колегите са писали подробно в предни постове за нея.

От "марковите" Smart FHD с поддръжка най-евтин модел 2017 е LG 32LJ610V - в МЕТРО е на промо в момента 550лв. Но за твоя случай е неоправдана инвестиция, според мен

12. Novice
    Тук е от
    Jan 2018

Мхмм, Напълно съгласен.
    Мислех и за друго като идея в бюджет по висок -около 450 -480 лв, толкова гледам ,че са JVC & Toshiba Full HD
    Или самсунг от Метро 479 лВ със смарт функций.
    или едни лГ без смарт функций + Андроид тв бокс за около 70-100 лв
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...v-p365770853/#
    Това ЛГ от Плесио е 379 лв а в метро 420, като му бодна и един андроид тв бокс за около най много до 100 лв , става на цената на самсунга=379 лв
    Не знам само ЛГ-то струва ли си 500В модела и някой занимавал ли се е с андроид бокс или по евтиният вариянт- ддонгъл.Да се вади някакъв интернет за браузване на устройството.Основно ,ще се четат теми в нета и ще се гледа ТВ, от кабелна-(/"Скат"/да не звучи като реклама).
    Поздрави и уважениш към целият раздел телевизори- доста е подробен.

- - - - - - - - - -

Това ЛГ от Плесио е 379 лв а в метро 420, като му бодна и един андроид тв бокс за около най много до 100 лв , става на цената на самсунга=379 лв
    исках да кажа 479 лв

13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006

Вземи един свестен ТВ и не им усложнявай живота на хората!
    Box, 2 + дистанционни, кабели, настройки, ъпдейти...
    32LJ500B не е FHD, затова е и толкова евтин. Самсунг в METRO май е моделът от 2016 4500 (буквите не ги помня) също HD Ready.

14. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я

gens, купи на баща си един настолен компютър. Баща ти ще бъде най-доволен от браузването с него.

15. Novice
    Тук е от
    Jan 2018

Мерси на всички, настолен комп си имат. Исках поне и едно ТВ да взема с екстри а и цената блазни/300-400лв/
    Много много задълабхме темата, за такъв бюджет телевизор. Накрая ще се гледа сравнява на живо и който е той.
    32LJ500V е фулл ХД -така го дават от Плесио а и брошурата на Метро/сори ако се е разбрало/Б вместо В за модела./
    Ще отида идният понеделник-/ми е почивен ден /до хипермаркетите да ги видя на живо.
    Още веднъж БЛАГОДАРСКО за всички включили се или вклчващи се в темата.

16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006

Аз си мисля, че моделът е само 32LJ500B (не V) и не е FHD, но не съм 100% сигурен.
    Погледни в сайта на LGE какво точно пишат. Има модел 510 и 590V.

17.  
  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2018

Телевизорът е купен LG 32LJ610V, но от Техмарт-530 лв, надскояих малко бюджета но съм доволен
    Наистина вади по добра картина /ФХД мисля че е / от другите, които гледах-ХД реди.
    Ходих до метро да видя Тошо, да му пусна една флашка със сериал+ субтитри-като го размърдаха, че като му заподскача картината... мале мале-консултанта като се притесни и като взе да се оправдава, че телевизорчето е работило малко повече.
    Отказах се да му пускам каквото и да е на Тошибата- а е на промоция с рутер-общо за 400 лв.Не си струва..
    Добро впечатление ми направи Техномаркет- М Рудник, млада консултантка русо момиче,Ходих да тествам едно НЕО, но ме разубеди.
    Препоръча ми Скайурд
    https://www.technomarket.bg/televizo...rt-tv-09161790
    Добре изглежда, и сериала на флашка захапа, а и го похвали,че е топ селър в Китай.
    Който се интеренсува може да им хвърли едно око-бюджетни, но по добре изглежда шасито от на Тошибата и Ариели, поне за мене/Тошо ли бе Ариели ли 32" с едно светещо прозначно копче от долу ,като противовлажен ЦК ключ.. оле мале/
    Та от въпросните Скайуорд бяха останали в Техномаркет три броя в Б-с М. Рудник. до М.Бриколаж.ХД реди са като матрица VA.
    Консултантката, както споменах, дава да се тества с флашка, пуска нет- браузване, обеснява, препоръчва,проверява за наличност- неразопаковани в склада без да си я карал, за което огромно БЛАГОДАРЯ...
    Та в общи линий взех от Техмарт, и там ме обслуьиха добре- не са отказвали, даже момяетата искаха флашката със сериала със субтитри, дето я носих да показват на други два клиента. Още две ЛГ-та по голям цолаж 43" и 49" изхвърчаха пред очите ми докато се чудя да взема ли или не моето.Поне имаше него и още едно ,като бройки неразопаковани.
    НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ЗА 43" ЛГ в Техмарт 43LJ5150 за 499 лв, което излиза в нета,става въпрос за две мостри едната в Търново и едната в Габрово ли беше.
    Инак има някакво намаление, кое чувствително ,кое не- на абсолютно всичко-дори слушалки от 5 лв тапички имат 10% намаление- на касата-50 стотинки.
    Дано съм бил полезен на някой и Благодаря за насоките.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 19 ПърваПърва ... 816171819 ПоследноПоследно

Подобни теми

1. Хладилник Vestel спира често.
    От JordanVass във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 11-09-12, 09:24
  2. Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT
    От hrutka във форум Други марки климатици
    Отговори: 22
    Последно: 16-08-12, 13:17
  3. Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB
    От zezco във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 85
    Последно: 04-05-08, 13:39
  4. помощ за divx субтитри dvd vestel
    От chobi във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 23-07-07, 20:54
  5. 21"ТЕЛЕВИЗОРИ NEO И CROWN ДО 190лв. - КОЙ Е ПО НАДЕЖДЕН
    От ERIC във форум Други телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 12-06-07, 10:44

Тагове за тази тема

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе