Страница 24 от 25 ПърваПърва ... 1422232425 ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 364

Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    41
    #346

    Отговор: Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

    Здравейте! Имам проблем с телевизор Finlux 32FLYR160DC-FHD. Преди Youtube работеше нормално. Сега приложението тръгва, но в момента в който избера клип, той не тръгва а стои черен екран. Пробвах с кабел и през wifi, но все е така. Върти ми се идея да пробвам да го флашна, но не мога да намеря фирмуер. В момента е с V3.6.2j. Искам или да му сложа по-нова версия, или да пробвам да го префлашна с тази пак. Обаче сайтът, който съм запазил от преди години, вече го няма. Някой може ли да ми помогне къде може да намеря? Благодаря!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #347

    Отговор: Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

    rusnaka
    https://finlux.com/eu-en/contact

    трябва да се внимава с фирмуера за телевизори Вестел. Един и същи модел може да бъде на различни шасита.
    https://remont-aud.net/dump/lcd_pdp_tv/prochee/248-49-3

    https://www.ciklon.org/en/downloads/...yr160d-17mb95s

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    41
    #348

    Отговор: Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

    Благодаря много! Шасито, ако не бъркам, би трябвало да е MB95M.
    PQ: PQTool_MB95MR3_OEM_FHD_90016
    За всеки 32 инчов модел на вестел с това шаси ли ще стане фирмуер за MB95M? Защото не откривам точно за моя модел сякаш...

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #349

    Отговор: Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

    Да.
    В първият линк горе - поискай фирмуер за твоят модел. Напиши им модел, сериен номер, шаси.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    41
    #350

    Отговор: Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

    Благодаря!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    41
    #351

    Отговор: Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

    Сигурно 5 пъти им писах през 1 месец - никакъв отговор... Това ли е единственото място, където може да се намери?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,553
    #352

    Отговор: Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

    Axen, Sunny... слагали WebOS


  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2022
    Мнения
    13
    #353

    Отговор: Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

    Не знам дали съм единствения, но аз съм много доволен от марката Finlux. Имам два телевизора на тази марка и ми вършат перфектна работа.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #354

    Отговор: Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

    Цитат Първоначално публикувано от rusnaka Виж публикацията
    Сигурно 5 пъти им писах през 1 месец - никакъв отговор... Това ли е единственото място, където може да се намери?
    вариант е, да потърсиш в сервиза.

  12. Junior Member Аватара на Asen Ikonomov
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Kюстендил
    Мнения
    125
    #355

    Отговор: Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

    Здравейте, наскоро си закупих телевизор Telefunken 32HE4011. Телевизорът е перфектен откъм звук и картина, но не мога да разбера дали има PVR или не? Благодаря предварително!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    9
    #356

    Отговор: Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

    Здравейте, търся firmware за Crown 40MA110S, майн борда е CV358H-T42. Изпробвах почти всичко от https://remont-aud.net/dump за това шаси - но или е обърната картината или е с ниска резолюция и обърната, като при всички не работи ПДУ.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    103
    #357

    Отговор: Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

    Привет, колеги! Имам проблем с едно кухненско 19" LCD NEO. То не е първа младост, на не по-малко от 10 г. е. Навремето шуреят ми го взе от Penny Market на прИмоция за 250 лв. в пакет с един двд-плеър на Elite. Отскоро обаче се "ъпргейтна" до 32" Grundig и ми пробута NEO-то за кухнята. Вързах го с един цифров приемник на iptv на Vivacom. Отначало си работеше после започна изведнъж да гасне до черен екран и без звук в произволен момент за няколко секунди, а и за по-дълго. При това stand-by продължава да си свети зелено. При един от последвалите опити да разбера какъв е проблема смених HDMI -кабела към приемника и се оправи. Тези дни обаче се наложи да сваля приемника(трябва ми за друг тв) и за да не лишавам жената от любимото и "клюкарче" в кухнята, прехвърлих антена с приемник на цифрови сигнали(6 канала понастоящем се ловят свободно в България), който досега работеше безупречно на едно старо CRT. Само, че това устройство няма HDMI и осъществих връзката със SCART от двете страни. Каква беше изненадата ми, когато отново почнаха същите кюляфи и то по-драстично - отначало си тръгва и върви известно време, после започва да гасне за по 2-3 сек, и накрая тотално умира. Пробвах с различни кабели, пробвах със SCART от приемника към чинчове на тв-то, същата работа, даже и по-лошо - въобще не открива приемника. Направи ми впечатление, че като сложа SCART-а и включа тв-то, ако не си го открие автоматично, аз му го посочвам от менюто и за момент излиза картина и пак гасне. Върнах устройството с HDMI - никакъв проблем.... Та питането ми е: Ако намеря кабел SCART към HDMI(дали има такива въобще - не знам) как смятате, дали ще се оправи този казус? Благодаря!

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    103
    #358

    Отговор: Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

    Цитат Първоначално публикувано от German Виж публикацията
    Привет, колеги! Имам проблем с едно кухненско 19" LCD NEO. То не е първа младост, на не по-малко от 10 г. е. Навремето шуреят ми го взе от Penny Market на прИмоция за 250 лв. в пакет с един двд-плеър на Elite. Отскоро обаче се "ъпргейтна" до 32" Grundig и ми пробута NEO-то за кухнята. Вързах го с един цифров приемник на iptv на Vivacom. Отначало си работеше после започна изведнъж да гасне до черен екран и без звук в произволен момент за няколко секунди, а и за по-дълго. При това stand-by продължава да си свети зелено. При един от последвалите опити да разбера какъв е проблема смених HDMI -кабела към приемника и се оправи. Тези дни обаче се наложи да сваля приемника(трябва ми за друг тв) и за да не лишавам жената от любимото и "клюкарче" в кухнята, прехвърлих антена с приемник на цифрови сигнали(6 канала понастоящем се ловят свободно в България), който досега работеше безупречно на едно старо CRT. Само, че това устройство няма HDMI и осъществих връзката със SCART от двете страни. Каква беше изненадата ми, когато отново почнаха същите кюляфи и то по-драстично - отначало си тръгва и върви известно време, после започва да гасне за по 2-3 сек, и накрая тотално умира. Пробвах с различни кабели, пробвах със SCART от приемника към чинчове на тв-то, същата работа, даже и по-лошо - въобще не открива приемника. Направи ми впечатление, че като сложа SCART-а и включа тв-то, ако не си го открие автоматично, аз му го посочвам от менюто и за момент излиза картина и пак гасне. Върнах устройството с HDMI - никакъв проблем.... Та питането ми е: Ако намеря кабел SCART към HDMI(дали има такива въобще - не знам) как смятате, дали ще се оправи този казус? Благодаря!
    Оправих се. Намерих адаптер SCART към HDMI(активен, със собствено захранване) и проблемът се реши. Значи наистина има някакво прецакване с входовете SCART и чинчове. Точният модел на тв-то е NEO LCD-1960.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #359

    Отговор: Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

    Здравейте! Имам един Санг с андроид .Работи без ядове доскоро. От няколко седмици започна сам да изписва ,че ще се изключи след 4 минути и започва отброяване.Самоизключва се ,но при включване таймера пак започва отброяване. Така докато не му върна фабрични настройки. До сега не е получавал някакви актуализации. Ще се радвам някой запознат да сподели има ли такива и как се инсталират.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #360

    Отговор: Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

    krasio_79bs
    Спомних си за подобен проблем в телевизорите на Vestel. Имам сериозно съмнение, че това е хардуерен проблем, който предизвиква погрешно отчитане на някоя функция. Вероятно раздути и разсъхнали се кондензатори на main board. вариантите са пдва - да го отвориш, прегледаш и евентуалон да подмениш кондензаторите или..да го занесеш в сервиза на технополис.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 24 от 25 ПърваПърва ... 1422232425 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Хладилник Vestel спира често.
    От JordanVass във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 11-09-12, 10:24
  2. Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT
    От hrutka във форум Други марки климатици
    Отговори: 22
    Последно: 16-08-12, 14:17
  3. Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB
    От zezco във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 85
    Последно: 04-05-08, 14:39
  4. помощ за divx субтитри dvd vestel
    От chobi във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 23-07-07, 21:54
  5. 21"ТЕЛЕВИЗОРИ NEO И CROWN ДО 190лв. - КОЙ Е ПО НАДЕЖДЕН
    От ERIC във форум Други телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 12-06-07, 11:44

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе