Резултати от 1 до 9 от общо 9

LCD VIDEOSEVAN

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    21
    #1

    LCD VIDEOSEVAN

    Здравейте имам проблем с тоя тв. като го включа работи малко и изчезва картината като го изк. и пак го вклю. същата работа.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #2

    Re:LSD VIDEOSEVAN

    Цитат Първоначално публикувано от billi
    Здравейте имам проблем с тоя тв. като го включа работи малко и изчезва картината като го изк. и пак го вклю. същата работа.
    Най-вероятно проблема е в дроселите от лампите в подсветката. Картината гасне ,но продължава да има звук. Занеси го в сервиз.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    21
    #3

    Re:LSD VIDEOSEVAN

    гледахме там и там няма проблем.имам чуство че е хлабава връзка ама нищо не видях.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #4

    Re:LSD VIDEOSEVAN

    Някаква слаба спойка....Трябва да се провери и замери всичко.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    21
    #5

    Re:LSD VIDEOSEVAN

    проблема е решен

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    21
    #6

    Re:LSD VIDEOSEVAN

    А какво дистанционно да му намеря на това LSD videoseven модел:LTV30C.Пробвах с уневерс. но нищо не става

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Re:LSD VIDEOSEVAN

    и как точно пробва....
    Имаш ли оргинално дистанционно, от което да обучиш универсалното?

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    21
    #8

    Re:LCD VIDEOSEVAN

    не нямам оригинално ду със универ. madeforyou пробвах и не става нищо и с още 2 други и нищо

  11. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #9

    Re:LCD VIDEOSEVAN

    Не знам с какво универсално си пробвал и как ,но обикновенно на гърба на опаковката пише за кои марки и какви продукти става универсалното дистанционно и код с които да го подкараш.Става въпрос за евтините модели без дисплеи.Моят съвет е да отидеш в някоя голяма верига понеже имат богат асортимент от такива и да погледнеш на опаковката дали пише че става за твоята марка тв преди да го купиш.И съответно пази касовата бележка ако нещо се окаже ,че подържа твоята марка но имаш проблем с подкарването за да може да го върнеш.Виж дали има и код с които да го подкараш защото понякога пише ,че са самообучаеми ,но съм срещал проблеми с такова на Филипс.На други марки тв не искаше да се самообучава.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе