Резултати от 1 до 9 от общо 9

NEO 2202 FHD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    5
    #1

    NEO 2202 FHD

    Здравейте на всички, имам питане миналата седмица си взех LED ТВ NEO 2202FHD, но имам проблем с дистанционното. Като повърви малко с флашка или на някой канал и дистанционното управление спира да работи ( нито едно копче не реагира). Изключвам телевизора от копчето на ТВ-то и го включвам с дистанционно обаче само до там след като го включа нищо не мога да правя... когато изключа телевизора от контакта и стой 2 - 3 4 часа се оправя ... какво да правя .. благодаря предварително

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:NEO 2202 FHD

    Занеси го в сервиза

  4. Novice
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    5
    #3

    Re:NEO 2202 FHD

    пфффф той няма една седмица :D

  5. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #4

    Re:NEO 2202 FHD

    Тоя модел е така , имам същия и още на първия ден го направи този номер , но според мен не самото дистанционно отказва а самия телевизор не приема командите и замръзва за известно време , като блокирал като по това време си върви картината , разбрах че ако го изчакам а не дърпам кабела от контакта след 10 минути изведнъж се свестява като излиза менюто и се сменя в последователността в която сте натискали копчета по дистанционното , нещо както компа си забива.
    Вероятно марката е виновна за това , а пък и в магазина едва ли ще го направи тоя проблем , с една думма пускам си тв-то и не човъркам по него , гледам кабеларка цифрова с приемник към скарта на тв-то а и съм си взел дистанционно от лидъл с което даже включвам тв-то и приемника с натискане на един бутон от дистанционното.

  6. Novice
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    5
    #5

    Re:NEO 2202 FHD

    Мерси много .. значи да не се притеснявам и да не го мъкна в сервиза така ли ... ? Хммм ами добре а като забие да не го пипам той сам ще се оправи ами добре Благодаря ти много Драго

  7. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #6

    Re:NEO 2202 FHD

    Цитат Първоначално публикувано от caiko
    Мерси много .. значи да не се притеснявам и да не го мъкна в сервиза така ли ... ? Хммм ами добре а като забие да не го пипам той сам ще се оправи ами добре Благодаря ти много Драго
    Абе НЕО , китайски боклук , но този проблем определено е софтуерен щом се проявява при всички собственици , ще опитам да изпратя на завода в китай и-мейл да ми кажат дали чрез ъпдейт ще се оправи.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    5
    #7

    Re:NEO 2202 FHD

    а как мога да го ъпдейтна ???

  10. Novice
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    5
    #8

    Re:NEO 2202 FHD

    Ами занесах си телевизора миналата седмица в началото ... в петък беше готов сичко ок събота неделя и днес се прибирам от работа и пак не ми работи дистанционното ... ко да прая ?

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #9

    Re:NEO 2202 FHD

    Занеси го на някое близко стрелбище там са най добрите електроинжинери за около 2 мн. ще ти го ремонтират.(шегичка)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе