Страница 5 от 23 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 342

Hitachi телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #61

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    В аналогична ситуация при избор за кухня-всекидневна, избрах Hitachi 24H8L03 - защото е LED, Full HD, по-лек,по-икономичен, с по-добър плеър е, с по-добър контраст, може да прави и видеозаписи. Впечатлява с качествена картина при гледане на HD клипове и филми - от флашка със запис от компютър. Но изисква подаване на качествен тв сигнал, без смущения.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #62

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от TNN
    Относно "японското" Хитачи - не вярвам турците да си позволят да злепоставят марката.
    Тази мисъл ми е забавна и също абсолютно нереална
    Турците искат да си направят паричките (като всеки нормален бизнес), а не да си играят на японска чест и слава

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    95
    #63

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    http://www.intermarket.bg/index.php?item=1139&group=1
    http://electron.bg/sharp-lc24le510e-...Path=21_141_25
    Това не е лошо поне на хартия, а и има 36м гаранция.

    Изглежда и това моделче е на вестел
    ето е ревю http://www.flatpanelshd.com/review.p...&id=1324457126

  5. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #64

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    От 4-5 месеца добавиха и марката Хитачи - не вярвам да я злепоставят, точно за да не навредят на бизнеса си. Логично е. Можеха просто да не я добавят. Доволен съм от Hitachi 24H8L03. Малко му е слаб звукът, но все пак това е сравнително малък телевизор. Заради него сега се интересувам от развитието на по-големите диагонали - 32, 37, 40.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    103
    #65

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    nkd, благодаря за съвета!
    А бе хора, що не ме хокате, че съм объркал темата?! Запитването ми е за тема за избор на LCD за кухя, детска и т.н..... То аз там и мислех да го пусна, ама се захеях по това Hitachi и съм изпльоскал питането си тук! Сори на модератора!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    96
    #66

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Японската чест и слава балканците трудно я разбират а за тези от Анадола няма какво да говорим повече. Анадолските шмекери просто паразитират с чужди имена и няма никакво значение колко им е голям завода. Ако обичате да ви лъжат си купувайте техни продукти. SAAB също банкрутира . Очаквайте скоро телевизори с марка SAAB произведени познайте къде . Как някой не се е сетил да поръча на Коча или Зурлата телевизори с популярната(къде с лошо къде с добро) марка Велико Търново а може също София или култовите ОПЕРА. Повярвайте ми позната марка на кирилица ще има може би по голям успех. Лъжете смело. Глупаците обичат да ги лъжат и даже са горди от това.

  8.  
     
  9. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #67

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Egor, не си посочил алтернативи...А тези турци май много добре са преценили какво и как да го правят - щом непрекъснато увеличават напоследък пазарите си. С антипатии или симпатии никой няма да им повлияе - значи няма нужда от подобни неща.Нека тук си говорим само за качества и недостатъци на конкретни телевизори.

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    3
    #68

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Егорчо братушка , мразените от теб Vestel имат най- големият производствен капацитет в Европа за телевизори и бяла техника. 6%share in the Global TV market.25% in the European Digital market.
    Washing Mashine 2.000.000 units....Refrigerators 3.000.000.units....6.000.000 units.... Flat Panel TV...Digital Set Top Boxes 12.000.000 units...Notebook PC 500.000 units и така нататък.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    7
    #69

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Vestel за предлагат прилично качество за парите си.Лошото е.че дали е neo ,hitachi,sharp няма никаква разлика в качеството-все е вестел.Даже в последните модели единсвеното което със 100% мога да кажа ,че е произведено от вестел е захранващия блок със лед драйверите.Мейн борда изглежда не е техен(макар че имат мощности за производсво)

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #70

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    За мен Финлукс и Хитачи имат едно малко предимство пред Нео и Краун - марки са си на Вестел. Докато Нео-то и Краун-а са лепенки. Днес ги правят китайци, утре турци, други ден марсианци. Как им се осигурява поддръжката един Господ знае.
    Спомням си навремето един ДВД плеър на Нео дето уж един и същ модел пък то 5 различни дизайна. Та по серийните номера ходихме да търсим кой става и кой не.

  13. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #71

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    "Лошото е.че дали е neo ,hitachi,sharp няма никаква разлика в качеството-все е вестел" И какво му е лошото? Марките им са доста - ако бе истина, всички щяхме да сме избрали най-изгодното, тоест Нео. Хитачи и Финлукс са добър избор за парите си.За преценка колко са качествени са нужни поне 5 години - колкото е възможното удължаване на гаранцията им. Да, ама на мен след 5 години може отново да ми хрумне да си сменям телевизорите... Трябва ли да ги чакам 15-20 години за да каталясат!? Като родителите ми - още се чудя как да изнеса и изхвърля неработещ над 30-годишен Рубин... Това голямо "нещо" тежи поне 60 кг. А през 1980-та беше радост у дома с този телевизор...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #72

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от TNN
    още се чудя как да изнеса и изхвърля неработещ над 30-годишен Рубин...
    Изчакай някоя промоция от рода на "ще ви донесем новия телевизор и ще вземем стария"

  16. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #73

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    НЕО и Краун са търговски марки съответно на ТМ и Зора . Продуктите под тези марки могат и се поръчват в различни заводи най-вече турски и китайски . Така че има НЕО примерно на Вестел, както обаче и на китайски производители може и от Виетнам и Тамбукту, докато Finlux , Hitachi , Sharp (до 510 вкл.) Toshiba(ниските серии) , SEG , Teletech са гарантирано от Vestel .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    96
    #74

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Мразени от мен? Не приятелю аз не мразя тези марки защото не съм загубил пари от глупава покупка на техни изделия. Най голям не значи най добър а по скоро обратното. Не мразя просто марки а мразя да ме лъжат нагло. Именно това правят тези производители и българските им вносители. Който лъже или хитрува не заслужава добра дума. Какво има да се коментира техническата част на тези телевизори. Те са просто посредствени.

  18. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #75

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Egor, вече не искам да имам телевизори повече от 5-6 години. Посредствен ли съм с подобна идея? Не е ли мой избора и правото на преценка!? Моля, не ме убеждавайте какъв телевизор да си харесам за следващи около 20 години...Няма да стане!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 23 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 20:08
  2. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 22:07
  3. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 17:42
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 14:23
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 20:34

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе