Страница 6 от 23 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 342
Like Tree16Одобрявам

Hitachi телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #76

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Те всички са проектирани до 5 години да го смениш ,а и с тези темпове на развитие ,сегашният ти ТВ след 5 години е морално и технически остарял. Въпросът е какво получаваш с/у парите си -и като качество на картината и като екстри и удобство.

  2.  
     
  3. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #77

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Съгласен. 24 инчовият Хитачи за момента си е на максимум - какво друго да ме вълнува.... Дори му отказах допълнителната гаранция...

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    3
    #78

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Егор номера с рекламата за японското качество, е проблем на Комисията за защита на потребителя...естествено ако някой я сезира или се самосезира.Преди 3 месеца си купих обикновени стерео колонки за PC на Bose от Германия за 99 евро Маde in China.А тук ги предлагат на цена от 759 лева едни тарикати онлайн.Замразена пица която струва 89 цента,нашите тарикати в Кауфланд ми я пробутват за 2.99 лева.Не е виновен производителят, а ненаситния и алчен Ганю( търговецът на мускали). Понеже за Ганю понятието бизнес се изчерпва с това да купи и препродаде с голям кяр. А с тлъстия кяр да купи секънд ханд джип ,плазмичка и виличка където да води любовницата си.Докато плютите от нас турци инвестират и купуват фалиращи марки,строят нови заводи, продават и търгуват по цял свят.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    96
    #79

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    TNN продаваш ли ги тези телевизори че така яростно защитаваш тия лъжци или просто си купил такъв телевизор и те е яд че някой не мисли като теб? Това си е твой избор и какво ти пука че има честолюбиви хора които не обичат да ги баламосват с ала бала .Гледай си го със здраве щом ти харесва а пък аз ще отида откъртя емблема на Мерцедес и ще я сложа на Форд-чето щото с тая емблема изведнъж ще започне да вози по добре пък и самочувствието е друго да си в Мерцедес.....

    Knopfler говорим за почти едни и същи неща . Това е съвършено вярно че по цял свят се правят тези неща но това не значи че е редно и второ едно е Сони да купи АЙВА или Даймлер да купи Крайслер и съвършено друго Коч или Зурла да купи правата да продава с марка Хитачи или Грундих. Аз не намирам за нередно да се продава марка като НЕО или Краун защото НЕ БАЛАМОСВА НИКОГО при все че е произведен в същия завод .

  6. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #80

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Egor, ползвам два нови Форда - Focus и Fusion/от 2009 и 2010 г./ и не бих ги разменил за 10-годишен кандидаттаралясник, та дори той да е... БМВ. Фокус награди спечели за 2011 година - а Фюжън за някои неща дори е още по-добър. Накратко - предпочитам нови Фордове. Глупаво е да се правят подобни аналогии, но май и при телевизорите е нещо подобно. Новото е за предпочитане. Ще помисля и вероятно още един телевизор от Вестел ще си харесам. Само жената може да ме отклони и да "каже", че пак трябва да е Панасоник. А аз и с това ще се съглася. Фюжъна тя го хареса, а е важно да има разбирателство.

  7. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #81

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    На тия двата Форда , да не пише верига магазини Зора
    Какво правиш сравнение на нов Форд и 10 год. таралясник - тук става въпрос за избор между нови телевизори

  8.  
     
  9. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #82

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    И двата Форда са произведени в Кьолн, Германия. Нямат нищо общо с турския завод на Форд, още по-малко пък точно със Зора. И какво - от Зора нима не може да се изберат Панасоник или Филипс!? Търговската верига нещо не Ви харесва ли? Че какво и е? В Техномаркет впечатляват последните модели телевизори Нео.... От Технополис покрай ремонтите си избрахме пералня, миялня, готварска печка и хладилник. Май са доста рекламни агенти тук, но това интересува ли ме въобще...Потребителят не е зарибена твар и сам преценява за избора си.

  10. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #83

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Колеги няма какво да се дърляме , в ниските, евтини серии на всички марки има едно и също- китайски шасита и процесори , турски захранвания . То тези неща ги има и в по-скъпи модели , че какво остава за евтините. Що да се опасяваме от турски и китайски сглобки, когато Самсунг ,пък и другите, нагло слагат в скъпите серии тайванско -китайски матрици пък и някое и друго процесорче от Китай . Сони от години заблуждават публиката с гръмки реклами , а телевизорите им са си ОЕМ от всякакви компоненти нито един производство на Сони . Телевизорите не се делят на марки , а на модели с добра картина и на такива с лоша .
    kokovox одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #84

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от TNN
    И двата Форда са произведени в Кьолн, Германия. Нямат нищо общо с турския завод на Форд
    Имах в предвид че са брандирани с Зора / служебни / , а не че са продавани в Зора
    Държиш се като мениджър на Зора , постоянно се опитваш да втълпяваш на хората в главите , колко добри продукти излизат от Турския завод , който пък има нещо общо с тая верига магазини .
    Ти ако взимаш телевизор за 3/5 години , някой хора нямат тая възможност и търсят нещо което ще изкара 15/20 години , и не ги интересува дали ще пуска ХД от флашка , а им трябва да гледат новините и някой сериал

  12. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #85

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    HITACHI 24H8L03 отлично възпроизвежда и качествен цифров сигнал. Става за всичко и не зная колко години ще бъде ползван.Може и той да достигне 10-15-20 години. Учудващо е да възникват какви ли не съмнения и догадки - заради един добър и сравнително нескъп телевизор http://electron.bg/hitachi-24h8l03-p-182207.html Не работя нeщо свързано с производство или продажби на телевизори, но много дълго самият аз правих съпоставки и избирах телевизор.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #86

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    TNN, DVR-то му може ли да се плейва от ПЦ или и той си го прави само за него си?

  14.  
     
  15. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #87

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Все още не съм правил записи. Ясно изразена в Интернет е тенденцията да се предлагат и гледат все повече онлайн филми, клипове, концерти,спортни срещи и т.н. - за сметка на изтегляни файлове от торент-тракери и дори отчасти за сметка на телевизионните канали, въпреки, че те ще гонят Full HD. Мисля си, че тази екстра не е лошо да я има, но може да си остане почти неизползвана или рядко ползвана.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    64
    #88

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Помощ, току що си купих Хитачи 22H8L03 но не мога да го подкарам с приемника на Булсат.Изходите от булсатския приемник са жакове.В магазина ми го вързаха към антенен кабел и си тръгна.Сега ми дава само няма сигнал.Децата ще ме изядат-нямам време да чета инструккции , но бързо прехвърлих малко от книжката но много неща не ми станаха ясни

  17. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #89

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Колега, инструкциите им са на родния ни език, не прибързвай. Няма как да отгатнем нещата при теб. Осмисли внимателно указанията... Успех!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    64
    #90

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Подкарах го

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 23 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 19:08
  2. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 21:07
  3. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 16:42
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 13:23
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 19:34

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе