Страница 9 от 23 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 342
Like Tree16Одобрявам

Hitachi телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    5
    #121

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Приятел наскоро си купи Hitachi 40H6C03. Телевизора има следния проблем насича на HD каналите на цифровата кабелна телевизия, насичането се наблюдава и при някои канали на цифровата. Къде да търси проблема в телевизора или в сигнала на кабелната телевизия.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #122

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от metodi
    Приятел наскоро си купи Hitachi 40H6C03. Телевизора има следния проблем насича на HD каналите на цифровата кабелна телевизия, насичането се наблюдава и при някои канали на цифровата. Къде да търси проблема в телевизора или в сигнала на кабелната телевизия.
    Проблема вероятно е в кабелната. Да провери първо при съседите.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #123

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    metodi
    Телевизорът вероятно може да покаже дали е качествен сигнала (съответно трябва да се изчете упътването). Ако показва BIT ERROR RATE, което не е нула, проблемът със сигурност е "зле кабел / зле конектори / зле кабелен оператор". Така или иначе насичане означава проблем със сигнала, въпроса е да се намери къде по линията е проблема.

  5. Novice
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    5
    #124

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Благодаря на отзовалите се. Проблема наистина беше в качеството на подавания сигнал от кабелния оператор.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #125

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    hristoslav2 има ли някаква информация относно фърмуерът на Хитачи от твоя познат и дали ще може да се оправи това досадно -Е при субтитрите им..?

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #126

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pandox
    hristoslav2 има ли някаква информация относно фърмуерът на Хитачи от твоя познат и дали ще може да се оправи това досадно -Е при субтитрите им..?
    Не получих отговор от него. Оказа се някакъв чешит , когато имаше нужда от помощ - помогнах му, но кагато аз поисках съдействие...нищо. Даже не знам откъде е взел имейла ми.....не че няма кой да му го даде.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    6
    #127

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от TNN
    Хайде да не пишем постове без смисъл и логика. Реагирам като многогодишен ползвател на Сони и Панасоник.Преди години те бяха най-доброто... Вероятно и още са. Нека да сме конкретни, ако ще и за виетнамски телевизори да споделяме мнения. Защо според Вас сега аналозите на HITACHI 46H8L03 са доста по-скъпи? Обосновани ли са разлики в цена около 500 лв или дори повече?
    За тези 1400лв какво получаваш - 50херца ,8мс, бледи цветове , малък зрителен ъгъл по хоризонтала, турско качество , ЮСБ което не чете ДТС ... Тези които са по-скъпи с 500 лева
    - СОНИ или Самсунг със - мноого по-висок контраст , 3Д , уай-фай(или уай-фай реди) , отворен интернет браузър , 200 херца (реални или не , движенията са несравнимо по-плавни) , ДЛНА , премиум качество .
    Единствения вестел които донякъде си струва парите е новия със супер тънката рамка 32H8S02 ULTRA SLIM и то само ако е под името Финлукс за 600лв . . . а може би и да са му множко .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #128

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от akulata
    За тези 1400лв какво получаваш - 50херца ,8мс, бледи цветове , малък зрителен ъгъл по хоризонтала, турско качество , ЮСБ което не чете ДТС ... Тези които са по-скъпи с 500 лева
    - СОНИ или Самсунг със - мноого по-висок контраст , 3Д , уай-фай(или уай-фай реди) , отворен интернет браузър , 200 херца (реални или не , движенията са несравнимо по-плавни) , ДЛНА , премиум качество .
    Единствения вестел които донякъде си струва парите е новия със супер тънката рамка 32H8S02 ULTRA SLIM и то само ако е под името Финлукс за 600лв . . . а може би и да са му множко .
    Ааа.мЧЧиии..бъркаш сЪ..... тФа е HITACHI не FINLUX -- макар че са сделани в един завод , а модела също с тънка рамка на FINLUX е 32FLY137BPU

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    6
    #129

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Ясно . Ти разлика освен името и цената , виждаш ли

  12. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #130

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Hitachi 32H8S02 ULTRA SLIM , според мен трудно може да се сравнява с FINLUX 32FLY137BPU - а те все са си от Вестел и са с почти еднакви цени. http://led.tv.zora.bg/catalog/produc...02_ultra_slim/
    Media player при Хитачи чете почти всичко - без необходимост от допълнителни конвертирания. Вече 4 месеца ползваме Hitachi 24H8L03 и сме доволни.
    Това последното не мога да го кажа, например, за другият ни нов телевизор Toshiba 32 RL838... Замотах се из мрежови възможни настройки, трябва да се конвертират субтитри....Тошибата трябва да се доразучава.

  13. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    8
    #131

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Закупих си телевизор Hitachi 24H8L03.Разочарован съм-и от образа,и от звука.Очаквах повече.Грешката ми бе,че не отидох да го видя в магазина преди да го поръчам по интернет.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #132

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Е , от звука какво си очаквал ? Това не е опера или рубин - един кубик е сандъка

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #133

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от gogodif
    Закупих си телевизор Hitachi 24H8L03.Разочарован съм-и от образа,и от звука.Очаквах повече.Грешката ми бе,че не отидох да го видя в магазина преди да го поръчам по интернет.
    Поне си осъзнал грубата си грешка, за да не я повтаряш повече. Ако пазиш кашона, можеш да го върнеш до седмица.


  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    22
    #134

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    От нова година имам като подарък Hitachi 24H8L03 и мога да споделя следното. Картината за този клас телевизор, който е предназначен за гледане от близо е отлична. Имам сериозни бележки към звука. Не съм доволен. Направих проба, като включих звука през изхода на слушалките във външен усилвател с добри параметри и колони, и практически съществена разлика нямаше, което ще рече, че електрониката на аудиото на телевизора е евтина, реже честотната лента и проблемът не е само в малките говорителчета и липсата на акустична кутия. Най-много съм доволен от рекордера/плеера. Свалям си филми през Интернет и ги гледам на телевизора. Проблемът със субтитрите при главна буква Е на кирилица, която се изобразява с обърнат въпросителен знак го решавам, като я замествам с текстов редактор с латинска главна Е. Става много бързо, като се ползва функцията на текстовата програма Търсене/Замяна. Поиграх си и с функцията "Запис", която също е добра, но още не съм програмирал запис за определено предаване и за това не мога да споделя впечатления. Забелязал съм, че часовникът се синхронизира с часовника на ефирните цифрови канали и не е точен, поради което предполагам, че настройката за запис ще се компрометира. Не съм доволен от превода на менюто на Български, и отначало го сверявах с английския оригинал, до като му свикна. Като цяло, телевизорчето е добро за гледане в кухня или детска стая.

  18. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #135

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Hitachi 24H8L03 го ползваме в кухня-всекидневна от Коледа и сме доволни. За хола избрахме Toshiba 32 RL838. А и ако някои от Вас очакват нещо доста повече - то няма да е за подобна цена, малко над 400 лв. Звукът е приличен, а образът е перфектен Full HD - стига подаваният сигнал да е качествен. За тези пари този тв вероятно още е най-добър възможен избор.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 23 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 19:08
  2. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 21:07
  3. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 16:42
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 13:23
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 19:34

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе