Страница 10 от 112 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 1674

TCL телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #136

    Отговор: TCL телевизори

    @naiden,напиши тези оплакваня в сайта на Е маг,да видим дали ще има отговори от собственици.Много съм изненадан да няма настройка за яркост!Другото е ,че можеш да го върнеш(до 30 дни ,май).Хубавото е ,че е 32'' и по-лесно се борави с него.Като гледам тук са други оценките(за по-евтини не видях дали има сравнения),но за теб разбира се най-важна е твоята,така че опитай с друг:
    https://www.rtings.com/tv/reviews/best/under-300

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #137

    Отговор: TCL телевизори

    И моя няма brightness ,но има backlight ... да не би да е нещо подобно защото като отидеш на Dynamic backlight има опция brightness +
    Мен пък друго ми липсва , бутона sleep timer на дистанцуонното. За да го активираш трябва да отидеш на settings - screen saver... . Да не би да има някоя комбинация от бутони за да се активира ?
    Този пост е редактиран от Mig82; 08-12-19 в 11:34.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #138

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от naiden Виж публикацията
    Нивото на черното е добро,но нивото на синьото още повече.За първи път виждам телевизор с липсваща настройка на яркостта.Пиша за 32 инчовия модел .Може би другите модификаций да са по направени
    Според мен пък хардуера е на много добро ниво , но софтуера е пълен шит. Като почнем от възможмостите за подредба/добавяне икони на началния екран , минем през скапаните браузъри и приложения налични в нещастния маркет и завършим с мижавата софт клавиатурка която на 50 инчов дисплей може да е ок но за 32ка е малка.
    Направо са скопили хубавото телевизорче. Уж има 8gb , а мога да ползвам само 3.
    Говоря като притежател и на ариели 32ка имал съм и starlight там нещата откъм свобода на потребителски настройки , даунлоуд и инсталиране са направо песен.
    Скъса ми нервите докато му сложа читава клавиатура. Накрая му инсталирах един aptoid и го "накичих" , но сега не ми дава да сложа приложенията на начален екран ... само фабричните можело. На всяка крачка ограничения ...

    - - - - - - - - - -

    Освен това тук му дават 16gb вградена памет , а на моя са 8 ?
    https://www.displayspecifications.com/bg/model/b1991750
    Този пост е редактиран от Mig82; 09-12-19 в 21:33.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    40
    #139
    Да интерфейса е доста разпилян.Най дразнещо е доминиращият син цвят и липсата на настройка за яркостта.Става въпрос за tcl 32 es560.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    9
    #140

    Отговор: TCL телевизори

    И, в крайна сметка- какъв е варианта тук, за да се гледа 4К съдържание ( освен това в You Tube ), от външен източник ( флашка, хард диск и т.н ), след като USB-портовете са 2.0 и съответно не могат да възпроизведат 4К ?....може би някакъв TV BOX.... ?

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #141

    Отговор: TCL телевизори

    Кой го казва това , че през USB 2.0 не може да се гледа УХД ?
    Ако вграденият плеър не се справя, то при Андроид поне има доста възможности за използване на други плеъри.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    4
    #142

    Отговор: TCL телевизори

    Здравейте,

    Имам една питанка. Не съм огромен фен на телевизори и не ги разбирам в дълбочина. Но ще използвам предимно Youtube, филми на 4К, спорт, като youtube и филмите предпочитам да ги гледам от самия ТВ, а не през флашка или screen mirroring. Колебая се между следните модели и пускам моето мнение тук, понеже един от телевизорите е TCL, а в интернет чета интересни отзиви. На база тези мои изисквания, кои от тези три модела би бил най-удачен? (Относно звука, мисля че е без значение, тъй като ще го свържа с едно старо домашно кино, което имам.)

    https://www.emag.bg/televizor-led-sm.../pd/D890Z1BBM/
    https://www.emag.bg/televizor-led-sm...ref=no_results
    https://www.emag.bg/televizor-led-sm...BM/#opensearch

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #143

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от mitrev93 Виж публикацията
    Имам една питанка. Не съм огромен фен на телевизори и не ги разбирам в дълбочина. Но ще използвам предимно Youtube, филми на 4К, спорт, като youtube и филмите предпочитам да ги гледам от самия ТВ, а не през флашка или screen mirroring.
    Не разбрах как ще ги гледаш филмите. През интернет, чрез браузър, торент клиент, SVOD ?

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    4
    #144

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Не разбрах как ще ги гледаш филмите. През интернет, чрез браузър, торент клиент, SVOD ?
    По-скоро, торент клиент и/или SVOD.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    1
    #145

    Отговор: TCL телевизори

    Здравейте,имам tcl 55ep660.Така и не можах да намеря slееp таймер.Моля за съдействие.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #146

    Отговор: TCL телевизори

    В Андроид-а на моето Сони е в "скрийнсейвър-преминаване на устр. в спящ режим"

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #147

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    В Андроид-а на моето Сони е в "скрийнсейвър-преминаване на устр. в спящ режим"
    И тук е така , писал съм малко по назад. Води се "Време за изключване" в скрийнсейвъра. Инак има бутон нетфликс - ГОЛЯМ ... само че аз го деинсталирах

    - - - - - - - - - -

    Някой ползал ли е такова ДУ ? Дали става за всички по-нови модели. Блазни ме еърмауса. Войс сърча сигурно няма да е изпипан за български.
    https://m.youtube.com/watch?v=Hj9BIvJ2_lI
    Този пост е редактиран от Mig82; 12-12-19 в 16:34.

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #148

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaSoNiC Виж публикацията
    Така след обстоен тест на ТВ-то купено за тъщата 43EP660 мога да заключа следното:

    Плюсове:
    - дизайна, металната рамка придава доста приятно усещане. Тънък и стилен, не отстъпва на по-скъпите телевизори
    - много добра картина, когато става въпрос за 4K и 1080p - по добра от тази на Philipps-a в къщи
    - HDR-a като за 400 лева не е на кой знае какво ниво, но в двете игри които пробвах определно се виждаше, че го има
    - цената си е плюс ( макар да не съм много наясно как се справят телевизори от другите марки в този диапазон )
    - Андроид операционната система си работи доста пъргаво и пак по-пъргаво от андроида на моя Philips
    - след играчка с настройките цветовете и контраста придобиват приличен вид за тази цена
    - поддържа 4к през лаптоп/телевизор
    - не забелязах проблеми при гледане на футбол и няколко други спорта, има и спортен режим

    Минуси:
    - трудно се справя с каналите с лошо качество от бг операторите. Или всичко изглежда много роботизирано или много размазано
    - няма 4К през USB плеъра на телевизора
    - 2 HDMI-а ( поне аз 3ти не намерих ), а лично за мен това е минус, защото ми трябват минимум 3
    - при пускането цветовете са скандални, бялото е синьо, лицата на хората са оранжеви ( но както споменах по-горе това може да се оправи )
    - не можах да подкарам БГ субтитри по никакъв начин през Player-a на телевизора, просто не излизаха
    - дори да тръгнат субтитри ( на един сериал от Netflix имаше и тръгнаха, но не на БГ ) са прекалено високо на екрана и пречат. Не може да се регулира нито размер нито позиция!
    - не поддържа SAMBA SHARE, през DLNA също не можах да подкарам субтитри, които вървят на всички други телевизори в къщи
    - дистанционното е под всякаква критика, това, което ми дадоха от А1 за приемника се усеща по-добре в ръката

    В общи линии това е 4к ТВ за 500 лева. Ако някой има нещо конкретно, което го интересува да пита.

    Тъй като тества и 55''...
    Сега ,след като имаш възможност да сравняваш с top нивото(Q70)станаха ли повече минусите(променят ли се с нещо тези оценки?).
    Ако може и по-подробно сравнение за долните:
    +''- не забелязах проблеми при гледане на футбол и няколко други спорта, има и спортен режим''

    -''- трудно се справя с каналите с лошо качество от бг операторите. Или всичко изглежда много роботизирано или много размазано''
    Този пост е редактиран от cable; 13-12-19 в 13:05.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    224
    #149

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Сега ,след като имаш възможност да сравняваш с top нивото(Q70)станаха ли повече минусите(променят ли се с нещо тези оценки?).
    Ако може и по-подробно сравнение за долното:
    ''- трудно се справя с каналите с лошо качество от бг операторите. Или всичко изглежда много роботизирано или много размазано''
    Ами истината е, че TCL-а се справи доста добре. Разлика има естествено, но определено TCL-a е доста добър вариант за този бюджет.
    Според мен ако започнат да предлагат в БГ и по-новите и добри модели на конкуренти цени... без проблем TCL-ите ще са идеален вариант за нашата родина и хора с ограничени възможности!
    Даже в USA пазара се вижда, че се конкурират с доста по-скъпи телевизори.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    40
    #150
    Аз моя tcl го върнах.Картината му е пълен к..ф.Има всякакви настройки включително и локално затамнение,но няма настройка яркост .По добре 200 лв отгоре и нещо което си струва.В случая ниската цена е и ниско качество на изображението,което е основно за един телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 112 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 11:46
  2. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 23:27
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 07:46
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 16:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 21:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе