Страница 40 от 112 ПърваПърва ... 3038394041425090 ... ПоследноПоследно
Резултати от 586 до 600 от общо 1673

TCL телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #586

    Отговор: TCL телевизори

    А защо трябва да е през DNLA и компютър за сървър? Не може ли да се качи на външен хард?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    May 2020
    Мнения
    9
    #587

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от vakill Виж публикацията
    Оказа се,че коди,VLC,Nova player,MX player,Archos,MPC лимитират предаването по вътрешната лан мрежа до около 50mbs.
    Няма как тези плеъри да лимитират трансфера, търси другаде причината, по-скоро нещо лимитира тях самите. При мен във вътрешната мрежа такива ограничения липсват, примерно в KODI/Vimu се гледат големи файлове по мрежата без проблем, a копирането между устройствата става с около и над 90MB/s ( > 720Mbit/s, всички хостове/рутери/суичове са с гигабитови портове.) Ползвам тв бокс, не съм с TCL телевизор, просто уточнявам че ограничения в самия софтуер липсват.
    Този пост е редактиран от callahan; 13-05-20 в 11:19.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #588

    Отговор: TCL телевизори

    Може,но аз такъв нямам.Пък е играчка всеки път да разнасям дискове.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #589

    Отговор: TCL телевизори

    А може ли по wi-fi да се плейват големи файлове? Достатъчно бърза ли е връзката?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    81
    #590

    Отговор: TCL телевизори

    Колеги, не знам, но на рутер поддържащ N стандарт, си стриймвам без абсолютно никакви проблеми на Коди и YouTube, 4K видеа. Става въпрос за TCL-43EP660 с инсталиран фирмуеър v.258.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #591

    Отговор: TCL телевизори

    До сега не съм пробвал на wifi,все на кабел.Довечера ще пробвам.
    Кой модел рутер използваш колега ?
    Този пост е редактиран от vakill; 13-05-20 в 16:03.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2020
    Мнения
    25
    #592

    Отговор: TCL телевизори

    Вмера дойдоха техници да ми свържат тв-то към интерактивна телевизия. Първо не бяха от най-компетентните, второ, че добре че беше гаджето, че да изтегли приложението за интерактивна телевизия. Веднага след това се прецака рутера, та го смениха с нов, та после се върнаха на стария.....абе цирк. След като уж оправиха проблема с интернета, всичко направо се прецака. Докато си върви телевизията през приложението за интерактивна телевизия, става черен екрана,изключва си се и се включва тв-то, клипове от тубята и от нетфликс не зарежда...абе та*ак работа. С LAN кабел пак същата история. Някакви мнения. Мислите ли, че може да са прецакали пичовете от кабелната нещата....Благодаря предварително

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #593

    Отговор: TCL телевизори

    Направи един тетаринг и дай интернет от телефона за телевизора и виж как ще се държи.Ако няма дертове интернет системата им sucks.

  11. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #594

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от ObiLan Виж публикацията
    Вмера дойдоха техници да ми свържат тв-то към интерактивна телевизия. Първо не бяха от най-компетентните, второ, че добре че беше гаджето, че да изтегли приложението за интерактивна телевизия. Веднага след това се прецака рутера, та го смениха с нов, та после се върнаха на стария.....абе цирк. След като уж оправиха проблема с интернета, всичко направо се прецака. Докато си върви телевизията през приложението за интерактивна телевизия, става черен екрана,изключва си се и се включва тв-то, клипове от тубята и от нетфликс не зарежда...абе та*ак работа. С LAN кабел пак същата история. Някакви мнения. Мислите ли, че може да са прецакали пичовете от кабелната нещата....Благодаря предварително
    Не знам за кой оператор,но приложенията понякога са по-зле от това да гледаш на техните приемници.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    81
    #595

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от vakill Виж публикацията
    До сега не съм пробвал на wifi,все на кабел.Довечера ще пробвам.
    Кой модел рутер използваш колега ?
    TL-WR841N

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2020
    Мнения
    25
    #596

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Не знам за кой оператор,но приложенията понякога са по-зле от това да гледаш на техните приемници.
    На нет1 съм

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #597

    Отговор: TCL телевизори

    Нещо доста "евтини" ми се виждат тези hisense..
    https://www.jbhifi.com.au/products/h...-smart-tv-2020

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #598

    Отговор: TCL телевизори

    Не само ти се виждат....То си го пише много ясно.Има и по-скъпички ,с други имена...

    ''The best budget TV we've tested so far is the Hisense H9F. It's an impressive TV for any use and you can't go wrong with it for its price. Its contrast ratio is one of the best we've seen on an LED TV''

    https://www.rtings.com/tv/reviews/be...-on-the-market

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #599

    Отговор: TCL телевизори

    От няколко дни и аз съм собственик на 55EP660. За парите си смятам, че това е доста добро бюджетно решение за хора без много претенции към качество на картина и звук, като мен! Сравнявам с двойно по-скъпия ми друг телевизор LG 49SK7900. Все още се боря да запомня менюто и настройките, свалих си приложението Fusion - работи, с вградения браузър явно няма да се разберем, но още не ми е останало време да прочета как да гледам филми от Замунда и Filmisub например. Включена е опцията за изравняване на звука, голям кеф, рекламите вече не ме стряскат. Това, което ми направи впечатление снощи бе, че докато гледах Fusion TV, звукът се менеше при смяна на кадрите (ту е по-силен, ту много слаб). Чудя се къде може да е проблемът? Другото, което ме притесни е това, че на екрана се появиха две диагонални черти (много грозни на живо), които в началото си помислих, че са дължат на дефектна матрица, или друг дефект на екрана. Това стана при празен екран, т.е., нямаше никаква картина, само фон. Пуснах от Ютюб разни калибрации на цвета, чертите ги няма, при гледане на телевизия или ползване на приложения, също няма проблем. Просто при определено положение се виждат, но не запомних точно кога. Някой има ли подобни наблюдения, повод за притеснение ли е? Прикачвам снимка (тъмното петно в средата е ефект от снимката, на живо не съществува, само двете черти, които не са равни, а стоят леко разляти и неравномерни).
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #600

    Отговор: TCL телевизори

    С коя версия фърмуер си?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 40 от 112 ПърваПърва ... 3038394041425090 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 11:46
  2. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 23:27
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 07:46
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 16:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 21:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе