Страница 6 от 112 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 1673

TCL телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #76

    Отговор: TCL телевизори

    Щом е прав щеше да спечели.''Който играе .пичели''.



    https://www.displayspecifications.co...ison/0b58db5c8
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от cable; 01-11-19 в 14:46.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    134
    #77

    Отговор: TCL телевизори

    Взех си 32ES560, тази седмица му сложих КА модула към видинската кабеларка и греда - на регион България част от програмите ги няма. Изписва channel is scrambled, да ама като пуснеш от настройките информацията за канала сигнала си е там и е към 100%. Одеве виках техник, мери жицата - сигнал кат слънце, смени региона на Финландия и се появиха част от проблемните канали. Има още няколко невидими! Човека - мат у кьоша - сигнал има, другите канали от този транспондер ги има, а тия не, на тия им била грешна идентификацията или нещо такова! Е как па само при мен?! Щял да пита инженерите. Аз да съм пробвал на други региони дали ще се появят.
    Вие някакви идеи? В телевизора ли е проблема, да го връщам ли? Кой регион е най-добре да избера?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    345
    #78

    Отговор: TCL телевизори

    Пробвай с Норвегия и Германия


    Sony 55XF9005

  5. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    Този пост е редактиран от cable; 07-11-19 в 10:33.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    134
    #80

    Отговор: TCL телевизори

    Аз съм доволен от TCLа. Като за най-базов и малък модел си е перфектен. Малко тия региони ми вземат здравето и не знам дали е от ТВ, дали е от оператора, дали от някви настройки.. На Финландия излизат 99% от каналите, но пък ми омазва датите, субтитрите и т.н. и трябва да се донастройват. Би било добре да показва честотата, а не % при търсенето. Картината не е феноменална, но на мен ми е добра. За изненада се оказа, че има Блутут, въпреки, че в описанието при румънците го няма. Ще получи Андроид 9 до края на годината (уж). WiFi то през 2 стени е все едно го няма. Никакъв проблем при използването на AndroidTV, T-Cast или Mi Remote.
    Сега остава да накарам Archos Video Player да пуска от компа и да видя с това Коди как се работи. Някакви жокери или линкове?

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #81

    Отговор: TCL телевизори


  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #82

    Отговор: TCL телевизори

    freakobg

    Вземи си приемник от оператора, за мен е най стабилното.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    345
    #83

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от freakobg Виж публикацията
    Аз съм доволен от TCLа. Като за най-базов и малък модел си е перфектен. Малко тия региони ми вземат здравето и не знам дали е от ТВ, дали е от оператора, дали от някви настройки.. На Финландия излизат 99% от каналите, но пък ми омазва датите, субтитрите и т.н. и трябва да се донастройват. Би било добре да показва честотата, а не % при търсенето. Картината не е феноменална, но на мен ми е добра. За изненада се оказа, че има Блутут, въпреки, че в описанието при румънците го няма. Ще получи Андроид 9 до края на годината (уж). WiFi то през 2 стени е все едно го няма. Никакъв проблем при използването на AndroidTV, T-Cast или Mi Remote.
    Сега остава да накарам Archos Video Player да пуска от компа и да видя с това Коди как се работи. Някакви жокери или линкове?
    https://forum.setcombg.com/sony-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80%D0%B8/62804-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D1%81-%D0%B8-%D1%85f9005-post934128.html погледни тук за Коди

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

  11. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #84

    Отговор: TCL телевизори



    - - - - - - - - - -
    TCL 8 Series makes high-end TVs look BAD?!




    - - - - - - - - - -

    И такива за наличните EP660




    Този пост е редактиран от cable; 12-11-19 в 18:01.

  12. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #85

    Отговор: TCL телевизори

    A Review of The TCL 6-Series R625 2019 4K HDR TV (65R625)

    Bottom Line

    TCL’s 2018 6-Series was amazing for its price range, and the 2019 model takes things to an even higher level. While this 4K HDR TV isn’t without a couple flaws, we simply loved it and are very impressed by how much quality and genuinely premium technology it delivers for its price. For anyone who wants a hell of a 4K HDR TV at an incredibly low price, the R625 is one of our absolute favorite picks.




    A Review of The TCL 6-Series R625 2019 4K HDR TV (65R625) (65R625) -
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    224
    #86

    Отговор: TCL телевизори

    Днес поръчах 43EP660 за по-обстоен тест, който има въпроси или нещо което го интересува да пита

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #87

    Отговор: TCL телевизори

    В една друга тема започнаха едни приказки за счупени диспеи и.т.н.Досега един път съм поръчал online,беше от Технополис и така беше по-евтино,не за друго,пък и кашона беше голям и не ми се търсеше превоз.Не си спомням много дали куриера изчака по-обстойна проверка.Ако купувам нещо скъпо бих платил на куриера да седне спокойно и да изпробваме.
    Тъй като ще получиш не за 1-ви път сподели как изпробваш на практика.Ако те обвинят,че правиш реклама,аз ще съм виновен защото(явно) задавам провокативни въпроси.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    224
    #88

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    В една друга тема започнаха едни приказки за счупени диспеи и.т.н.Досега един път съм поръчал online,беше от Технополис и така беше по-евтино,не за друго,пък и кашона беше голям и не ми се търсеше превоз.Не си спомням много дали куриера изчака по-обстойна проверка.Ако купувам нещо скъпо бих платил на куриера да седне спокойно и да изпробваме.
    Тъй като ще получиш не за 1-ви път сподели как изпробваш на практика.Ако те обвинят,че правиш реклама,аз ще съм виновен защото(явно) задавам провокативни въпроси.
    Дори не разбрах какви проблеми може да имат толкова. Получавам, отварям всичко внимателно, тествам всичко което ме интересува, прибирам в кутията и връщам към е**г . Те после връщат парите и всичко е точно.
    Много неща съм поръчвал с куриер и от по-големите бг вериги не съм имал проблем! Само съветвам да не купувате от операторите ни онлайн, там набутват много гадни стоки
    Като цяло техниката в днешно време е доста добре опакована.

  17. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #89

    Отговор: TCL телевизори

    Здравейте! Реших, че черния петък е най-добрия момент да се закупи нов телевизор, че скоро ще имам нужда от нов такъв. Направил си малко проучване и стигнах до моделите на TCL. Виждал съм добри отзиви в интернет за техни модели.

    https://www.emag.bg/televizor-led-sm.../pd/DHHDV6BBM/

    Вчера този беше на 729лв. Видях го късно вечерта и започнах да ровя из нета, търсих клипчета ревюта, сравнявах с конкурентните Samsung и LG в този клас. Направи ми впечатление, че е с Android в сравнение и Tizen-а и WebOS-а на LG. Какви са плюсовете или минусите не съм сигурен. В края на краищата се реших, бях до добавил в количката. В 2:08 цъкнах "продължи" и сайта ми вдигна един голям среден пръст, като ми каза, че са приключили за тази години. Много ме хвана яд, като се има предвид, колко време отделих вчера в ровене на оферти из нета и ходене на място по големите вериги магазини. Днес естествено е 950лв и с някаква оферта там за 10% надолу, но далеч от 730лв. Има ли къде другаде да потърся цени на този телевизор? Може ли да се поръча от другаде на добра цена? Според вас дали ще има и други оферти до края на годината? Благодаря за съдействието.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    224
    #90

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от NeRoX Виж публикацията
    Здравейте! Реших, че черния петък е най-добрия момент да се закупи нов телевизор, че скоро ще имам нужда от нов такъв. Направил си малко проучване и стигнах до моделите на TCL. Виждал съм добри отзиви в интернет за техни модели.

    https://www.emag.bg/televizor-led-sm.../pd/DHHDV6BBM/

    Вчера този беше на 729лв. Видях го късно вечерта и започнах да ровя из нета, търсих клипчета ревюта, сравнявах с конкурентните Samsung и LG в този клас. Направи ми впечатление, че е с Android в сравнение и Tizen-а и WebOS-а на LG. Какви са плюсовете или минусите не съм сигурен. В края на краищата се реших, бях до добавил в количката. В 2:08 цъкнах "продължи" и сайта ми вдигна един голям среден пръст, като ми каза, че са приключили за тази години. Много ме хвана яд, като се има предвид, колко време отделих вчера в ровене на оферти из нета и ходене на място по големите вериги магазини. Днес естествено е 950лв и с някаква оферта там за 10% надолу, но далеч от 730лв. Има ли къде другаде да потърся цени на този телевизор? Може ли да се поръча от другаде на добра цена? Според вас дали ще има и други оферти до края на годината? Благодаря за съдействието.
    Със сигурност ще има още промоции до края на годината, така че може и да изчакаш. Аз след няколко дни ще се сдобия с един за тест ако имаш някакви въпроси може да питаш тук или на лично. В къщи имам един Phillips, LG и , Panasonic, та ще сравнявам с тях макар че с изключение на единия другите два са малко по стари вече и нямат 4к и почти всичко излязло по това време

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Този пост е редактиран от iNfRaSoNiC; 23-11-19 в 22:09.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 112 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 11:46
  2. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 23:27
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 07:46
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 16:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 21:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе