Страница 9 от 112 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 1673

TCL телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    224
    #121

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Потвърдил съм , има приложения , но малко и не са тези които са ми необходими. Не ми позволяваше да свалям APK например на ES file explorer или други имтересни(за мен).

    fanscape , дръпнах от маркета на телевизора приложението X-plore. От него отиваш на web storage и от там имаш връзка с google drive/диска. От телефона качвам на G-drive какъвто ми е кеф APK и си го инсталирам на телевизора.
    Смарт телевизор без приложение за онлайн филми не го признавам за умен. Бях на косъм да го връщам , защото имам едно Ариели смарт което е супер отворено откъм андроид и настройки но с наполовина по слаб хардуер 1гб.рам и двуядрен процесор, за сега съм доволен от покупката. Картината с малко игра се получава що годе добре.
    Само дано не се ъпдейтне за момента е перфект за парите. 2гб. Рам и четириядрен процесор всичко зарежда моментално и лети. Има минуси по менюто (не е добре подредено според мен) но не е голяма болка.
    Минус е дистамционното , в тъмното трудно се ориентираш коя му е горната част (как си го хванал. Една извивка да му бяха сложили поне.
    Не разбирам за какво говорите, от Play Store-а си изтеглих всичко нужно без никакви проблеми. Nova Player и Archos Video Player са повече от достатъчни, всичко върви без никакви проблеми на тези два плеъра ( те са идентични ) дори 4к.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #122

    Отговор: TCL телевизори

    @INFRASONIC
    Забравил си да пишеш кой модел е твоя PHILIPS(и размер).Защото и там разликите са големи.
    Този пост е редактиран от cable; 04-12-19 в 12:59.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    224
    #123

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    @INFRASONIC
    Забравил си да пишеш кой модел е твоя PHILIPS(и размер).Защото и там разликите са големи.
    Прав си Филипса не е мерило - 55PUK6400

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2018
    Мнения
    5
    #124

    Отговор: TCL телевизори

    Здравейте.От няколко дена и аз имам ЕР660.Бих казал че за тези 730 лева си е направо чук. Качеството на картината не зависи само от телевизора.Бях с MAG 250 и картината на някой HD канали беше зърниста. Подмених го с MAG 254 и сега този проблем не съм го забелязал няколко дена. Но все пак някой HD канали са с перфектно качество,а други не.С филми през компютара качеството на картината е ОК.Това ми е първият АНДРОИД телевизор затова не мога да дам мнение.Само да кажа че и с двата МАГА не можах да изкарам звук през HDMI кабел. Но през оптичен кабел звук тръгна.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #125

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaSoNiC Виж публикацията
    Не разбирам за какво говорите, от Play Store-а си изтеглих всичко нужно без никакви проблеми. Nova Player и Archos Video Player са повече от достатъчни, всичко върви без никакви проблеми на тези два плеъра ( те са идентични ) дори 4к.
    Имаме различни приоритети относно "всички необходими приложения" .

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    224
    #126

    Отговор: TCL телевизори

    Кажи ми кое приложение не си успял да инсталираш, за да пробвам ?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #127

    Отговор: TCL телевизори

    @INFRASONIC
    Доколкото виждам този PHILIPS е direct led,2015.Имам подобен от същата година 48''PAN AS640 ,който си е доста добър(че и 100hz).
    @асо2727
    И ти не пишеш колко инча е телевизора.
    Всъщност другото горе долу е ясно,но колеги тука исказаха съмнение ,че няма нищо общо с американската 6 серия и мислят,че няма кой да сложи локално затъмнение за толкова пари(въпреки,че на страницата на TCL си го пише за модела),ако предполагаме че лъжат,защо мислим,че на някои от по-високите серии,които нямат и там не го пишат?А и в САЩ въпреки,че е Q led е на подобни цени.Дори и HISENCEH9F,който винаги се оценя по-високо и е 100hz е на подобна цена.
    То на тъмно лесно се познава,но може би трябва човек да е гледал известно време такъв тв-р.Друг е въпроса колко зони са,но трудно ще разберем пък и броя им зависи от рамера.

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2018
    Мнения
    9
    #128

    Отговор: TCL телевизори

    Mig82 благодаря за отговора но успях да се справя по същия начин който спомена.Аз съм на мнение,че телевизора за цената си е най доброто на нашия пазар

    Изпратено от моят Mi MIX 3 с помощта на Tapatalk

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #129

    Отговор: TCL телевизори

    Infrasonic , например e-view7 приложение за охранителните ми камери или ES file explorer или chrome. Имаш ли браузър с който да си свалиш нещо на твоя ?
    Той твоят е и по-хубав и нов модел май.

    fanscape , ти кой модел си купи ?

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2018
    Мнения
    9
    #130

    Отговор: TCL телевизори

    Mig82 модела ep660.Stremio,Teatv работят много добре филмите си вървят без да крашват апликациите,само playdiemaextra не ми тръгват каналите.Kodi също без проблем си работи.Слава богу chrome се инсталира и не ми се налага да ползвам системния броузър който е покъртителен.

    Изпратено от моят Mi MIX 3 с помощта на Tapatalk

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #131

    Отговор: TCL телевизори

    Браво. Вашите са по-хубави модели

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    40
    #132
    Няма какво да си говорим tcl като картина и настройки е дъното на телевизионната техника,като операционна система свързаност и забавление на доста добро ниво.

  16. Novice
    Тук е от
    Jul 2018
    Мнения
    5
    #133

    Отговор: TCL телевизори

    naiden Какво не ти харесва в картината? Виждал съм много маркови телевизори които на екран от 55 инча нагоре квадратосват много яко. Бих казал че е много по добър на картина от много известни марки в този ценови клас.И пак казвам,много важен е източника на сигнал.

  17. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    7
    #134

    Отговор: TCL телевизори

    От около 2 седмици съм с 43EP660, първите ми впечатления:

    Качество на картината е много много добро, преди да се спра на TCL-а гледах доста андроид телевизори по магазините и единствено едно Sony за 1400лв. ми грабна окото, но предвид бюджета се бях спрял на PHILIPS 43PUS7354, за 800лв. покрай черния петък. След обстоен тест в магазина бях разочарован от качеството на картината, контраста му беше много зле на живо и се ориентирах към VA матрицата на TCL-a.

    И да нивото на черното е зашеметяващо, нищо общо с измития Филипс, добро цветопредаване и страхотен дизайн на корпуса изглежда качествен и стилен. При разопаковането въобще нямаш усещането, че отваряш "китайски" телевизор, точно обратното. YouTube минава автоматично на 4к при добра свързаност и изживяването е на ниво. Софтуера си е истински Android TV, гледам телевизия през Bulsatcom Fusion и Стария апп на мтел xploretv (който е с ужасно качество). Коди, AceStream всичко е наред. и разбира се NovaPlayer (бившото Archos) - гледам от NAS, но за 4к HDR започва да се задъхва по мрежата и идваме до недостатъците:
    - wifi - b/g/n (няма ac/6)
    - още по-лошо мрежата е само 10/100mpbs
    - само USB2.0 порт
    (ще пробвам по-късно дали ще постигна по-високи скорости на пренос при използването на USB3.0 -> gLAN, на теория трябва да достигна 480mbps, реално и 120 да стигна ще са напълно достатъчни за пълно 4k изживяване по мрежата.
    - Контраста рязко спада при гледане под ъгъл - разбира се VA матрица, очакван ефект
    - В някои приложения и менюта нямате контрол над настройките (яркост, контраст, режим, цвят и т.н.), т.е. имате, но нищо не се променя
    - При гледане на 4к контент процесорчето е на ръба и менютата стават много "лагави"

    Горните проблеми със свързаността могат да бъдат решени с един MiBox, но за момента май няма нужда. Общото ми мнение за модела е крайно положително.
    Горещо препоръчвам, за бюджет под 600лв получавате страхотен 43" 4к HDR DirectLED VA стилен Android TV

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    40
    #135
    Нивото на черното е добро,но нивото на синьото още повече.За първи път виждам телевизор с липсваща настройка на яркостта.Пиша за 32 инчовия модел .Може би другите модификаций да са по направени

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 112 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 11:46
  2. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 23:27
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 07:46
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 16:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 21:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе