Страница 20 от 112 ПърваПърва ... 1018192021223070 ... ПоследноПоследно
Резултати от 286 до 300 от общо 1673

TCL телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Yas
    Yas е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    121
    #286

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от DOLBY VISION 4K Виж публикацията
    Ако това, което се вижда като качество на картината (контраст, цвят, ъгъл ...) и е видео на 6 серия (и е 100Hz, 4K, Android 9 и т.н.) и е с правилно ценообразуване - времето на старите доказани и скъпи марки още през 2020 е преброено. Идват нови времена с нови имена и не чакат! Ще поживеем, ще видим.
    Има ли информация какви ще са цените? Ако са по 2000 евро за 65" едва ли много хора ще се заинтересуват от покупка.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #287

    Отговор: TCL телевизори

    X915 - 75", 65" (will be available first in Europe in Q2 2020)
    Key features:
    8K Resolution
    8k Upscaling
    Quantum Dot Display Technology
    Local Dimming Technology
    IMAX Enhanced®
    Onkyo Audio System
    TCL AI-IN
    8K Resolution
    Far-field Voice Control
    Latest Android OS
    Full-screen Design


    C815 - 75", 65", 55"(will be available first in Europe in Q2 2020)
    Quantum Dot Display Technology
    Dolby Vision and Dolby Atmos
    HDR 10+
    Onkyo Audio System
    TCL AI-IN
    Far-field Voice Control
    Latest Android OS
    Full-Screen Design


    C715 - 65", 55", 50"(will be available first in Europe in Q2 2020)
    Quantum Dot Display Technology
    Dolby Vision and Dolby Atmos
    HDR 10+
    TCL AI-IN
    Far-field Voice Control
    Latest Android OS
    Full-Screen Design

  4. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #288

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от Yas Виж публикацията
    Има ли информация какви ще са цените? Ако са по 2000 евро за 65" едва ли много хора ще се заинтересуват от покупка.
    Каквото и да ти казват цените се определят от търсенето и предлагането.Ако са по 2000eu,ще си ги погледат 2-3 месеца и...просто няма да са по 2000eu.
    Всяка година фирмите обявяват големи цени,...но после бързо започват ''промоциите''.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #289

    Отговор: TCL телевизори

    CES 2020 news: TCL TVs first to support THX certified Game mode
    https://www.avforums.com/news/ces-20...ame-mode.17070
    source:[avforums.com]


    TCL will enable VRR on select 2019 TVs, launch first 8K TV in 2020
    https://www.flatpanelshd.com/news.ph...&id=1578391552
    source:[flatpanelshd.com]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    42
    #290

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Каквото и да ти казват цените се определят от търсенето и предлагането.Ако са по 2000eu,ще си ги погледат 2-3 месеца и...просто няма да са по 2000eu.
    Всяка година фирмите обявяват големи цени,...но после бързо започват ''промоциите''.
    Подкрепям колега.
    Особено на пазара в Европа, където марката не е толкова популярна колкото в САЩ, бъдещи купувачи ако са изправени пред избор за висок клас ТВ биха избрали популярните марки пред новото китайче. И ще са прави като се има на предвид досегашната разлика между Европейските и американски модели.
    Не знам защо не им увира главата че в Европа потребителите които познават марката искаме еквивалента на R615/R625 на подобна цена като в САЩ. Ако тя е една идея по висока ( 1400 - 1800 лева за 55 инча ), мисля че всеки един би избрал Q60/70, XF9005, B8/B9.
    Ето примерно модела им ЕР660 750-800 лева за 55 инча е чудесен, и въпреки това хората предпочитат за 100-на лева отгоре да вземат най-евтиния Самсунг, ЛГ, Панасоник или Сони.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #291

    Отговор: TCL телевизори

    TCL 65X10 review
    https://www.homecinemamagazine.nl/20...ed-lcd-led-tv/

    65X10:VA panel RGB-vertical stripe,mini LED (768 (24x32) zones-Full Array Local Dimming) backlight, Direct LED LCD, WCG (quantum dot enhancment film- QDEF), 100/120Hz με MCFI,(24x32) x 20=15.360 LEDs, Dolby Vision,HDR 10+, Dolby Atmos, Android tv P 9.0, Bluetooth (A2DP), DVB-T2 HD HEVC-H.265/C/S2, HDMI 3 x 2.0b,










    source:[homecinemamagazine.nl]

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #292

    Отговор: TCL телевизори

    Amazon slashed the price of this TCL 65-inch 4K by $400—and shoppers say it's the best TV you can buy right now

    https://www.yahoo.com/lifestyle/tcl-65-inch-4k-tv-deal-231323162.html

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    126
    #293

    Отговор: TCL телевизори

    Някой тествал ли е 55EP660 на PS4pro и как се държи?

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    224
    #294

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от ssamm22 Виж публикацията
    Някой тествал ли е 55EP660 на PS4pro и как се държи?
    Добре се държи и няма проблеми

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  12. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #295

    Отговор: TCL телевизори

    Здравейте! Имам проблем със стриймването на съдържание от смартфона си директно на телевизора. Телевизора е 55EP660, а смартфона OnePlus 6T. Реално искам да гледам снимки и видео, заснети от смартфона, директно на телевизора. Рових из нета, за да видя, какви са възможностите за такъв тип стриймване. Най-често се препоръчва Google Photos приложението от смартфона. И, да, когато го отворя вкъщи, ми се появява бутончето за Chromecast и връзката се осъществява. Проблема е, че всичко работи ааадски бавно, видеотата забиват и качеството е отвратително. Тъй като съм настроил Google Photos да ми прави бекъп на изображенията и видеотата в режима за неограничен ъплоуд, качеството е намалено, защото файловете се компресират. Подозирам, че когато използвам Google Photos, той използва вече качените изображения/видео и това е причината за лошото качество. Идея си нямам, обаче, защо скоростта е нелепо бавна. Дори, когато пусна видеото на пауза от смартфона и премина на някое изображения, на телевизора му отнема "векове" да реагира и да спре самото видео и да премине на изображението. В последствие видях, че има и приложение от TCL /T-Cast/, подобно на приложението "Smart View" на Sumsung. През T-Cast можеш да ползваш смартфона си за дистанционно и да гледаш съдържание от телефона си на телевизора. Качеството не е компресирано, а такова, каквото би трябвало да е оригинално заснето. До тук добре. Да, обаче гледането на видео е невъзможно отново. Буферирането е през 4-5 секунди и е отвратително. Заснетите видео от телефона на 1080p и 60fps. Дори не говорим за 4К! Някой да има различен от моя опит? Съвети?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    62
    #296

    Отговор: TCL телевизори

    Колега, " Заснетите видео от телефона на 1080p и 60fps.". Опитай видео от телефона ти, заснето с 30fps и кажи как е!? За мен проблема е в тези 60fps.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    126
    #297

    Отговор: TCL телевизори

    Поръчах 55EP660 онлайн. Пристигна много добре опакован и без външни забележки по тв. Тествах го за изгорели пиксели - няма. Не съм маняк и картината ми харесва / за 720 лв. мисля, че е много добра/. Леко замазва на бързи сцени и ъгъла на виждане не е много голям. Не можах да използвам google assistant. Това са ми забележките. Поръчах го с идеята да го върна в срок, но май ще го оставя. При бъзикането се появи една икона,която стои постоянно.Не знам от къде да я премахна и не мога да намеря как да използвам USB флашката. Появява се при първоначално слагане, гледам от нея филми, но след това не мога да я намеря в менюто. Как да намеря флашката и как да премахна иконата?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    126
    #298

    Отговор: TCL телевизори

    Флашката излиза в "Медиен център", но се включва в долното USB. Остава да махна гадничката икона.

  17. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #299

    Отговор: TCL телевизори

    Ползвали ли сте DLNA конекция? Много е удобно да се гледат филми директно от хард диска на лаптоп/компютър без да има нужда от кабели и преносими памети. Имате ли успех? С какъв софтуер?

    Цитат Първоначално публикувано от mmmladenov Виж публикацията
    Колега, " Заснетите видео от телефона на 1080p и 60fps.". Опитай видео от телефона ти, заснето с 30fps и кажи как е!? За мен проблема е в тези 60fps.
    И аз имах подобни подозрения, но след последния тест - отпаднаха. Снимах клип на 1080p и 30fps, резултата е същия - клипа е не гледаем. Дори не съм пробвал да пусна нещо, заснето на 4К. Едва ли има смисъл.

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #300

    Отговор: TCL телевизори

    Пробвай това
    https://serviio.org/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 20 от 112 ПърваПърва ... 1018192021223070 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 11:46
  2. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 23:27
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 07:46
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 16:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 21:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе