Резултати от 1 до 2 от общо 2

GRUNDIG 40 VLE 8041 S - платка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2019
    Мнения
    1
    #1

    GRUNDIG 40 VLE 8041 S - платка

    Здравейте. Телевизора ми е в сервиз повече от половин година и затова се заех сама да потърся платката която техника не може да намери за да го отремонтира. Платката е S120BM4C4LV0.7 T.CON BOARD. Като пусна тези данни в търсачката ми излиза, но на друга марка телевизор . Техника каза че не може от друга марка тв. да се ползва платка, дори и от същата марка да е трябва и модела да съвпада. Не ми се иска да прежаля телевизора и да си купя нов понеже работеше с изключително добра картина, страхотни цветове. Моля помогнете. Ако някой има таза платка нека да ми пише на посочения имейл.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Отговор: GRUNDIG 40 VLE 8041 S - платка

    Поръчай си намерената платка и кажи на техника да се пообразова относно производителите на телевизори.
    Турската компания Vestel произвежда близо 15 марки по поръчка на свои клиенти - всички те имат еднакъв хардуер отвътре но с различен дизайн и лого отпред.

    В случаят Vestel е производител на оригинален дизайн (Original Design Manifacturer - ODM) тоест компания, която проектира и произвежда един продукт, както е поръчано, но в крайна сметка е премаркиран от друга фирма за продажба. Такива ODM компании позволяват на фирмата, която притежава или лицензира марката, да произвежда продукти (или като допълнение, или изцяло), без да се налага да се занимава с организация или управление на фабрика. ODM са нараснали през последните години и от 2015 г. насам много от тях имат мащаба да се справят с производството на продуктите, които са маркирани от фирмата, която поръчва/купува. Това е в контраст с договорния производител (Contract Manifacturer - СМ).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Grundig M95-100 IDTV за ремонт
    От digitalghostt във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 11-05-13, 20:20
  2. ТВ GrundiG p37-080 - настройка
    От jasonnn във форум Други телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 17-05-12, 15:11
  3. Grundig 32GLX3000C
    От rosska_kik във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 17-01-11, 18:10
  4. Настройки на Grundig P 37- 071
    От cipollini във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 13-01-11, 16:34
  5. GRUNDIG проблем с цвета
    От DAVIDBECKAM във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 12-04-08, 00:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе