Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 31

Готини картинки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #1

    Готини картинки

    Хрумна ми да си споделяме разни весели неща. на които човек може да попадне в мрежета. Все пак не слагайте огромни картинки [Kb], за да може да се зарежда сравнително гладго темата.

    И тъй като хората са казали "Кой предложи, той заложи", аз залагам:

    <center>[img]ftp://ftp.ttm.bg/incoming/Ghost_Forum/00.jpg [/img]</center>




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #2

    Готини картинки

    Niakakva po-originalna idea za zaguba na vreme i izli6no navartane na trafik ne ti li e idvala?



    <font color=red>EVIL DRIVES THIS WORLD</font id=red>



    Edited by - LordOfEvil на 13/12/2001 15:19:14

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #3

    Готини картинки

    DA be egati pi4a!

    Prav e Lorda.



    Ddimitrov

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #4

    Готини картинки

    Бе, ако искате слагайте, бе! Да не е задължително...

    LOE, точно пък ти най-малко можеш да говориш за трафик с тия QIII въртящи се кубчета...Целия форум по едно време се въртеше от тебе...




  6. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #5

    Готини картинки

    Abe Lorde kolko e goljamo tva Q3 kub4e?



    Ddimitrov

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #6

    Готини картинки

    Кубчето беше 20к - или 1/2 от размера на твойта картинка. Освен това веднъж като се е заредило, браузъра ти го тегли от кеша, а не от пичка си майна.



    <font color=red>EVIL DRIVES THIS WORLD</font id=red>

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #7

    Готини картинки

    1.Явно според теб картинката, която съм сложил е на...да не ти повтарям простотиите. Това показва не малка доза невежество, няма да ти казвам защо...

    2.Относно кеша на моя браузер - ти си последния, до чието мнение бих прибягнал. (защо ли)

    3.Кубчето ти е около 6 до 8х по-малко от картинката, която сложих тук, а заема 1/2 х по-малко място - без коментар...



    И накрая...

    Пак повтарям тук не е детска градина и аз не съм майка ти или татко ти - дръж се като голям човек и взимай решенията си сам, без да вдигаш врява до небесата. Ако не ти харесва топика не го посещавай.

    Има си Admin, има си и модератори, които биха взели отношение, ако съм направил нещо нередно (мисъл, която явно се изплъзва от гладкото ти мозъче). За твое сведение преди малко пих с Крис, който се радваше на идеята за картинките.

    ;-pppppppppppppp







    Edited by - Ghost на 14/12/2001 15:28:12

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #8

    Готини картинки

    1 Ee aman ot kompleksari. 4esno kazano tova FTP li4no do men dostiga dosta bavno, ne znam kak se 4ustvat horata s dial-up



    2 Danebi da si si zabranil ke6a slu4aino?



    3 Misalta mi be6e, 4e prosto niama smisal ot cialata taia rabota. Vseki 6te otide na anekdotov.net i 6te hakne po edna kartinka.



    No na nikoj ne sam kazal NE SLAGAI KARTINKA. Vse pak jiveem v demoktari4na darjava. Makar i upravliavani ot car i s liav prezident.





    Kartinkata mi be6e 20k koeto pri dial-up i sredna skorost ot okolo 3k...moje6 i sam da go smetne6. Osven tova ne bih kazal, 4e e 6 do 8x po-malka. Tvoiata kartinka e ravninna. A moiata be6e 3D. Kubat ima 6 strani... Zna4i izliza, 4e moita kartinka e kolkoto tvoiata, no tvoiata zaema 2 pati pove4e miasto (govoria teoreti4no)

    <font color=red>EVIL DRIVES THIS WORLD</font id=red>







    Edited by - LordOfEvil на 14/12/2001 01:50:55

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #9

    Готини картинки

    Ha, Lorda si e namerl i Maika (ta) -)

    Kazvah mu az, govorih mu bashtinski da se vzeme v race, ama....niama koi da me slusha.

    Pastor sam bil, hodil na krajok po logopedia i shtial da me nadduma- )

    ha, ha , ha -)

    Ia da si poprikazvame za kubchetata?

    I kvoo? Mnogo li e yako Lorde?

    Kak mina Queika, s god mode? Da ti julna edno giemche na varzano?

    Kato popadna na niakoia prostotia she ia postna i az, da ne ostana po-nazad -









    http://www.UniBG.org

    <font color=blue>#longhorn</font id=blue>

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #10

    Готини картинки

    Абе не усещате ли, че на LOE всеки му е виновен? LOE, сори, да се прави човек на тъп вече не интересно, а да си показва вродената глупост вече втръсна.



    - Dreamer

    www.TechBG.com

    Българския IT сайт!

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #11

    Готини картинки

    "1 Ee aman ot kompleksari..."

    - Кои са комплексарите, които визираш?...Аз? Admin? Модераторите? Себе си? Всички заедно?...Защо ги определи като такива и имаш ли нужния ценз? Имаш ли необходимата и достатъчна информация за съответните лица, за да даваш определения за психологичния им статус?



    "...4esno kazano tova FTP li4no do men dostiga dosta bavno..."



    -Продължаваш да демонстриаш невежество и да си противоречиш (пак няма да ти кажа защо).

    Защо реши, че ти си еталон за определяне скоростта на дадена връзка?...Да не съм пропуснал в образованитео си някъква мерна единица като:

    "Скорост на мрежова връзка - измерва се в единици LOE - скоростта на LordOfEvil. Записва се 1LOE, 2LOE 1000LOE=1KLOE..."





    "...ne znam kak se 4ustvat horata s dial-up"



    - Понеже си спомням, че някъде беше цитирал Фроид, ще те поптам, дали по този начин не демонстрираш превъзходство над хората с Dial-Up?...Надявам се знаеш как Фроид интерпретира този проблем...



    "2 Danebi da si si zabranil ke6a slu4aino?"



    -Това не е твоя работа...



    "3 Misalta mi be6e, 4e prosto niama smisal ot cialata taia rabota. Vseki 6te otide na anekdotov.net i 6te hakne po edna kartinka."



    -Аз като не намирам смисъл в дадена дейност, не се занимавам с нея...



    "No na nikoj ne sam kazal NE SLAGAI KARTINKA. Vse pak jiveem v demoktari4na darjava. Makar i upravliavani ot car i s liav prezident."



    - 100% съм съгласен с теб по този пункт (макар и да не си се изразил коректно - страната не се управлява от цар, а от Министерски съвет, чийто председател в момента се явява фактическия цар.) Но така е - живеем в абсурдна държава.





    "...Tvoiata kartinka e ravninna."



    - Твоята картинка да не би да мислиш, че е пространствена!?



    "A moiata be6e 3D."



    - Смях в залата...LOE, двумерната анимация и 3D графиката - нямат нищо общо. GIF е мнооооооого далеч от 3D...



    "Kubat ima 6 strani"



    - Съгласен съм единствено с това.



    "Zna4i izliza, 4e moita kartinka e kolkoto tvoiata, no tvoiata zaema 2 pati povе4e miasto (govoria teoreti4no)"



    Значи си съгласен, че напрактика не е така?...Е, теоретично също не е така, освен ако не си измислил някаква си нова теория, с която само ти си запознат...проблемът се състои в това, че преди да представиш нещо като теория, то е само хипотеза, докато не го защитиш по научен път...BTW ти с колко научни теории си запознат?




  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #12

    Готини картинки

    Kazah teoreti4no - pak ne si razbral - kakvo o4akwa6 - da ti napi6a kub4eto na Java? Ili da razrabotia JAVA baziran engine, koito da polzva Direct3D?



    Osven tova kub4eto e praveno na 3D MAX taka 4e v kraia na krai6tata e 3D.



    Doktore - probval li si dali cheats rabotiat na Hightmare? Li4no az ne sam, no si spomniam edna druga igra na ID software, koiato se kazva DOOM, i na koiato cheats ne rabotiat na nai-visokata stepen na trudnost. Osven tova moga da go dokaja.



    I za varziata niama6 problemi - li4no sre6tu tebe bih si zalojil daje i organite!



    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Абе не усещате ли, че на LOE всеки му е виновен? LOE, сори, да се прави човек на тъп вече не интересно, а да си показва вродената глупост вече втръсна.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    6to be Kiro, ti kvo pravi6?





    Winagi 6tasliv da raziasnia ne6tata



    <font color=red>EVIL DRIVES THIS WORLD</font id=red>

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #13

    Готини картинки

    Lorde Goliama lamia si niama da kazvam zashto to si lichi po vsichkite ti izkazvania, vchera beshe kazal che setcoma ti se otvarial po burzo ot moia sait, i che tochish ot nego na 30k a ot mene na 1.5 ok tova e taka no neka da poiasnia zashto..

    Purvo tova na kolko tochish ot setcom ne e merilo za skorostta na saita poneje kato tochish ot ftp.setcom.bg ti tochish ot suvsem drugo miasto ne ot web servera za koeto govoriat dvete IP-ta: 195.230.0.24 : 195.138.158.251;

    Osven tova moga da ti kaja che ako KRIS sloji samo edna opcia na web servera za kompresia vseki moje da si slaga kartinki v foruma ot po 100k i niama da se useti poveche ot kolkoto butonite na foruma...

    A kato si govorime za kompleksari ne znam koi e takuv no ti opredeleno se proiaviavash akto takuv..



    http://www.rootbg.com

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #14

    Готини картинки

    "Osven tova kub4eto e praveno na 3D MAX taka 4e v kraia na krai6tata e 3D."



    - muuuuuuuuhahahaaaaaaaaaahaaaaaaaahhaahahahaaaaaaaa








  18. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #15

    Готини картинки

    Abe mnogo vi molq.....iskam da go vidq tova vaprosno kub4e...

    kade?




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Готини букви за сайта ми
    От DeyanMarkovski във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 17-05-07, 18:58
  2. Коледни картинки
    От CreatoR във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 07-12-05, 14:19
  3. Формат на картинки???
    От cheta във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 15-03-05, 00:24
  4. SMS картинки и как?
    От KingRex във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 10-09-03, 01:25
  5. Картинки
    От nniki във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 31-08-01, 08:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе