Резултати от 1 до 3 от общо 3

Стари книги за дарение или продан?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    29
    #1

    Стари книги за дарение или продан?

    Здравейте,
    По случайност станах съсобственик на огромно (две стаи, но не на рафтове, подредени са на камари колкото човешки бой) количество книги (литература предимно по химия, речници и преводаческа литература по френски, испански, немски, английски и какво ли още не ...). Та въпроса ми е има ли някой представа дали тези буквари могат да се дарят, продадат или към кого трябва да се обърне човек за да се реши подобен проблем (примерно фирма която да се занимава с това нещо...). Книгите са в един апартамент в София, пък аз съм малко далеч и ми е трудно да пътувам.

    Честно казано, грехота е да се изхвърли такова количество, така че ако някой може да помогне с информация...

    Благодаря за вниманието.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #2

    Re: Стари книги за дарение или продан?

    Аз бих пробвал тук:
    http://www.nationallibrary.bg/contact.html

    Предполагам последния конакт е човекът, с когото трябва да се говори...

  4. zombau
    Guest
    #3

    Re: Стари книги за дарение или продан?

    Ако ще ги подаваш отиди на славейков в първия безистен има такава книжарница, за стари книги ... има още една такава като слизаш от семинарията към хотел Хемус някъде по средата в дясно ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Малко компютърни части за продан
    От BorisKirov във форум Приключили продажби
    Отговори: 10
    Последно: 22-03-11, 01:06
  2. Отговори: 2
    Последно: 21-01-09, 18:08
  3. Отговори: 0
    Последно: 21-12-08, 01:07
  4. Офис PC за продан
    От fishowl във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 18-04-07, 16:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе