Резултати от 1 до 8 от общо 8

Краден лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #1

    Краден лаптоп

    Колкото и да се неприятни такива неща като обири се случват и си носим последствията. Не търся възмездие или начин да се върне загубеното, просто е неприятно усещането и за това къде от яд къде от любопитство се интересувам дали на някой от вас в миналите 10 дни (в София) му е бил предлаган лаптоп Toshiba Satellite 100A, отличава се понеже е със зелен капак. Благодаря предварително и нека модераторите дадат една седмица живот на темата, колкото и да е за коша.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #2

    Re: Краден лаптоп

    Неприятни са тези случки - няма спор. Единственият начин да се помогне е да се следят
    някакви серийни номера. И това е доста съмнително де.....
    Но все-пак ще е от полза ако се знаят някакви номера, а не само "черен нотбук"...
    Аз съм от Сливен и тук едва ли ще дойде, но разсъждавам по принцип...

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #3

    Re: Краден лаптоп

    Аз не търся самият лаптоп, забравен е вече, той дори не е мой. "надявам се" да изскочи от някъде зайче от храстите за да знам дали да се съмнявам в 'някого' или да приема полицейската версия, че са били професионалисти ... :knuppel2:

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Re: Краден лаптоп

    скоро гледах да се предлага такъв
    само че А10 !

    а и зеления капак е просто отличителен за Тошиба ( наскоро продадох на познат поредната Тошиба от канада с документи разбира се - и той бе със зелен капак ,

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #5

    Re: Краден лаптоп

    За съжаление такива неща се случват. Подобни случаи сме обсъждали и преди. Мнението ми е, че ако всички правят като мен (да не купуват под никакъв предлог крадени вещи или вещи, за които се съмняват, че са крадени), кражби почти няма да има - като не можеш да продадеш това, което си откраднал, няма смисъл да го крадеш. За жалост това е голяма част от бизнеса на заложните къщи - купуват вещи, без да се интересуват от произхода им и ги продават на добросъвестни купувачи. По тази причина аз в заложна къща дори не съм влизал...нито ведъж.


  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #6

    Re: Краден лаптоп

    --- offtopic ---
    Цитат Първоначално публикувано от Wise
    Аз съм от Сливен и тук едва ли ще дойде, но разсъждавам по принцип...
    Еми айде де ... две седмици бях в Сливен и можеше поне да се запознаем на бира и мезе.
    Поне сме от една възрастова група.

    --- offtopic ---

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    Re: Краден лаптоп

    Я разкажи малко по подробно как е откраднат лаптопа. Къде беше лаптопа? Ако са отключили варата ти с каква ключалка е била?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    Re: Краден лаптоп

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    --- offtopic ---Еми айде де ... две седмици бях в Сливен и можеше поне да се запознаем на бира и мезе.
    Поне сме от една възрастова група.

    --- offtopic ---
    Тебе си те знаем колко си сериозен
    като си във Варна - не си се обадил даже

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 24-06-14, 11:43
  2. Продавам 14" лаптоп Dell D630 и 15" лаптоп HP 6715b
    От MetalMilitia във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 15-08-12, 11:20
  3. Отговори: 1
    Последно: 14-03-12, 15:31
  4. Продавам лаптоп FS Amilo Pro V1000 на части + други части за лаптоп
    От Dangelo във форум Приключили продажби
    Отговори: 11
    Последно: 06-01-11, 20:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе