Резултати от 1 до 13 от общо 13

Няма да си получим авантата

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #1

    Няма да си получим авантата

    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,27157.0.html

    набързо направих една жалба и ето огтовора ( късно , ама дойде ) - http://nikolin.hit.bg/temp/internet.doc


    не че съм нагъл , но ако стане ще бъде идеално - ама требе да мине през съда

    затова да пием по една студена бира

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Няма да си получим авантата

    Предполагам, че ще се измъкнат съгласно т.3, но все пак се радвам, че някой е пуснал запитване до КЗК та да си изясним аджеба позициите в цялата ситуация.

  4. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #3

    Re: Няма да си получим авантата

    В т.3 пише:

    "Когато доставчикът не може да изпълни задълженията си по договора поради това, че не разполага с поръчаните стоки и услуги, той е длъжен да уведоми потребителя ..."

    В случая доставчикът РАЗПОЛАГА с поръчаните стоки.

    Плаче за съд ...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #4

    Re: Няма да си получим авантата

    да ама не е доказуемо...

  6. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #5

    Re: Няма да си получим авантата

    Цитат Първоначално публикувано от dark
    да ама не е доказуемо...
    Доколкото си спомням получих мейл, че причината да не ми направят доставката е, че си били правили някакво маркетингово проучване, а не, че нямат наличности.

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6

    Re: Няма да си получим авантата

    Цитат Първоначално публикувано от prt
    Доколкото си спомням получих мейл, че причината да не ми направят доставката е, че си били правили някакво маркетингово проучване, а не, че нямат наличности.
    Виж това: « Отговор #31 -: 25-06-2006, 0923 » в http://forum.setcom.bg/index.php/topic,27157.0.html и пий една студена вода.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #7

    Re: Няма да си получим авантата

    Никой, уважаващ се съдия, не би отсъдил в полза на "ищеца".
    За всички е било ясно, че това е или техническа грешка, или шега. Не е нормална сделка и не поражда никакви последствия...
    Все едно някоя кака да заведе дело, че вместо на море (или цветенца) ризата на мъжлето пак си мирише на мастика

  10. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #8

    Re: Няма да си получим авантата

    А колко са "уважаващите себе си съдии"?

    @Lupus
    Със сигурност са "измислили" маркетинговото изследване СЛЕД като са открили гафа си, т.е. то е с цел да прикрият грешката си.


  11. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #9

    Re: Няма да си получим авантата

    Цитат Първоначално публикувано от prt
    А колко са "уважаващите себе си съдии"?
    Мда - повечето са "МНОГОуважаващи" се вече......, но познавам и от горната категория - приятели сме си даже...


    //нали затова се пращат безплатни мостри - за да нямаш претенции, ако не стават или ако не ги получиш.
    Не съм видял някоя фирма да иска 1 лев/долар или дори 1 стотинка/цент. Едно е да си купиш нещо, а друго -
    да ти го подарят! (Изобщо защо си чешем езиците - ясно бе, че не е истина и няма как да е)

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #10

    Re: Няма да си получим авантата

    100 на 100 съм сигурен, че е пишело някъде на сайт-а със шрифт 3 "това е маркетингово проучване" или нещо от рода, така че даже и да се повдигне НЕЩО тези ще се измъкнат веднага.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #11

    Re: Няма да си получим авантата

    нищо не пишеше, това си беше чиста проба бъг, целия сайт е един голям бъг и ан много места прави проблеми

    ако някой се навие да ги съди, аз съм навит да си поделя комисионата за адвоката, ако е в разумни граници
    това, че сме в българия не значи, че трябва да си мълчим, такива неща не се случват в "европата", защото има закони, които се спазват...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #12

    Re: Няма да си получим авантата

    никъде не пишеше каквото и да е за маркетинг - ето една от снимките които направих ( другите за жалост съм ги бастисал ) - http://nikolin.hit.bg/temp/pda.PNG

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    160
    #13

    Re: Няма да си получим авантата

    Преди време имаше една случка с някакъв пич, дето продаваше снимка на XBOX на Ebay, бая народ се беше вързал. Естествено, пишеше че е снимка, но с по-малки буквички

    Тия момчета вместо да се оправдават с някакви маркетингови проучвания, можеше да ти пратят една снимка на PDA по пощата, за 0.00 лв

    Хайде стига сте ги тормозили хорицата, търси си правата, когато наистина си заслужава, а не в случаи като този, където очевидно е станала техническа грешка (или по-вероятно секретарката, която въвежда продуктите е объркала нещо).

    Но иначе можеха поне да ти изпратят някакво символично подаръче, с извинение за допуснатата грешка...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Няма звук?
    От midjis във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 26-01-09, 01:07
  2. Има ли модератори или няма??
    От kris11 във форум За Форума
    Отговори: 12
    Последно: 24-12-07, 14:15
  3. demonoid - няма го
    От Smurfa във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 05-10-07, 15:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе