Резултати от 1 до 9 от общо 9

Carl Cox

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #1

    Carl Cox

    Ще ми се да споделя за какво ставаше въпрос:

    След 5 години преговори, DJ номер едно в света от 10 години насам във световните класации за ди джеи пристигна за да пуска една нощ в зимния дворец на спорта, и заедно със – Стивън, Ясен Петров и Иво Рачев (Analog Egg Box) направиха един от най-силните си проекти. Ever.

    5 - 6 000 души се бяха решили да отделят 18 (16) лева, за да чуят тази легенда, и честно казано, аз бях изумен от два факта: 50те киловата звук, който излизаше от едни неприлично големи JBL в комбинация с 5 огромни видеостени и безброй много лазери и блицове създаваше атмосфера на световно ниво (по това не отстъпваме на партитата, които той прави в Лондон), и от това, че цветнокожия англичанин не се направи на "звезда", и преизпълни обещаните 300 минути от него, които бяха просто неуписуеми.

    За финал искам да кажа, че това бе едно от събитията, които ме накараха да се почувствам щастлив, защото получих ударна доза добро настроение за месец напред и то в същия формат, в който то се предлага в Ибиса (примерно).

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    243
    #2

    Carl Cox

    mi mnogo iako e bilo. Ne biah tam, ama mi kazaha... Mdaaaaaaaa.... Gotino...[:-headphones]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #3

    Carl Cox

    Domin напълно съгласен ! Надявам се това своеброазно "събуждане" в БГ на тези партита да не започне и завърши с това... иха чакам Оукънфолд!

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    249
    #4

    Carl Cox

    Случайно човек да може да се докопа до запис от партито? Много ме е яд че не можах да отида [V]

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    243
    #5

    Carl Cox

    Abe za zapisa e malko ranichko, ama v http://www.free.techno-link.com ima drugi klip4eta...[:-bonc01]

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #6

    Carl Cox

    Kakvi klipcheta be, govorim za seta na mp3-ka.

    PROKOBA emi nadiavam se niakoi da e zapisval ...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    243
    #7

    Carl Cox

    ahaaaaaa. SORRY. Emi i az se nadiavam[:-banghead]

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    249
    #8

    Carl Cox

    На други партита е имало запис, само не знам дали може всеки да го има...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #9

    Carl Cox

    Ех яд ме е че не успях да отида. А запис може би от организаторите да се намери?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе