Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

Одеяла за диван по поръчка ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #16

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Баси робуването на една котка.....Маникюр, педикюр, протектори, чесалки, стъргалки, кожи...гурме храна, ветеринар.....То щетите и подръжката и, излизат по-скъпо от тази на жената бре

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #17

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    За кучетата е още повече. На всичкото отгоре цялата кооперация трябва да им слуша виенето и лаенете по всяко време на денонощието.
    За мръсотията и миризмата в и около жилищните сгради да не споменавам.
    Аз лично предпочитам котките, но просто още като дребосъци трябва да се научат на някои неща. Защото като поотраснат няма спасение...

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #18

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Не трябва, поне на кучетата.

    Ако вие има съд и той осъжда собственика да плаща на обезпокоените съседи...

  5. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #19

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Баси робуването на една котка.....Маникюр, педикюр, протектори, чесалки, стъргалки, кожи...гурме храна, ветеринар.....То щетите и подръжката и, излизат по-скъпо от тази на жената бре
    Така де, първо си взимаш котка....ако и устискаш на разходите можеш да помислиш за крепкая и настоящая женщина, блядуха

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #20

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Те обикновено идват комплект.
    Не случайно има една приказака, че жената е като котката: не знаеш кога спи, кога мърка и кога ще ти скочи отгоре.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #21

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Ами преди време видях котка на каишка ,голям смях дори почнах да се подигравам че хората вече са изчаткали тотално докато си намерих едно котенце на улицата и го прибрах в къщи ,голяма радост. Стана на годинка и половина две и се присетих за жената с котката която бе на кайшка и си казах че мога да пробвам и нашето котенце ,имаме си малко паркче нещо като детска площадка за обградена само от блокове..Купих му всичко необходимо, а той взе да изпълнява всякакви команди като Мишчи на каишчи и се строяваше пред входната врата,Айди -и се прибираше обратно в апартамента сам .Е има си и странични ефекти ,някой от входа беше пръскал с отрова за бурени цялото ни паркче а нашата котка ядеше и зелена тревичка и май се натрови че после доктори операции и какво ли не уживя и от тогава си седи вкъщи никакви излизания .
    Вярно има доста разходи по една животинка но си е друго да знеаш че някой те чака в къщи .

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #22

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    ... и не ти мрънка за щяло и нещяло.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #23

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Хахха @Gena_bs ,ще си замълча, няма да пиша че всеки ден застава до мен и започва да миаука все иска нещо или да го гушна да го поглезя или да го нахраня .Не знам тая котка забравя че се е хранила по някой път или не знам какво става, хапва си по около 7пъти ,13 пъти му е рекорда като сам си във вкъщи да го нахраня при положение че има суха храна постоянно от която също си замезва .
    И с мрънкането става страшно .

    Тихо че май някой се прибра

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #24

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Не мисля, че е нормално постоянно да яде. Имам дворни котки от много години и по часовник се появяват около масата, когато ние се подготвяме за храна. Комшийските и те прескачат, когато не са ги нахранили навреме или са жадни. Зимата си знаят мястото до печката и се събуждат едва, когато чуят дрънчене на домакинската посуда.
    За галенето е ясно - показва ти, че си нейна собственост и те обича. Но не ти иска пари и не ти се кара. Освен това се стреми да те успокои или "излекува", ако усети, че нещо при теб не е наред.
    Просто проследи върху коя част на тялото ти обича да ляга или се гали. Краката, когато си изправен, не се броят. Обикновено лягат там, където има повишена температура, болка или неразположение.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #25

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Малко за гангстерите

    https://www.facebook.com/thepetsstor...5486884089021/

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Не мисля, че е нормално постоянно да яде. Имам дворни котки от много години и по часовник се появяват около масата, когато ние се подготвяме за храна. Комшийските и те прескачат, когато не са ги нахранили навреме или са жадни. Зимата си знаят мястото до печката и се събуждат едва, когато чуят дрънчене на домакинската посуда.
    За галенето е ясно - показва ти, че си нейна собственост и те обича. Но не ти иска пари и не ти се кара. Освен това се стреми да те успокои или "излекува", ако усети, че нещо при теб не е наред.
    Просто проследи върху коя част на тялото ти обича да ляга или се гали. Краката, когато си изправен, не се броят. Обикновено лягат там, където има повишена температура, болка или неразположение.
    Нашата котка малко е страна .Или поне на мен така ми се вижда .
    Подробно ще навляза на това което е написано защото не съм съгласен с доста от написаното .

    Не мисля, че е нормално постоянно да яде.
    - така е ,има си апетит хапва си доста ако не си хапне почва да се кара и налага жена ми по някой път.Така си хапва от малък.Едричък е близо 10кг.Просто си е едричък.
    Имам дворни котки от много години и по часовник се появяват около масата, когато ние се подготвяме за храна.
    - Може да си хапне нещо малко само да си опита от нашата храна но винаги го прави .Даа по часовник си хапва като си лягаме суха или мокра храна и водичка тоалетна и се цопва при нас .Така е от както го намерих .
    Зимата си знаят мястото до печката и се събуждат едва, когато чуят дрънчене на домакинската посуда.
    - Не знам,по 10 пъти може да му се отвори врата на терасата зимата за да излезе ,на терасата влизането става лесно бутва си врата с лапички и си влиза в стаята .Зимата обича да седи на вънка докато замръзне ,не го оставяме по терасата много дори и да не иска да се прибира си го прибираме че студено после по доктори не ми се ходи.
    За галенето е ясно - показва ти, че си нейна собственост и те обича.
    Като го хвана да го преместя на някъде, като не чува да се премести и се инати ,след преместването му почва да се мие повечето пъти там където съм го хванал ,не знам какво значи това но дори и по лапичката да го бутна започва да се мие .Не знам мия си ръцете редовно и освен да му миришат на сапун и да му е неприятно друго не виждам.
    Дааа определено се прави на шеф, може и е учен да си отваря сам вратите, но като сме си вкъщи седи пред някоя врата и почва да се търкаля и да миаука докато не му се навие някой на ината да му отвори вратата.Колко ни обича не знам но си е и проклетичак, както се глези така почва да налага без причина докато не му се каже да спре.Бях споменал по горе че докато спи жена ми спи той и се нахвърляше с предни и задни лапушници правеше едно сауто на главата и изчеваше докато не го наби една сутрин с една джапанка.
    Но не ти иска пари и не ти се кара. АА ми доктори операциики, хапчета, инфлузиони ,преспивания в болницата, специялна храна защото си е болничак, дивани да си дойдем на думата .Като човек без здравни осигуровки,да не се разболява.
    Освен това се стреми да те успокои или "излекува", ако усети, че нещо при теб не е наред.
    Признавам си като кашлям или нещо не ми е добре той се стаписва ,но за сметка на това бие женами като я боли стомах и се превива от болки той и налита на бой.
    Просто проследи върху коя част на тялото ти обича да ляга или се гали.
    Нагнездва се както му е удобно според мен ,той не ляга или да седи в нас освен ако не го вземим и да го погушкаме ооколо 15-30секунди и иска да слиза и да се махне от нас не е по гушкането .
    Обикновено лягат там, където има повишена температура, болка или неразположение.
    И да и не ,имам болести който не му правят впечатление на нашето коти.И друг път съм го чувал това но .....
    Казват че животните (домашните любимци) вземали характера а стопанина си .Но пак има едно голямо НО..


    Хубаво е да има човек домашен любимец но грижите и привързаността са доста големи .
    Този пост е редактиран от Compare; 12-11-19 в 13:01.

  13. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,860
    #26

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Айде пак в “кюпа” с едно британче.
    Засега са така диваните, дано да се научи да ги точи на килимче - негово...
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 18-06-17, 00:07
  2. Отговори: 0
    Последно: 27-07-16, 17:44
  3. Продавам кухненски диван
    От Torres във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 16-03-16, 07:35
  4. Геймърски-филм диван
    От donpadre във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 30-10-13, 15:01
  5. Продавам запазен двуместен Диван
    От ohluva във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 09-10-12, 16:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе