Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 232

Животът ми няма никак смисъл

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #31

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Ице, ако не се знаехме щях да се разплача :-)
    Надали знае, че с .ру постовете и десетките fullhd снимки в пост ти вече докара много хора до самоубийство...
    Този пост е редактиран от Tommorow; 02-12-19 в 11:00.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #32

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от ImNothing Виж публикацията
    Моята лична цел БЕШЕ да уча и работя, да прекарвам свободното си време с прекрасни хора около себе си, защото след всяко подобно разочарование, все си казвах, че всичко ще е наред и животът продължава. Е да, но този път не. Благодаря на всички за мненията, както и за тези, които дойдоха да похейтят малко
    Ето, че се започва разговор, без изпадане в крайности....
    не БЕШЕ, а е цел - ти все още си жива! Целта остава и можеш да я постигнеш.
    Има стотици жени жертви на домашно насилие, но те продължават да се борят - било чрез приятели, съда...Техният живот не е по хубав от твоят...но се борят!! А ти се оплакваш и говориш за самоубийство!? Я стига! С какво си по лоша от тях?
    Минаха първите 24 часа от онзи времеви етап, когато всичко ти се струва мрачно и единственият изход е.....Сега започваш да си задаваш куп въпроси, начело с оня - как стигнах до тук?
    Жива си значи МОЖЕШ. Трябва ти само воля и желание....а ти ги имаш. Не спирай!

    Както е казал Лао Дзъ(китайски философ): „Дългият път започва с първата стъпка.“
    Казал е и друго: „Да действаш, значи да бъдеш.“

    Днес е хубав слънчев ден да стартираш отново живота си а ти мислеше да го пропуснеш(денят)
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 02-12-19 в 12:49.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #33

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Сега започваш да си задаваш куп въпроси, начело с оня - как стигнах до тук?
    Доста често се питам това - как стигнах до тук ? Защо допуснах токсични хора да навлязат в живота ми и да ми повлияят зле ? И сега да не мога да се отдръпна от тях......

    Нощта беше ужасна за мен. Събудих се по едно време и не можех да заспя. Ядосвах се на себе си, че съм жива и не мога нищо да направя

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #34

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Може да кажеш ЧАО на токсичните...Трябва ти само желание за борба с такива типове.
    Приятелите са хубаво нещо...стига да са онези истинските. Дето винаги са с теб, споделят опита си, показват грешките ти и пътят как да ги поправиш. Да тяхната прямост понякога може да те вбеси, но след минути ти минава и започваш да оценяваш откровенността им.

    За нощта..мислех да те попитам в предният си пост, но си казах - тя ще напише и без да я питаш Важно е да сподели и да разтовари натрупаното......
    Май ти е липсвало вниманието на околните? Ако го имаше намаше да стигнеш до онази опасна идея от вчера.

    Отбележи днешната дата в календара, като дата на новото начало..и запази този лист от календара. Той ще ти дава сила в трудни моменти, както и всички ние тук
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 02-12-19 в 16:33.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #35

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Лошото е, че не мога да се разделя толкова лесно със спомените и обещанията

    И да, признавам си, че ми липсва истинско внимание - някой да се интересува наистина как съм, не само да почеша егото си

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #36

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Даа..трудно е да се разделиш с илюзиите с които си живяла. Обещанията..тях може да ги забравиш. Хората често с цел да избягаме от дадена ситуация даваме неизпълними или обещания, които нямаме намерение да изпълним. Както и онези малки дребни лъжи, които правим всеки ден, само и само да не нараним близкият до нас или пак да се измъкнем от неудобна ситуация.

    Вниманието не е задължение на останалите, трябва поне малко да се бориш и за него. Накрая се получава като в поговорката "Кон за кокошка..." но такъв е животът и не трябва да му се сърдим. В един егоистичен свят не може да очакваш чудеса - всеки се е затворил и води собствена борба за оцеляване.
    Понякога това ме вбесява и ми иде да набия целият свят ...

    Чакам да пишеш как е минал денят ти
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 02-12-19 в 14:52.

  8.  
     
  9. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #37

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Мадам напийте се с някоя приятелка, "оправете мъжете" и забрави че ги има 2-3 седмици. Отдай се на някакво любимо занимание но не пренебрегвай училището, след време ще се смееш какви мисли са ти минавали през ума . И не забравяй Няма да е все така

    п.п. Скоростната кутия на колата ми създава големи ядове, ако се утрепя сигурно ще си реша проблема ама... ти как мислиш струва ли си.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #38

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    @imNothing А треви, наркотични вещества употребяваш ли,употребявала ли си ?
    Този пост е редактиран от Compare; 02-12-19 в 14:03.

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #39

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от Compare Виж публикацията
    @imNothing А треви, наркотични вещества употребяваш ли ?
    Офертите - на лични, моля!

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #40

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    ?За какви оферти пишеш не разбирам
    Мнее минал съм по тоя път и доста бих казал че съм изпитал и за това ми е любопитно дали е точно същото нещастие през което аз съм минал.

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #41

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Ех искам пак да съм на 22 и да страдам от любовна мъка .. ма на пусто сърце закоравя

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #42

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    мамини гугутки сладки

    явно само аз намирам за странно случайното изръсване на депресирала се девойка в ТЕХНОЛОГИЧЕН форум, ревнала посред нощ за живота си, търсеща помощ и разбиране там, където хората се регистрират, за да питат за климатик или телевизор

    профилът на средностатистическият сеткомаджия е:

    30+, инженер (или с хоби в точните науки), мъж, практик, интелигентен над средното
    човек, който е по-склонен да ремонтира повредената пералня на жена си на 8 март и да забрави да й купи цветя, вместо обратното

    и вместо девойката да ходи да ръси сълзи в бг-мамите и разните други кокошарници, тя се е регистрирала специално тук, защото?

    нали се сещате, че ако грешах, щеше с феминистки плам да ми се нахвърли какъв ректум съм, щом смятам, че си пише реферата/дипломната работа тук, вместо деликатно да подмине поста ми
    (или не чете всичко, което пък е обидно за всички модерни фройд/юнг-овци тук

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #43

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    FearMe
    Нали не си забравил, че предположенията в 99% от случаите са погрешни

  17. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #44

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    мамини гугутки сладки

    явно само аз намирам за странно случайното изръсване на депресирала се девойка в ТЕХНОЛОГИЧЕН форум, ревнала посред нощ за живота си, търсеща помощ и разбиране там, където хората се регистрират, за да питат за климатик или телевизор

    профилът на средностатистическият сеткомаджия е: ....
    Не си единствения, робуващ на стереотипи и клишета. Ето, че и Едито се възмУти горещо.
    Но като оставим настрани тези дребни рационалистични изблици, смятам че темата е много интересна, както за професионалния психолог, така и за непредубедения читател...

  18. etg
    etg е на линия
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #45

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Такава тема бих коментирал само на живо и след минимум 3 ракии на гладно. Иначе на трезво и в технически форум ми изглежда не интересна, а плоска.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Животът на OLED телевизорите
    От ilian1966 във форум LG телевизори
    Отговори: 105
    Последно: 05-12-19, 17:52
  2. Външна изолация или няма смисъл?
    От valentyno във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 5
    Последно: 13-05-15, 09:04
  3. Колко струва животът ?
    От hristoslav2 във форум Анкети
    Отговори: 98
    Последно: 16-06-11, 15:49
  4. Няма смисъл?!
    От etg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 02-10-03, 02:44
  5. Asus 8420 - не е никак зле!
    От medunski във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 18
    Последно: 29-12-02, 13:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе