Страница 251 от 707 ПърваПърва ... 201241249250251252253261301 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,751 до 3,765 от общо 10591

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #3751

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    stainway
    Може.. 70% от заразените не го предават на другите.
    Аз така и не разбрах със сигурност това което се случи през Февруари как съм си го лепнал. Може би от полските шофьори на камиони с които имах контакт.
    По последни данни вирусът е бил в Италия и Франция още от 17-18 декември 2019.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3752

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Ама ти направи ли си серологично изследване дали си го карал? Защото в последната седмица на февруари (когато тук се появиха първите заразени официално) и аз карах нещо много гадно и седмици наред кашлях и т.н. Купих си "бърз тест" но се оказа негативен.

    Но има много точни тестове в лаборатория, които могат да ти кажат дали не е било просто грип, но на мен лично не ми се дават 50 евро

    Тук днес се посбиха в Хага с полицията-домонстрират срещу 1,5 метра дистанция....
    https://nltimes.nl/2020/06/21/clashe...eath-toll-6090

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #3753

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Не съм си правил тест, но умората беше жестока...а и от тогава насам, както обясних дишането ми се влоши и умората настъпва много бързо.
    Въпреки лекарствата които вземах - нямаха ефект върху болезнената кашлица.

    знам..
    https://forum.setcombg.com/%D0%BA%D0...tml#post969085
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-06-20 в 00:04.

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #3754

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Омразата ти към герб те заслепява за очевадни неща.
    И все пак ако можеш остави ги герб настрана щото те не са важните в ситуалцията в която сме. Подсказка защо: икономическа криза има ли и в останалите държави дето не е ББ? Странно ако има от къде идва след като там ББ не е фактор а и някои имаха алтернативен подход в кризата.

    Да те питам - кое е първопричината? От кой факт започна всичко?

    После само ако можеш да направиш точните причинноследствени връзки ще можем да продължим. Иначе се отказвам да водя спор в случай, че пренебрегваш/отхвърляш факти.
    Опитвам се да ти кажа, че хората масово няма да са с твоята логика, ако и тя да е правилната.

    А ще са с логиката която ти очертавам, без значение че тя е неправилна.

    Той и Костов навремето си мислеше "Спасих народа от унищожението към което го водеше БКП и Жан Виденов и народът ще ми е благодарен = ще гласува за мен!".

    Обаче се появи един изпечен лъжец от Мадрид и ...Народът гласува за него...А Костов изгуби изборите и гледа като Див Петел след изборите...И "се сърди" на народа че не бил гласувал за него...

    Та и Аз да те питам:
    Е, логично ли беше? А справедливо ли беше?"

    А СДС съществува ли в момента и в парламента ли е?


    С това спирам да обяснявам очеизвадното, за което явно нямаш нито очи да го видиш, нито акъл да го провидиш...
    Този пост е редактиран от justify; 22-06-20 в 01:01.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3755

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Икономическа криза ще има навсякъде, но там където икономиката е добре структурирана и управлявана, ще мине по-леко.
    Където има натрупани проблеми-ще проличат недъзите. При всяка криза е така.

    Тъпото е, че много често чувам по българските медии -"вижте колко по-зле са в други държави". Същото беше и през предишната финансова криза...
    Няма прости решения за сложни проблеми. Би било толкова лесно

  7. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    596
    #3756

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Време е вече да разберем,че Господ не е българин.Дано ни е простил обидата!
    https://fakti.bg/sport/485366-grigor-dimitrov-e-bolen
    Тук разбира се не трябва да се повтарят забрани за самостоятелно спортуване и разходки в паркове.
    Дано ни се размине,ама самички си го търсим.И не е важно на кой какво му се иска,а какво става на практика.
    Ама това е тема за коронавирус, що намесваш топлинния удар на Гришо в нея?


    Топлинен удар отказал Григор в Задар

    Дори и наистина да Ковид да е по-опасен от обикновения грип, заради такива като теб, на които им се привижда смърт и апокалипсис на всеки ъгъл, вече даже при тези които в началото спазваха мерките се наблюдава ефекта на "лъжливото овчарче" и им е през оная работа за маски и дистанции...
    Защо го правите бре хора? Защо излишно насаждате страх? Някой плаща ли ви да пишете подобни глупости или просто по рождение сте си параноици?

    ПП: Ако някой ви плаща, не бъди егоист, а ми пиши ЛС та евентуално и аз да намажа от далаверата

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3757

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Абе не е топлинен удар, ама хайде малко по-оптимистично...
    Само 33 ново заразени при направени 566 теста.. Това някакви си 5,83% от направените проби. Нещата се подобряват
    https://coronavirus.bg/bg/statistika

  10. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    596
    #3758

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Не е топлинен удар. КОВИД Е !!!!

    ПП: Това го написах безплатно, но ако ако не получа подходяша оферта на ЛС, няма да продължа с лъжите.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3759

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Добре де Григор е решил да лъже света, че е заразен. По-спокойно Оплачи се на него, че разпространява " фалшива" информация...
    https://www.instagram.com/p/CBtKr9dA7wa/

  12. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #3760

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    1. Икономическа криза ще има навсякъде, но там където икономиката е добре структурирана и управлявана, ще мине по-леко.
    2. Където има натрупани проблеми-ще проличат недъзите. При всяка криза е така.

    3. Тъпото е, че много често чувам по българските медии -"вижте колко по-зле са в други държави". Същото беше и през предишната финансова криза...
    Няма прости решения за сложни проблеми. Би било толкова лесно
    1. Да, абсолютно вярно.

    2. Да, в Бг ще е "до кокал" - направо ще "изхвръкнат" изкорубените кокали на "политическото тяло" - корупция, "мазни политически пеливани" блажещи от всяка народна и ЕС обществена поръчка с парите на българския/евро данъкоплатец...

    3. Отрицанието и замазването на очеизвадната за народа кражба от хляба му, замазването и отрицанието на корупцията, липсата на висши политически глави от партия ГЕРБ&Обръчите им от фирми на тезгяха на правосъдието само ще го разгневи още повече...

    На пролет гневът ще е свиреп и безкомпромисен...


    Имуществото и главите на олигарси няма да е достатъчно за да уталожи гнева му....

    Властимащите държащи всички властови лостове се стоварват изведнъж... Кадафи, Милошевич, Чаушеску...


    Политиката е покер и току що кризата повиши залога и ще го повиши още няколко пъти до пролетта...Управляващите трябва да плащат - с пари, а ако нямат с властта си...дадена им от същият този народ...

    Много хора няма да отидат на почивка нито лятото, нито зимата...Гневът им ще клокочи вътре в тях, ще търсят виновният...


    П.П. Поне един има интелекта да ме разбере какво казвам...
    Този пост е редактиран от justify; 22-06-20 в 02:19.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3761

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    А недей така-готви се здравна реформа до септември, имало над 6 млрд. евро безвъзмездна помощ от ЕС, така че гответе се за "реформи"
    https://darikradio.bg/ananiev-podgot...septemvri.html

    Колкото и гняв да се събере, без да има наистина работеща съдебна система и да има усещане у хората за елементарна справедливост-жалко за емоциите .
    Без ред и законност и много ясни механизми и принципи за тяхното спазване, винаги ще има лутане....

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,860
    #3762

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    ... имало над 6 млрд...
    Ами супер, значи нашия директор от Q7ца може да “скочи” не Бентли.Ще си изпрося аз “едно кръгче”.

    п.с. А, ама то само проект било?!?Значи реформата я оставяме за внуците.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #3763

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Положението с блокбастъра на годината е като в песента: - Не всичко е пари приятелю, но всичко е за пари...
    Като махнем Вас хората (както казват извънземните), на тази планета Земя е наистина готино място с всички останали същества.
    Цирка скоро ще свърши и без нашите "правилни действия".

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3765

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Щом и главния прокурор се е загрижил...
    https://dariknews.bg/novini/bylgarii...vid-19-2230494

    Явно няма никаква друга работа за вършене...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Добре де, това значи ли, че се лъже в официалните данни за хоспитализирани и интензивни легла?
    Към днешна дата се подава информация за 322-ма общо в болница, от които 13 на интензивни легла?

    Тази информация вярна ли е?
    Ако това, което казва Фандъкова е вярно - петък в София е имало 7 на интензивно лечение + още 3 от Разград, за които казаха тук- стават 10. Сигурно има по няколко пръснати из страната... не знам дали са 13..
    Днес само в София са станали 23. Не знам дали се е случило през деня и ще бъдат отчетени утре.
    https://dariknews.bg/novini/bylgarii...-nasam-2230459

    Не мисля, че се лъже с умисъл, по-скоро има забавяне в подаването на данни. Същото е и в други страни...

    Тука явно вируса си взе своето и останаха 194 в болници и 59 на интензивно лечение. "Активните" са 1715...
    https://nltimes.nl/2020/06/22/slight...se-12-patients

    - - - - - - - - - -

    Връщането от утре на предпазните маски в затворени помещения във връзка с увеличения брой заразени с коронавируса доц. Мангъров определи като ненужно.
    "Ако някой вярва, че с такива мерки може да се овладее такава въздушно-капкова инфекция, много се лъже."
    https://bntnews.bg/news/doc-mangarov...61409news.html

    Този пост е редактиран от stainway; 23-06-20 в 00:45.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 982
    Последно: 25-03-24, 13:02
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 09:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 12:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 08:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 11:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе