Страница 254 от 707 ПърваПърва ... 204244252253254255256264304 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,796 до 3,810 от общо 10591
Like Tree5865Одобрявам

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3796

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Кажи, че си се целувал с Гришо в Хасково.....щи направят безплатни
    да целуваш Гришо е все едно да си правил свирка на Хамилтън през прокси...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3797

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    на мен примерно ми е много любопитно дали моята не е права, като изказа хипотезата, че вероятно през февруари цялото ни семейство е изкарало въпросната корона, защото 3-4 дена тя и момчетата бяха с леко неразположение (не дебелочревно, а общо ), а на мен нищо ми нямаше, но то на мен и по принцип никога нищо ми няма

    ако някой желае да ми спонсорира PCR тестовете, да ми пише
    Нищо няма да намерят с PCR тест. Трябва ти серологичен, но не от т.нар."бързи" .Вече има има и лабораторни, където се откриват следи от различни антитела.
    За съжаление и аз си мислех, че в края на февруари съм го карал, но поне бързия тест ме изкара "девствен" , така че много е вероятно да е билo просто неприятен грип.

    Колкото до маските - не знам как точно ще помогнат примерно в дискотека (гледам в България са отворени). Там се пие, следователно според наредбата, не са задължителни.

    В Италия и Испания проблемите тръгнаха от футболни мачове и карнавали-все неща на открито, но когато хората се прегръщат, викат и т.н. вируса се предава.

    Физическата дистанция е най-доброто и разбира се, когато някой не се чувства добре-да си остане у дома и да се тества.
    Всеки знае разликата между простуда, грип и махмурлук, препушване и т,н,
    Този пост е редактиран от stainway; 23-06-20 в 23:40.

  4. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #3798

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    ..препушване..
    а?

    https://youtu.be/4Th3YFc4mpg
    svetlio1, stainway и DOLBY VISION 4K харесват това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3799

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Имах в предвид препушване с тютюневи изделия, ама вие като видите Нидерландия и почвате да си мислите за други неща
    Но сериозно-всеки , мисля си знае, когато не му е добре-по-добре да си остане у дома и да се изследва, а не да ходи с памперс на устата по магазините. Поне аз така си мисля, че е по-удачно.
    Отходните води също трябва да се следят, защото дават добра индикация за броя на заболелите в определено населено място.

    И за дезинфекцията-днес гледах по телевизията-правят роботи с УВ лампи, които минават примерно през киносалона за 10 минути между прожекции и така дезинфекцират помещението:
    https://www.jonkermakisrobotics.com/

    Мисля, че в Дания, Китай и на други места започнаха да ги правят още по-рано, но сега ги произвеждат и тук. Оказа се не особено сложна машина и много ефективна.
    Този пост е редактиран от stainway; 24-06-20 в 00:56.

  6. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    601
    #3800

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    И сега какво правим? Шеф от СЗО казва, че няма данни асимптомните да предават заразата. Какви маски, какви карантини, какви пет лева? След като нямаш симптоми НЯМА ДАННИ , ЧЕ МОЖЕШ ДА ЗАРАЗИШ НЯКОЙ!!!

    https://www.infobae.com/america/mund...l-coronavirus/
    Kaar и DOLBY VISION 4K харесват това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3801

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Не знам как го мислят, но единственият логичен (според мен) начин е да има много тестване и всеки, който има някакви симптоми да може бързо да разбере дали е заплаха за останалите или не и да бъде изолиран+ проследяване (доколкото е възможно ) на контактите му.
    За днес статистиката е 130 нови заразени при направени 2946 теста. , което прави 4,41%
    https://coronavirus.bg/bg/statistika

    За сравнение тук от 1 юни, когато всеки може да се тества по желание и се правят средно по 10 000 теста дневно, процента спадна до 0,9% на заразените , спрямо направените тестове.
    https://www.dutchnews.nl/news/2020/0...been-positive/

    Явно вируса просто трябва да си премине през хората и след това се успокояват нещата.
    И разбира се- спазвайте дистанция в закрити помещения-другото са глупости...
    Kaar и Kx харесват това.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #3802

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Много точно казано....
    "Човек трябва да е отговорен, но не и параноично настроен... Продължаването на мерките няма да доведе до нищо добро... Ще има синусоидни пулсации - ще има дни с повече бройки хора и такива с по-малко. Не смятам, че ще се стигне до крайно голяма вълна. Има много фактори за това - България е сравнително ниско населена, нямаме места със скупчване на възрастни хора на едно място, но сме водачи в европейската класация по сърдечно-съдови заболявания, което е фактор, способстващ тежкото прекарване на това заболяване".
    Kaar и DOLBY VISION 4K харесват това.

  10. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #3803

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Големи биолози,епидемиолози,статистици и.т.н.
    Казваш им да четат,те пишат.Писатели пишещи глупости във форуми.
    ...
    -И какво им пречи Джон
    -Маските на закрито Сър
    -Ами те нали до сега бяха с маски и тъмни очила?Защо сега им пречат?
    -Педераси Сър

    За преговор:
    ''Ваксина за коронавируса сигурно ще измислят, но не и за глупостта. Там спасение няма, и то за цял живот.''
    https://www.marica.bg/samo-v-marica/...a-po-balgarski

    И ако имат време да четат докато драскат:
    В момента нищо не работи". Ще остане ли празно българското море това лято

    На 15 юни хотелът на Веселин Налбантов в Слънчев бряг отваря врати в очакване на първите туристи. Само една седмица по-късно обаче затваря заради отменени чартърни полети и отказали се групи с туристи. Такава е картината в голяма част от морските курорти. Увеличените случаи на заразени с коронавирус в последните две седмици уплашиха дори и туристите, които все пак бяха решили да дойдат на море в България.

    https://www.svobodnaevropa.bg/a/30684452.html


    Нищо ново,нормални хора на гей паради не ходаят,независимо дали има или не вируси.
    Може да продължавате да врякате,колко искате да има стадиен или къв да е....парад.





    Този пост е редактиран от cable; 24-06-20 в 10:27.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3804

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Нищо ново,нормални хора на гей паради не ходаят,независимо дали има или не вируси.
    Може да продължавате да врякате,колко искате да има стадиен или къв да е....парад.
    Далеч съм от твърдението, че съм нормален, аз съм от идиотите, които в момента си работят дистанционно с кеф от Слънчака.
    Ама с голям кеф. Надявам се нормалните да продължат с паниката и маските по големите градове да се пазят и да не припарват до спокойствието ми.
    VanDan, Aleksandars, svetlio1 и 1 други харесват това.

  12. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #3805

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Слънчака е най-хубавото и чисто място и дано няма паника,че да се понапълни пак.
    А.че ще дойдат пияниците някой ден,това е сигурно.
    Предлагам на всички модератори да се съберат там и да се веселят.
    И да не развалят спокойствието на други хора по гръцките острови.Там и без това си е кофти.
    Остава да обяснят на англичаните(не пияници)германци и.т.н. щото нещо все не им е ясно на тея.И приказват ,че Бг е евтина дестинация.
    В което няма нищо вярно,разбира се.
    .....
    Хубаво е да пущаш размисли по цял ден.
    Четенето е селска работа.

    Това е от мен за днес.
    И ще последвам примера Ви да не чета(аз-тази тема,Вие-всичко останало).
    Утре,като се събудите по свежи,кой знае.
    Хайде,...и умната.

  13. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #3806

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Като човек с много познати и роднини в английско, мога да ви кажа, че никой не се е уплашил от нищо и ....идват. Как да се уплашат като идват от държава със средно 2000 новозаразни и 200 трупа на ден?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #3807

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Далеч съм от твърдението, че съм нормален, аз съм от идиотите, които в момента си работят дистанционно с кеф от Слънчака.
    Ама с голям кеф. Надявам се нормалните да продължат с паниката и маските по големите градове да се пазят и да не припарват до спокойствието ми.



    Ако до събота си още там , препоръчвам да отидеш - Mr. Vagabond - LIVE in Caramel - юнаците забиват яко и винаги , когато мога отивам да ги слушам. Зазо (вокалиста) е страшен - направо да му звънят от AC/DC да отменя Брайън Джонсън
    kod одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3808

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Някой срещал ли е дезинфектант с антивирусно действие във флакон (аерозолна опаковка) за дезинфекция на въздух?

  17. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #3809

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Да, Райд.

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3810

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    мисля, че е крайно време истината да излезе наяве - за всичко са виновни РУСНАЦИТЕ!!!!!
    (пет удивителни, защото четири са недостатъчно)

    под зловещото напътствие на ***** те са синтезирали полуразумна версия на Новичок
    целта е да той да порази многобройните нискоинтелигентни китайци, които съставляват пехотинската сила на китай, т.е. грубата директна военна заплаха срещу *****
    новичокът обаче излиза извън контрол и поразявайки известен брой цигани и индийци (вж. по-горе) се разпространява по целия свят

    тъй като обаче средноинтелигентният американец е на нивото на нискоинтелигентния китаец (вж. по-по-горе), епидемилогичният взрив в САЩ е умопомрачителен
    тъй като прослойката на репресираните тъмнозелени е по (расистка) дефиниция под нивото на нивото на средноинтелигентния американец, и потвърждавайки тази теза с примитивното улично поведение, въпросната прослойка се събира на тумби и предстои да се саморазреди съгласно принципите на Дарвин за автоматично отпадане от gene pool-а в резултат на неадкеватност спрямо промените в хабитата

    та да се върнем на най-важното: руснаците са виновни, и ако обичат, да си прибират Новичок-19, както е правилно да го наричаме, за да можем да се върнем върху далеч по-важните въпроси за правата на 19-ия пол и формата на краставиците 1-во качество!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 982
    Последно: 25-03-24, 12:02
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 08:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 11:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе