Страница 402 от 707 ПърваПърва ... 352392400401402403404412452 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,016 до 6,030 от общо 10591

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,860
    #6016

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Рано или късно и до там може да се стигне... "дизайнерски" хора по поръчка.
    Може, може, само че тогава каките вече няма да ни интересуват май.По-скоро ще сме “чакай да си изпия гинко-билобата, че да не си забравя простамола” .

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #6017

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Споко, ние сме в началото, ще има сервиз пакове, кернел ъпдейти....ваксинаджия да си в тия времена
    Бреййй, туй от статията
    ..."новото нормално" означава, че няма да има блокади, фирмите няма да затварят...... и ще има по-малко приети в болница с коронавирус...
    не трябваше ли да го разправя инвеститора Били, а не д-р Угур Шаахин .....разменили са си репликите.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6018

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    ........
    Аз лично нямам, нищо против ако някой може, да "бръкне" в ДНК-то ми да го промени така, че да не боледувам от много болести....
    Аз лично не бих се отказал от още един чифт ръце. Понякога неистово ми се иска да ги имам

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6019

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Аз лично не бих се отказал от още един чифт ръце. Понякога неистово ми се иска да ги имам
    Ами ваксинирай се, по думите на някой има голяма вероятност да ти поникнат!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Рано или късно и до там може да се стигне... "дизайнерски" хора по поръчка.

    Това съм го пропуснал.
    https://www.168chasa.bg/article/7170618

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Ехаа..., и всички “каки” да са синеоки, руси, и с големи....очи..
    Освен възможността за положителни приложения може да се стигне до така наречените "дизайнерски бебета", чийто външен вид или личности черти могат да бъдат генетично променени.
    От екипа подчертават, че искат да се фокусират единствено върху медицинските приложения като лечение и превенция на болести, но не и върху подобряване на IQ, което не би било в полза на обществото.
    Е това е големия проблем..... затова и не ги разрешават..... от страх!

    https://pcworld.bg/lifestyle/2018/11...vite_bebeta_s/

  6. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    596
    #6020

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Нова заповед!

    Със Заповед № РД-01-724 /22.12.2000 г., лицата с положителен антигенен тест щe бъдaт отчитани като потвърдени случаи на СОVID-19 в Единния информационен портал и ще подлежат на 14-дневна изолация...

    Както всички знаем, в австрийският парламент демонстрираха, че кока-кола реагира положително на такива тестове.



    Тези мръсници искат да ме откажат от пиенето на водка! Мрете, нещаснициии, ще си я пия с натурален сок портокал. Него за сега бързият тест не го лови ! Няма да ме победите, дееба ваш'та мама!



  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6021

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    /offtopic

    ужас, бях забравил как звучи австрийският
    чак се засрамих колко не му вдянах... ама на никой не казвайте

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6022

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    "Ново двайсет" както казва народа:
    https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/...ieto-mu.474230
    За новия щам сегашните ваксини могат да се окажат "слаба бира" поради недостатъчното количество антитела, които произвеждат.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #6023

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Радка Аргирова пък каза, че няма нов щам - този бил познат, у нас, още от юни...

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6024

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    Радка Аргирова пък каза, че няма нов щам - този бил познат, у нас, още от юни...
    Познат, познат.... Колко да е познат?

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #6025

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Не е там въпроса. Виж как, нещо казано от един пропаднал политик, обърка живота на милиони хора за 2 дена.

  13. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,860
    #6026

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Другото местно светило - Ботев - пък продължава с Ивермектина...,
    https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...vid-19-6119252
    Абе корави копИлета сме, щом въпреки всички усилия на местните учени още ни има .

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6027

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Другото местно светило - Ботев - пък продължава с Ивермектина...,
    https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...vid-19-6119252
    Абе корави копИлета сме, щом въпреки всички усилия на местните учени още ни има .
    А ако се окаже прав не му завиждам! Ще му се нахвърлят всички. Нали видя какво се случи с бившия шеф на НЗОК - д-р Дечев. Направо го разкостиха и го докараха до инфаркт за това, че разкри някои нелицеприятни истини.

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #6028

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    А ако се окаже прав не му завиждам! Ще му се нахвърлят всички. Нали видя какво се случи с бившия шеф на НЗОК - д-р Дечев. Направо го разкостиха и го докараха до инфаркт за това, че разкри някои нелицеприятни истини.
    Реално той прави същото, което и другите, но в по-малък мащаб на хранилка на някаква аптека.
    Не може да се изживяваш като учен и да твърдиш подобни неща без да си спазил нужните за целите на проучването критерии.
    Направи клинично проучване, защити го по надлежния ред и си вземи нобеловата награда.
    Това пък за ваксините, изречено от лекар, е поредния пирон за масовата ваксинация.
    Последното изречение ще е това, което ще запомнят всички скептици. Другите ще си самоизпишат лекарство с недоказан ефект.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #6029

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    https://www.ft.com/content/a2901ce8-...c-cbdf5b386938



    2) Грипът е ~ изчезнал поради социално дистанциране. Това спасява много човешки животи, като намалява изходното ниво на смъртните случаи, които не са Covid, така че прекомерните смъртни случаи всъщност са намалели Covid смъртни случаи в страни като тези през зимата.
    Някои регистрирани смъртни случаи на Covid-19 са хора, които биха умрели така или иначе в същия груб период от време - почти сигурно вярно. Това означава, че те са в статистиката на Covid.


    Друг забележителен модел, който се появява, е, че в много случаи страните, които са претърпели особено мрачни върхове през пролетта, са забелязали по-приглушени пикове през есента / зимата. Тези зимни пикове ще нараснат, но в Обединеното кралство, Испания, Холандия, особено зимата е много различна от пролетта.


    Голяма част от Латинска Америка преживя жестока година. В Мексико, Еквадор и особено в Перу смъртните случаи са скочили далеч над очакваните нива. Бразилия и Чили също са пострадали.


    Ето обобщение на различните начини за изчисляване на излишните смъртни случаи: Каквато и метрика да изберете, Латинска Америка е засегната изключително силно. Следващата най-силно засегната Европа, макар и с много различни резултати от място на място.

  18. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #6030

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Другото местно светило - Ботев - пък продължава с Ивермектина...,
    https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...vid-19-6119252
    Абе корави копИлета сме, щом въпреки всички усилия на местните учени още ни има .
    Баси кретена. Дано да не му се поведат хората по акъла. Чудя се откъде дойде тази глупост да борят короната с ветеринарен препарат против глисти...
    Преди години съм купувал този препарат за обезпаразитяване на домашни любимци.
    У дома някъде из бюрото ми още се въргаля една останала кутийка с листовката. До колкото си спомням от написаното в листовката, действието му е, че блокира предаването на нервните импулси по нервите, и така паразитите умират. Действа невротоксично, тоест няма абсолютно никакво отношение към механизма на действие на корона-вируса, който както знаем използва специфичен рецептор на повърхността на клетките за проникване и заразяване.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 982
    Последно: 25-03-24, 13:02
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 09:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 12:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 08:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 11:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе