Страница 477 от 707 ПърваПърва ... 427467475476477478479487527 ... ПоследноПоследно
Резултати от 7,141 до 7,155 от общо 10591

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #7141

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    В допълнение на всичките приведени от мен линкове към официални сайтове на EU, които едва ли даже е отворил MitkoS,
    stainway
    е посочил достатъчно в подкрепа на написаното от мен относно изискването за искане на 4 държави за ваксината.

    Специално за MitkoS, давам линк към новината по БНТ1:
    Германия подкрепи руската ваксина "Спутник V" - По света и у нас - БНТ Новини (bntnews.bg)
    С пожелание да започне да си аргументира мненията с доказателства, а не с общи приказки в стил highly likely на демократ от "световната общност".
    Естествено, не очаквам никакво извинение от него, защото в евроатлантическите среди такива неща не се приемат въобще.

    А и статистиките за ваксинираните ги даде MitkoS, уж във връзка с моето мнение относно искането на четири държави.
    Аз не съм засягал въобще производствени мощности, ваксинации и т.н..

    Някои се усетиха след 2 месеца:
    Фон дер Лайен заплаши "Астра Зенека" със забрана на износа - По света и у нас - БНТ Новини (bntnews.bg)

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #7142

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Чудя се кога ще почнат смъртните случаи на ваксинирани.Не с реакция към ваксината,а от болестта.

  4. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    596
    #7143

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Аз питах кой реши, че от Астрата "ползите са повече от рисковете", и защо това не важи за китайската и руската ваксини, пък то две страници спорове...

    Иначе това е възможно. След като унгарците са договорили 2мил. спутника, ние защо да не можем? Ето от сайта на БНТ за договора м/ду Унгария и *****:
    ЕК: Унгария има право да закупи руската ваксина

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #7144

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Защото кукловодите са хванали някои хора в БГ я за гушата, я за топките...
    На кой каквото могат, че някои шии вече трудно се обхващат с ръце, пък последните вече може и да ги нямат.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #7145

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Аз питах кой реши, че от Астрата "ползите са повече от рисковете", и защо това не важи за китайската и руската ваксини, пък то две страници спорове...

    Иначе това е възможно. След като унгарците са договорили 2мил. спутника, ние защо да не можем? Ето от сайта на БНТ за договора м/ду Унгария и *****:
    ЕК: Унгария има право да закупи руската ваксина
    Почнах вече да ги броя. Толкова ли нямаш търпение 14 дни останаха ,докато Корни стане министър-председател. Първата й работа е да хване самолета за Москва и да говори с ***** за ваксини. Ако ни дадат повече от 1500 дози, значи сме по-значими за тях от Македония..

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #7146

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от dudi4ek Виж публикацията
    Чудя се кога ще почнат смъртните случаи на ваксинирани.Не с реакция към ваксината,а от болестта.
    А дали вече не са започнали?
    Просто ще обърнат риториката в посоката, че не са починали от вируса, а от придружаващите заболявания.
    Все пак според "статистиката" сме негативни "ударници" по поне 2 параметъра и май вече е достатъчно внушителна.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #7147

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Липсва ми един опонент @ivodivo.Дано е жив и здрав и има по-интересни занимания от словоблудсване тук.Другият подобен е @emilvasilev.Той е на ниво corrupted BIOS,докато @ivodivo беше BSOD.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #7148

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от dudi4ek Виж публикацията
    Липсва ми един опонент @ivodivo.Дано е жив и здрав и има по-интересни занимания от словоблудсване тук.Другият подобен е @emilvasilev.Той е на ниво corrupted BIOS,докато @ivodivo беше BSOD.
    Не ме възприемай като опонент, а като втория глагол от Третия закон на Нютон. Гледам да балансирам системата.

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #7149

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Всяко действие има противодействие.Тук с втория глагол загубих идеята.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #7150

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Ако едно тяло действа на друго тяло с дадена сила, то винаги второто тяло противодейства на първото с равна по големина и противоположна по посока сила, приложена в точката на взаимодействие.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #7151

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Здраве да има

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7152

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    аз да попитам едно нещо:

    в кой момент се установява склонността на тялото да формира тромби след ваксинация, че да започве да се администрира противотромобозен препарат?

    след настъпване на смърт и последващо откриване на тромбите ми се струва малко греда работата...

  16. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,764
    #7153

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от dudi4ek Виж публикацията
    Чудя се кога ще почнат смъртните случаи на ваксинирани.Не с реакция към ваксината,а от болестта.
    И кой е казал, че ваксинираните са 100% защитени?
    Аз пък се чудя колко дребно човече трябва да си за да се надяваш на такава развръзка.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #7154

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    [QUOTE=bobivg;997641]И кой е казал, че ваксинираните са 100% защитени?
    Аз пък се чудя колко дребно човече трябва да си за да се надяваш на такава развръзка.
    [/QUOTE
    Нито искам,нито се надявам.Това е голяма вероятност.Догодина или след няколко ще видим резултата от ваксините.
    Овцете си мислят,че хората са пичове.Такива сме ,но с малък проблем към Гергьовден.За прасетата е Коледа.
    Така си мисля за тези ,които сега се ваксинират.

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #7155

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Аз питах кой реши, че от Астрата "ползите са повече от рисковете", и защо това не важи за китайската и руската ваксини, пък то две страници спорове...

    Иначе това е възможно. След като унгарците са договорили 2мил. спутника, ние защо да не можем? Ето от сайта на БНТ за договора м/ду Унгария и *****:
    ЕК: Унгария има право да закупи руската ваксина
    Добре де, какъв е точно зора?
    Към днешна дата имаме на склад 100000 дози. Направени ваксинации днес - 4-5000.
    Имаме 3 одобрени, доказно работещи ваксини, минали всички процедури по одобрение за европейския и нашия пазар.
    Ако искаме да задаваме въпроси нека са защо нашите са отказали по-скъпите ваксини и са заложили на по-евтината и да рискуват основно с 1 производител.
    Защо образно казано не могат на вързано куче хляб да дадат. Да бяха направили една издържана разяснителна кампания, да създадат нужната организация за скоростно ваксиниране на специализирани пунктове.
    Не че имам нещо против да се почнат преговори с руснаците за доставка или дори прозводство на техния продукт.
    По-големия пролем е да почне да се върши работа в правилната посока.

    ПП. Иначе се чудя кога, аджеба, стигнахме до момента да не искаме "западен" продукт, а да търсим руското.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 982
    Последно: 25-03-24, 13:02
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 09:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 12:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 08:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 11:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе