Страница 605 от 707 ПърваПърва ... 555595603604605606607615655 ... ПоследноПоследно
Резултати от 9,061 до 9,075 от общо 10591

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9061

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    В безполезността....например говеждата коластра обикновенно при инфекция се приема 10-30гр дневно....2-4гр имуностимулиращо...75mg е просто смешно....ЕПА/ДНА - омегите я си млатим 4000мг дневно, а тук 38/57мг...останалото е мултивитамини...10 смешни капсулки за 24 лева просто ще ме извиняват...
    Това, което пишеш като дозировки са вероятно за отделна употреба. Например прополиса се употребява по 30-35 капки тинктура 3% веднъж дневно. Когато се правят комбинации обикновено се търси синергичен ефект.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #9062

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Нямам нищо против синергизма, но някакси ми се ще в духа на темата да има добри и качествени данни и резултати, изследвания, фаза едно, фаза две... за реалните ползи...не може всеки да забърка каквито си иска лайна и да твърди, че пет милиграма бабини диветини комбинирани с три милиграма дядови диветини превръщат всяка бета и те клетка в организма ти в улта супер яко копеле готова да навре протеиновите шипове в задника на сарса....
    Този пост е редактиран от Tommorow; 21-09-21 в 21:50.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9063

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Нямам нищо против синергизма, но някакси ми се ще в духа на темата да има добри и качествени данни и резултати, изследвания, фаза едно, фаза две... за реалните ползи...не може всеки да забърка каквито си иска лайна и да твърди, че пет милиграма бабини диветини комбинирани с три милиграма дядови диветини превръщат всяка бета и те клетка в организма ти в улта супер яко копеле готова да навре протеиновите шипове в задника на сарса....
    Това не е лекарство за да "има добри и качествени данни и резултати, изследвания, фаза едно, фаза две... за реалните ползи.". Чудим се защо има хора, които не вярват във ваксините, а не се чудим защо има хора, не вярващи в лечебната сила на билките, ползвани хилядолетия, преди да започне настъплението на "голямата химия" във фармацията.
    Типично мислене "по калъп". Матрицата?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #9064

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Да напиша нещо за последно в тази тема.Хубаво, не може ваксината срещу Ковид да стане задължителна, защото ограничава права, но държавата след като е подготвила безплатно медицински средства за ограничаването на заболяването и всеки има възможност да се възползва, с нищо няма да се ограничат демократичните ценности за самоопределение, ако на отказалите ваксинация бъде дадена една декларация, че ако развият симптоми на заболяването и им се наложи да бъдат приети, да бъдат така добри да си поемат разходите за лечението, които хич не са малки.Та имаше една приказка, че като му бръкнеш на българина в джоба, му идва акъла

  6. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    596
    #9065

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Да напиша нещо за последно в тази тема.Хубаво, не може ваксината срещу Ковид да стане задължителна, защото ограничава права, но държавата след като е подготвила безплатно медицински средства за ограничаването на заболяването и всеки има възможност да се възползва, с нищо няма да се ограничат демократичните ценности за самоопределение, ако на отказалите ваксинация бъде дадена една декларация, че ако развият симптоми на заболяването и им се наложи да бъдат приети, да бъдат така добри да си поемат разходите за лечението, които хич не са малки.Та имаше една приказка, че като му бръкнеш на българина в джоба, му идва акъла
    Когато държавата ми е взимала здравните осигуровки не е имало условие че ще ме лекува само при определени условия. Ако тя наруши едностранно този своеобразен договор, да бъде така добра да ми върне всичките внесени от мен здравни осигуровки заедно с лихвите.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    177
    #9066

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Когато държавата ми е взимала здравните осигуровки не е имало условие че ще ме лекува само при определени условия. Ако тя наруши едностранно този своеобразен договор, да бъде така добра да ми върне всичките внесени от мен здравни осигуровки заедно с лихвите.
    Може и да бъркам, но винаги когато стане въпрос за здравни осигуровки, масово пишещите се държат сякаш внасят 2000 лв на месец. Не съм сигурен колко точно са здравните осигуровки, но в масовия случай едва ли е много над 200 лв на месец. Освен това, удобно се забравят платените болнични дни, дори и когато са фиктивни, не се смятат децата и съпруги през майчинството, а удобно се натяква как има внесени пари в касата и може да си ги вземе. В същото време каско застраховка струва евентуално повече от здравните осигуровки, но никой не протестира че зястрахователя поставя условията.

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #9067

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    ...не може всеки да забърка каквито си иска лайна и да твърди, че пет милиграма бабини диветини комбинирани с три милиграма дядови диветини превръщат всяка бета и те клетка в организма ти в улта супер яко копеле готова да навре протеиновите шипове в задника на сарса....
    Е как не може - демонстрират ни го постоянно!
    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Чудим се защо има хора, които не вярват във ваксините, а не се чудим защо има хора, не вярващи в лечебната сила на билките, ползвани хилядолетия, преди да започне настъплението на "голямата химия" във фармацията.
    Типично мислене "по калъп". Матрицата?
    Чуди се - това си е твое право.
    А за мисленето - първо правило е „Да го има“!
    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Когато държавата ми е взимала здравните осигуровки не е имало условие че ще ме лекува само при определени условия. Ако тя наруши едностранно този своеобразен договор, да бъде така добра да ми върне всичките внесени от мен здравни осигуровки заедно с лихвите.
    Ще върнат - когато дядо се върне от ... оня свят!
    Ти пак си имал договорка - избран Личен Лекар! На мен 20 години ми взимат здравни, а насреща - 0 (нула).

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9068

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    ...на отказалите ваксинация бъде дадена една декларация, че ако развият симптоми на заболяването и им се наложи да бъдат приети, да бъдат така добри да си поемат разходите за лечението, които хич не са малки....

    колега, моите уважения, ама тъпо, та дрънка!
    тъй кто тук сме си приели като една уж по-социална държава солидарния принцип, то той е безусловен

    тръгнем ли с изключенията и уговорките, утре може да ни поискат наем за ползване на училищния фонд от децата ни, защото държавата го е платила, за минаване през подлеза, защото държавата го е прокопала и т.н., защото срещу даденото от нея ние трябва да си плащаме

    от тук произлизат следните два въпроса:
    1. откъде е взела държавата парите, за да ги изхарчи, че да ѝ плащаме за изхарченото от нея?
    2. точно каква "взел-дал" сделка са примерно акцизите

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9069

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    колега, моите уважения, ама тъпо, та дрънка!
    тъй кто тук сме си приели като една уж по-социална държава солидарния принцип, то той е безусловен

    тръгнем ли с изключенията и уговорките, утре може да ни поискат наем за ползване на училищния фонд от децата ни, защото държавата го е платила, за минаване през подлеза, защото държавата го е прокопала и т.н., защото срещу даденото от нея ние трябва да си плащаме

    от тук произлизат следните два въпроса:
    1. откъде е взела държавата парите, за да ги изхарчи, че да ѝ плащаме за изхарченото от нея?
    2. точно каква "взел-дал" сделка са примерно акцизите
    Тъпо би било, ако ползваш само привилегиите на социалната държава и солидарния принцип на обществото, но не си задължен на базата на същите тези принципи да даваш и своя принос към това общество, както и да се съобразяваш с тегобите, които те ти налагат.

  12. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,858
    #9070

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Тъпо би било, ако ползваш само привилегиите на социалната държава и солидарния принцип на обществото, но не си задължен на базата на същите тези принципи да даваш и своя принос към това общество, както и да се съобразяваш с тегобите, които те ти налагат.
    “..би било…” - Бъдеще предварително време в миналото…, а за циганите си е баш Сегашно време..

  13. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #9071

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    ... с нищо няма да се ограничат демократичните ценности за самоопределение, ако на отказалите ваксинация бъде дадена една декларация, че ако развият симптоми на заболяването и им се наложи да бъдат приети, да бъдат така добри да си поемат разходите за лечението, които хич не са малки.Та имаше една приказка, че като му бръкнеш на българина в джоба, му идва акъла
    Това съм го изпуснал, но сега ще кажа:
    Има правила за всички!
    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    тъй кто тук сме си приели като една уж по-социална държава солидарния принцип, то той е безусловен
    С нищо не сме се съгласили - наложено ни е!
    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Тъпо би било, ако ползваш само привилегиите на социалната държава и солидарния принцип на обществото, но не си задължен на базата на същите тези принципи да даваш и своя принос към това общество, както и да се съобразяваш с тегобите, които те ти налагат.
    А не е ли тъпо - само да даваш, без да ползваш?

    Цитат Първоначално публикувано от bajotierra Виж публикацията
    Може и да бъркам, но винаги когато стане въпрос за здравни осигуровки, масово пишещите се държат сякаш внасят 2000 лв на месец. Не съм сигурен колко точно са здравните осигуровки, но в масовия случай едва ли е много над 200 лв на месец. Освен това, удобно се забравят платените болнични дни, дори и когато са фиктивни, не се смятат децата и съпруги през майчинството, а удобно се натяква как има внесени пари в касата и може да си ги вземе. В същото време каско застраховка струва евентуално повече от здравните осигуровки, но никой не протестира че зястрахователя поставя условията.
    Без значение - колко са!
    До преди месеци нямах връзка със Здравната каса - нямах регистрация при тях! Но парите заминаваха!
    За 30 години нямам един ден болнични - истински или фиктивни! Даже да съм бил болен - си работех.
    А за каското - не ми дреме. Нямам кола!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #9072

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Това не е лекарство за да "има добри и качествени данни и резултати, изследвания, фаза едно, фаза две... за реалните ползи.". Чудим се защо има хора, които не вярват във ваксините, а не се чудим защо има хора, не вярващи в лечебната сила на билките, ползвани хилядолетия, преди да започне настъплението на "голямата химия" във фармацията.
    Типично мислене "по калъп". Матрицата?
    Не. Щото и в Матрицата нали се сещаш....пак хапчета...синьо, червено...
    Не ме разбра...дойде епидемия и куцо и сакато взе да миксира и да предлага коктейли на баснословни цени с цел да печели от страха на хората....не съм "калъпен" нито олигофрен, широко скроен съм, пия бърбън, но не отказвам и ликьор ...аз си взимам например това от доказана фирма ...от 5-6 години преди ковида....обикновенно изчаквам промоции, каквото правят регулярно и го купувам по 7.80 долара за по 6-8 месеца напред...погледни му съдържанието и кажи честно с какво е по-зле от микса на оня рекламатор от ВМА...мисля, че има 3+ пъти повече микроблагини на 15 пъти по-малка цена....повече синергия....и знаеш ли кое е най-интересното....с идването на вируса тия намалиха 30+% цените...и не само те...а тук докторчета искат да ме цакат с топла бира...на цена на Single Barrel...тц..българските им представители, сигурно от ВМА или роднини...са си сложили 600%+ надценка и дори подвеждат хората, че дневния прием е 1/2 или 1 хапче...за да не изглежда толкова тежка цената вероятно....да си кажеш 3 месеца - 70лв бива...ама не бива....Продължаваме промяната...
    Този пост е редактиран от Tommorow; 22-09-21 в 02:44.

  16. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,188
    #9073

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Да напиша нещо за последно в тази тема.Хубаво, не може ваксината срещу Ковид да стане задължителна, защото ограничава права, но държавата след като е подготвила безплатно медицински средства за ограничаването на заболяването и всеки има възможност да се възползва, с нищо няма да се ограничат демократичните ценности за самоопределение, ако на отказалите ваксинация бъде дадена една декларация, че ако развият симптоми на заболяването и им се наложи да бъдат приети, да бъдат така добри да си поемат разходите за лечението, които хич не са малки.Та имаше една приказка, че като му бръкнеш на българина в джоба, му идва акъла
    Все едно никога не си чувал за право и за обществени отношения. Каквото ти скимне като обществена норма и веднага си мислиш "да, може да се реализира".
    По кой начин който и да е ще ме накара да подписвам такива декларации ?

    ПП.
    Крайно време е всички да проумеят, че човек който не се е ваксинирал, не е нарушил нито един закон и не е престъпник.
    Да му се вменява някаква вина, е признак на ограничено мислене.
    И обратнато - желанието с лека ръка да се нарушават чужди права граничи с престъпление.
    Този пост е редактиран от MitkoS; 22-09-21 в 10:22.

  17. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9074

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от MitkoS Виж публикацията

    ПП.
    Крайно време е всички да проумеят, че човек който не се е ваксинирал, не е нарушил нито един закон и не е престъпник.
    Да му се вменява някаква вина, е признак на ограничено мислене.
    И обратнато - желанието с лека ръка да се нарушават чужди права граничи с престъпление.
    Един уточняващ въпрос: "Има ли задължителни ваксини в България и ако ДА, как те са определени като такива?"

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Не. Щото и в Матрицата нали се сещаш....пак хапчета...синьо, червено...
    Не ме разбра...дойде епидемия и куцо и сакато взе да миксира и да предлага коктейли на баснословни цени с цел да печели от страха на хората....не съм "калъпен" нито олигофрен, широко скроен съм, пия бърбън, но не отказвам и ликьор ...аз си взимам например това от доказана фирма ...от 5-6 години преди ковида....обикновенно изчаквам промоции, каквото правят регулярно и го купувам по 7.80 долара за по 6-8 месеца напред...погледни му съдържанието и кажи честно с какво е по-зле от микса на оня рекламатор от ВМА...мисля, че има 3+ пъти повече микроблагини на 15 пъти по-малка цена....повече синергия....и знаеш ли кое е най-интересното....с идването на вируса тия намалиха 30+% цените...и не само те...а тук докторчета искат да ме цакат с топла бира...на цена на Single Barrel...тц..българските им представители, сигурно от ВМА или роднини...са си сложили 600%+ надценка и дори подвеждат хората, че дневния прием е 1/2 или 1 хапче...за да не изглежда толкова тежка цената вероятно....да си кажеш 3 месеца - 70лв бива...ама не бива....Продължаваме промяната...
    Прегледай пак постовете ми и кажи къде коментирам цените, а не качествата на природните средства за лечение?

  18. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #9075

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Прегледай пак постовете ми и кажи къде коментирам цените, а не качествата на природните средства за лечение?
    Направих уточнение за мисленето ми и това, че ме вкара в матрицата...Задаваш си въпроса защо е тази висока смъртност у нас: заради цените, защото пенсионер с 300лв трудно ще си купи качествени мултивитамини давайки 1/3 от доходите си за да направи по поносима липсата им в дневното си меню от имитационни продукти...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 982
    Последно: 25-03-24, 13:02
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 09:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 12:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 08:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 11:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе