Страница 623 от 707 ПърваПърва ... 573613621622623624625633673 ... ПоследноПоследно
Резултати от 9,331 до 9,345 от общо 10591
Like Tree5865Одобрявам

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #9331

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Ами то това с аспирина си го знаем отдавна.Аз Никога не го изписвам/препоръчвам точно заради кървенето - нагледал съм се.
    Ако не знаете за планова операция се спира 1 седмица преди това, тъй като за толкова време блокира(частично) кръвосъсирването. 1 хапченце само….
    Обикновенно кардиолозите и Джи Питата го изписват на поразия за щяло и нещяло, или ей тъй за всеки случай и после - айде посред нощ обикновенно (тогава е по-активна храносмилатената система) беж в спешно/хирургия че бълва и/или дриска кръв.
    Винаги, ама винаги, в хирургиите (по всички болници не само в БГ) има по няколко пациента с кървене от ГИ тракт заради НСПВС от която група е и аспирина.
    Затова ако ще се изписва нещо такова само от свестен кардиолог след преценка на риска и ползите, когато става въпрос обаче за хора със сериозни кардиологични проблеми.А и задължително с PPI блокер - омепразол например.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #9332

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от corector2021 Виж публикацията
    Е нали е подсилваща доза, за какво ти е тест, ако имунитета ти е 100 конски сили ще го буууууустне и ще стане 200 конски сили.
    Продължавам с очакванео Тумороу да се боцне с 3та доза.
    И аз това и викам, искам нитро...ти да не мислиш, че се бъзикам, та си толкоз напорист в очакването?
    Излизам преди да са отворили лаб и се прибирам след тях само това ме спира да и изпълня желанието....но скоро ще мога и ще можеш да си легнеш спокоен....
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #9333

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от corector2021 Виж публикацията
    ...
    Абе не знам каква неудобна истина казва лицето Мангъров, но знам вече за трима, които му вярваха, а сега си броят месеците след преболедуване, за да се ваксинират. Лесно се вярва, когато мечката е при комшията, но когато дойде в твоята къща нещата се променят. Бодряшките лафове за грипче, чайче и аспиринче, стават да се правиш на мъж пред другите, но като дойде твоят ред, търсиш връзки да влезеш в болница. Що ли...?

    Разните идиоти с графеновия оксид дето имал 6 протона, 6 електрона, 6 неутрона и бил 6 в периодичната система и виждаш ли се получавало числото 666, което било числото на дявола (сатаната), 5G, илюминати, рептили, хемтрейси и т.н. безумия. Не знам колко трябва да си луд, за да вярваш на подобни простотии, най-малкото провери какво е графен, кой го произвежда и за какво служи. ИЗНЕНАДА!!! Графен не се произвежда, свойствата му още се изследват и като цяло всичко е на ниво лабораторни изследвания, защото е меко казано труден за получаване, а... и не е 3D а 2D форма на въглерода. Чудно как тогава го разливат във ВСИЧКИ ваксини. За 5Г и хемтрейса... нямам думи!

    Относно заболяването на доц. Кунчев, желая му бързо възстановяване, защото ваксините действат, за ужас на членовете на клуба на Дънинг-Крюгер.

    Поздрав за всички КонСпиратори с ей т'ва "сатанинско" парче!!!
    За сведение на същите, човека дето пее беше болен от Ковид 19 преди месец, на 63 год е но е ваксиниран и за седмица се оправи.
    Чакаме ги догодина на националния!!!
    \m/UP THE IRONS\m/
    svetlio1, stutgart, bobivg и 2 други харесват това.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #9334

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Вчера е починала директорката на училището, в което учеше преди време детето.
    Много дръзновена и жизнена дама, невероятен професионалист. На 53 години.
    Преди няколко месеца почина бившия ми шеф в Съни Компютри, отново дейна натура на малко над 60г.
    Та, докато си лаете колко вредни и безполезни са вакините, хората си умират и то не безкрайно амортизирани пенсионери.
    https://lupa.bg/news/koronavirusat-u...42417news.html

    Все повече се затвърждава мнението ми - Задължителната ваксинация е необходимост. А който не иска... - няма не иска.

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2021
    Мнения
    34
    #9335

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Все повече се затвърждава мнението ми - Задължителната ваксинация е необходимост. А който не иска... - няма не иска.
    А на мен все повече ми се затвърждава мнението, че моето тяло си е мое тяло и ако искам да го осакатя или да умра аз ще взема решението, а не ти или някой в бяла престилка.
    А това, че някой твой познат е починал и са ги писали с ковид е друг въпрос и мой познати починаха, ама единия от препиване, а другия от безхаберие.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    За 5Г и хемтрейса... нямам думи!
    Айде не се прави на шашав, постоянно кръстосват самолети, да не би да е гражданска авиация бе пич?
    jhoro одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #9336

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Все повече се затвърждава мнението ми - Задължителната ваксинация е необходимост. А който не иска... - няма не иска.
    Много хора си отидоха ,за съжаление.И доста от тези които най-напред пишеха-''Вие познавате ли някой болен от ковид'',после по цял ден против ваксините във фейсбук.Вярно е,че ваксината може да има странични действия,но това са нещата на практика.
    И не съм се ваксинирал,защото съм изкарал ковид и нямам много контакти.Но ако стане задължителна бих се ваксинирам,без никакви антивасърски помисли.
    Но...това в бг за сега не виждам как.Дори и т.нар. ''зелен сертификат'' трудно може да се въведе при положение,че партиите си играят на ''тука има,тука нема'' -ковид.Циганска игра ,но е много удобна за намиране на симпатизанти в страна в която фейсбук е основното средство за знания за всичко.........Кой знае,кой не това ковид,яде ли се или се пие по цял ден дава наставления и безброй подобни на неговите щуротии.
    https://www.dw.com/bg/%D0%B7%D0%B0%D...%8F/a-59477576

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #9337

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Ако може докторите да коментират този бромхексин цък

  10. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #9338

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Айде, дойде реда.Утре за закуска - третата игла...
    Да видим тоя път дали нещо дали ще ми порасне - я коса, я антени, я оная раб*..., квот Файзер дал, се файда ....


    milanov, поредната реклама...

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #9339

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от corector2021 Виж публикацията
    мой познати починаха, ама единия от препиване, а другия от безхаберие.

    ако искам да го осакатя или да умра аз ще взема решението, а не ти или някой в бяла престилка
    Безрезервно ти вярвам за твой-познатите. Логично е.
    Също така, в тон е и селско тарикатското - това си е мое и аз решавам, за щастие по някое време проумяваш, че всъщност не е така

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #9340

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    @milanov Не знам дали е реклама,но миналия декември като го хванах,пих бромхексин,геломиртол,виузид и антистенокардин.Изкарах го много леко и за седмица бях кукуряк.
    И да не помага не вреди.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #9341

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Познайте дали утре по аптеките ще има бромхексин...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #9342

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от corector2021 Виж публикацията
    Айде не се прави на шашав, постоянно кръстосват самолети, да не би да е гражданска авиация бе пич?

    Ако оставим шегата на страна, не са един и двама тея дето вярват, че някой ги "пръска". Как да им обясниш, че физиката им държи задниците на земята и същата тази физика ги "пръска".
    Като не вярват на нищо и никого поне да питат чичо Гошо: real-time worldwide flight traffic


    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    Познайте дали утре по аптеките ще има бромхексин...
    Това пък защо? То не бяха хапчета за въшки, сега и това... Сериозно ли ги говорят тези неща.

  16. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #9343

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Също така, в тон е и селско тарикатското - това си е мое и аз решавам, за щастие по някое време проумяваш, че всъщност не е така
    Не знам - кое как е.
    Но предпочитам експерименти с моето тяло - да си правя сам, а не - да съм „опитна мишка“ на някого!

  17. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #9344

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от corector2021 Виж публикацията
    А на мен все повече ми се затвърждава мнението, че моето тяло си е мое тяло и ако искам да го осакатя или да умра аз ще взема решението, а не ти или някой в бяла престилка.
    Може ти сам да си взимаш решението, ако си боледуваш вкъщи и не заемаш мястото в болницата на друг нуждаещ се, който не е имал шанса да се предпази от това, от което се е разболял. След като се ползва ограничен ресурс се налагат регулации, във всяка област е така.

  18. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #9345

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от etg Виж публикацията
    Може ти сам да си взимаш решението, ако си боледуваш вкъщи и не заемаш мястото в болницата на друг нуждаещ се, който не е имал шанса да се предпази от това, от което се е разболял. След като се ползва ограничен ресурс се налагат регулации, във всяка област е така.
    Смях!!!

    За 30 години - имам един болничен лист (20 дни) за „битова злополука“ - не за заболяване!
    А плащам и/или ми удържат ЗДРАВНИ ОСИГУРИТЕЛНИ ВНОСКИ!
    Ако ми ги върнат ... ще говорим!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 982
    Последно: 25-03-24, 12:02
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 08:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 11:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе