Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 32

Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #1

    Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

    Как бихте оползотворили парите, ако спечелите джакпот-а от Българския Спортен Тотализатор и тези пари не се облагат с данъци?



    Не съм сигурен за точната цифра, но беше нещо от рода на 1'700'000 лв.



    Аз лично ще си купя голям апартамент/къща, ще я обзаведе както ми е на душата и останалите пари ще ги обърна в €вро и ще си усигоря живота за 30 години напред.Eдна много добра заплата [:D]



    Най-грубо сметнато идват към 4000лв<sup>[Wow!]</sup> на месец при тая система!



    EDIT: Забравих да кажа, че преди това ще обиколя света.



    <font color="red">Mod. edit Кайсо

    Ами позната ти е фукцията едит, защо не я ползваш !</font id="red">

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    92
    #2

    Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> Забравих да кажа, че преди това ще обиколя света.



    <div align="right">Originally posted by Zetle*-*22/01/2004*:* 15:15:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    И аз!

    Със собствена яхта

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #3

    Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

    На мен не ми трябват...и така съм си добре[:D][^][][:P]

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #4

    Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

    Аз бих направил всичко, което е написал Zetle.

    Освен това бих избрал 10 деца от домовете за изоставени деца.

    Тъй като няма да има нужда да работя, ще се занимавам само с тях + моите две, като ще наема добри учители по всеки от общообразователните предмети + преподаватели по това, които ги привлича като занимание.

    Те ще се грижат за тяхното образование, а аз ще се грижа за възпитанието им, за начина им на мислене, за амбициите им, ще ги направя уверени във възможностите си ...

    Всички ще завършат, като частни ученици. На училище няма да ходят.



    Бих се наел да докажа, че мога да направя от тях елитни и образовани хора, независимо от техния произход.

    Също бих се обзаложил, че от десетте, девет, на 18 години ще учат със спечелени от тях стипендии в най-добрите университети в света.

    Тогава с моите две и тези десет на които съм помогнал ще бъда най-щастливия човек.

  6. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #5

    Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Бих се наел да докажа, че мога да направя от тях елитни и образовани хора, независимо от техния произход.

    Също бих се обзаложил, че от десетте, девет, на 18 години ще учат със спечелени от тях стипендии в най-добрите университети в света.

    Тогава с моите две и тези десет на които съм помогнал ще бъда най-щастливия човек.



    <div align="right">Originally posted by Malone - 22/01/2004 : 17:48:25</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    И аз си мислех за благотворителност, но не точно в този вид.

    Ако имах тези пари като за начало щях да подпомогна всички деца които Слави Трифонов показа в рубриката "Българската коледа".

    също бих дал възможно най-голямо количество пари за ремонтиране на домовете за сираци.По примера на посланника (не помня точно кой беше) който даде всички пари за ремонта на едно такова училище и той и сина му работиха заедно с майсторите.





    Извинявам се за допуснатите фактологически грешки.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #6

    Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

    Точната сума е 2 134 000 лв.



    Значи, първо ще почерпя яко всички съфорумци [:D][:D][:D] не е шега, сериозно!



    Така... къща, кола и вила [8D]; благотворителност - задължително: за образование и здравна помощ (точно как - ще реша, но 10% от сумата задължително ще е за това); чак за околосветско пътешествие - не знам, обаче на едно място ще отида непременно: да гледам F1 за голямата награда на Монте Карло от някоя яхта! (абе гледай го ти Slero, защо ли пък точно там) ?!



    BTW, от баницата на Нова година ми се падна късмета с печалбата от тотото - знае ли човек... ама все още не съм пускал фиш



    <font color="red"> ДЖАКПОТА Е ОЦЕЛЯЛ !!! </font id="red">



    Следващият тираж е мой ! [:D][:D][:D]

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #7

    Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

    Ако имах тези пари щях да си посроя вила, съответно и КОЛА (нея няма да я строя де[:D]), и кат вас ще пообиколя света. Ще се вкюча в "Българската Коледа" и ще наема някой наемен убиец да свети маслото [}] на тия дето докараха България до това дередже. А остатъка от парите в швейцарска банка и после "life is life".[:D][:D][:D]

  10. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #8

    Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

    Е т'ва е истината !

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #9

    Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

    по голямата 4аст бих дал за благотворителност във вси4ките и форми ! малка 4аст бих вложил някаде с дългосро4на преспектива ! а за мене сега на момента ........ изкам само едно TV 32" с PIP !!! друго сякаш не изкам нито кола нито вила ........!

  12. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #10

    Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Следващият тираж е мой ! [:D][:D][:D]



    <div align="right">Originally posted by Slero - 22/01/2004 : 20:51:26</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    @Slero: Айде зимай джакпот-а и като се отбиеш до данъчните те чакаме в Юнак!То ще са ти останали точно пари за една почерпка [:D][:D][:D]



    1 наливна бира(голяма) ~1,50 лв

    4840 сЪфорумци по 1,50

    става 7'200лв

    като знам тия лами как пият ( и аз включително) с една халба нема да минеш [:D]

    и така става ~ 15'000 лв.

    Друг е въпроса дали в бирарията държат толкова бира на склад [:D]

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #11

    Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

    //offtopic

    То бира - супер, ама тя върви с кебапчета (поне две) не мислите ли[?][:D]

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #12

    Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

    аре още 4840х4 кебапчета

    и кво стана?изпихме парите за благотворителност-а ?!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #13

    Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

    Това (бирата и кебапчетата) ще го пишем като благотворителност към членовете на форума.[:P]

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #14

    Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

    Незнам [?]

    ПС Абе първо ще се гмурна като чичо Скруч , па после ще му мисля[:D]

  18. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #15

    Какво бихте направили с парите от ТОТО-то

    1. Бих купил къща за семейството си.

    2. Бих се включил в едно от състезанията "Кемъл трофи" за да изпробвам собствените си сили и що за човек съм.

    3. Бих направил нещо подобно на това, което е написал Малоне! ДАНО ТОЗИ, КОЙТО СПЕЧЕЛИ ДЖАКПОТА НАПРАВИ НЕЩО ПОДОБНО!

    Всеки има право на шанс в живота!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 11-10-12, 10:17
  2. Какво бихте казали за Samsung Syncmaster 2033SW
    От monto във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 16-03-09, 22:19
  3. Играете ли ТОТО?
    От Black Adder във форум Анкети
    Отговори: 11
    Последно: 30-01-07, 13:38
  4. Междинка (Тото въпросче)
    От Yasen6275 във форум Логически задачи
    Отговори: 13
    Последно: 01-07-06, 16:49
  5. Отговори: 63
    Последно: 22-02-06, 13:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе