Резултати от 1 до 6 от общо 6

Помощ за избор на UPS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    5
    #1

    Arrow Помощ за избор на UPS

    Здравейте! Не можах да намеря тема за UPS-и и не съм сигурен дали в този форум ли трябва да питам. Развали ми се UPS-а марка Repotec. Много ми ги хвали един познат електроинженер ама за втори път дефектира и ми писна вече. Искам да си купувам нов. Към него ще връзвам 2 монитора по 24 инча, 1 компютър 1000 вата захранване и един въздухопречиствател Дайкин Уруру. Последното в случай на авария ще го спирам веднага естествено. Ще изключвам и компютъра и мониторите и ще минавам на лап топа за да работя. Работата ми е свързана с висене на компютър. Стария UPS ми държеше Десктопа включен около 35 минути. Търся нещо подобно или малко по-добро.

    П.П. Как да се отърва от стария UPS? Предполагам не е много екологично да го хвърля на боклука.

  2.  
     
  3. Mitsev
    Guest
    #2

    Отговор: Помощ за избор на UPS


  4. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #3

    Отговор: Помощ за избор на UPS

    И аз докато не си взех читав UPS много псувах. Преди близо 3г. си взех този Eaton NOVA 625 AVR USB (Изходна мощност: 625 VA, Ефективна мощност: 360 W) и от тогава нямам кахъри, на теб ще ти трябва по-голям май. Понеже и аз не разбирам от тази техника тогава тръгнах по магазините и си купих Eaton NOVA защото беше с най-голяма гаранция (в последствие се оказа че има защо). По късно се хванах да прочета малко и останах с впечатление че когато говорим за тази техника първи избор трябва да бъде APC - по-скъпите и втори избор Eaton - по-евтините но не и по лоши. Скоро си купих стабилизатор за напрежение на APC за ТВ, Ресивър и т.н. и в момента си свиркам. Естествено предполагам че всичко е субективно и на късмет но все пак си има марки които са си име и може да им се доверим.
    Този пост е редактиран от vencifcl; 23-11-13 в 08:26.

  5. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #4

    Отговор: Помощ за избор на UPS

    @sultras, попрегледай тази тема. Има доста дискутирано и може да откриеш това, което на теб ти трябва.

  6. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #5

    Отговор: Помощ за избор на UPS

    Там ще му препоръчат UPS за 700-800 лв. :rolleyes: Едно време и аз я четох тази тема - накрая се отказах да взимам изобщо UPS.

  7. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #6

    Отговор: Помощ за избор на UPS

    Може и така да е, но той не е посочил бюджет. Като се има предвид и търсената мощност може наистина да се стигне до 700-800лв. ако се търси нещо от реномираните марки.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ при избор на LED TV
    От valtera във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 16-01-15, 16:50
  2. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 19:31
  3. Помощ за избор на ЛЕД ТВ
    От Kristiyan Kehayov във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 08-05-13, 08:32
  4. Помощ за избор на 9ка
    От JOKVN във форум Климатици Midea
    Отговори: 17
    Последно: 26-08-12, 22:31
  5. Помощ при избор на PC
    От ivanhoe72 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 12-12-09, 18:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе