Резултати от 1 до 10 от общо 10

Бутон за превод латиница->кирилица?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. wfw
    wfw е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    73
    #1

    Бутон за превод латиница->кирилица?

    може ли да се направи някакво бутонче, което да превежда мнението на участник от latinica на кирилица? мисля, че ще е доста полезно.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    26
    #2

    Бутон за превод латиница->кирилица?

    При положение, че има поддръжка на кирилица във форума не виждам особен смисъл от това.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #3

    Бутон за превод латиница->кирилица?

    Тогава "chasha" става ”цхасха”.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Бутон за превод латиница->кирилица?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">може ли да се направи някакво бутонче, което да превежда мнението на участник от latinica на кирилица? мисля, че ще е доста полезно.



    <div align="right">оргинално мнение на wfw</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Много малко хора пишат с латински букви и може би само на един до двама си струва да се четат мненията. Така, че мисля е излишно да се слагат такива псевдо екстри.

  6. wfw
    wfw е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    73
    #5

    Бутон за превод латиница->кирилица?

    Леголас: ch, sh, sht, 6, 4 и други могат да се да показват по една буква. интилегентна програма, не просто заместване на буквите.



    ru-boy: смисъла е че се печели бързина. за някои хора е ужасно трудно да пишат на кирилица. а това че много малко хора пишат на с латински букви е, защото се налага. ако не пишеш на кирилица или ти трият темата или получаваш жълт картон[]


  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #6

    Бутон за превод латиница->кирилица?

    Разбирам критиката ти приятелю, но не разбирам какво те затруднява да пишеш на кирилица.

    Писането на кирилица е точно толкова трудно, колкото и на латиница.

    Не знам на колко си години, но когато аз за пръв път седнах пред компютър никой не беше чувал за клавиатури с кирилица.

    Най големия шок преживях, когато трябваше да се науча да пиша на БДС, вместо да използвам фонетичната подредба.

    Научих се не защото някой ме е карал, а защото това е клавиатурата направена за моя език.

    Аз поне не съм виждал "фонетични клавиатури".

    Вярвай ми, доста от посетителите на форума въобще не четат мнения писани на латиница.

    Не знам дали работиш нещо в момента, но със сигурност навика да използваш кирилицата ще ти бъде полезен.

  8.  
     
  9. wfw
    wfw е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    73
    #7

    Бутон за превод латиница->кирилица?

    вижте хора, аз само дадох идея. никой не критикувам. аз нямам проблеми с кирилицата. просто знам доста хора, които имат.



    хей малоне за годините го пише във инфото. пък иначе си работя сисадмин и скоро не съм писал нищо на кирилица само във форума:П



    айде байз

  10. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #8

    Бутон за превод латиница->кирилица?

    Не е лошо wfw, но така или иначе, ако решиш да се пообразоваш или дообразоваш в някое учебно заведение, щеш не щеш ще пишеш на кирилица. А и ако почнеш някаква друга работа различна от писането в con.



    Не съм придавал някакво подсъзнателно значение на възрастта ти, просто наблюдавам моите деца и те разбирам. За да подобри малко английския си карам дъщеря ми да си превежда любимите си песни от английски на български.



    И мамка му ... тя ги преведе всичките, но когато ми ги показа ми разби психиката. Бяха преведени отлично, но не беше писала на кирилица, а на латиница! Така и било по лесно да пише.

    Така че те разбирам какво чувстваш, но нищо няма да загубиш ако си изградиш още един полезен навик.

    [8D]

  11. wfw
    wfw е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    73
    #9

    Бутон за превод латиница->кирилица?

    както се казва: I've got the point



    утре изтривам темата.

  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #10

    Бутон за превод латиница->кирилица?

    Според мен не е нужно wfw.

    Всички идеи свързани с форума са полезни.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Забраниха SMS-ите на латиница в *****
    От Cko във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 18-10-07, 12:36
  2. Отговори: 4
    Последно: 01-12-05, 19:42
  3. Бутон "NEW"
    От никси във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 16-01-05, 17:26
  4. Отговори: 1
    Последно: 31-05-04, 23:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе