Резултати от 1 до 6 от общо 6
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By berpan
  • 1 Post By MitkoS

мега малумна тема

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    669
    #1

    мега малумна тема

    Името на темата ми абсолютно кореспондира с действията ми в момента, дори нарочно е с правописна грешка. Не съм вярвал, че е възможно да стигна дотук, но явно излагацията на някой от администраторите не може да бъде приета от тях и не дават на хората да им напишат отговор за грешните си възприятия, също така цитират и после трият избирателно и то без причина, както и без предупреждение - kod специално за теб и наказанията ти затова, че ограничаваш хората да изкажат мнението си относно това, че си неразбрал.

    P.S. - Докато ти се помагаше, защо не три отговорите по същия начин?
    Този пост е редактиран от berpan; 23-12-22 в 02:38.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Отговор: мега малумна тема

    Цитат Първоначално публикувано от berpan Виж публикацията
    Докато ти се помагаше, защо не три отговорите по същия начин?
    ? Редакции и триене има, когато има нарушение на правилата на форума.
    Въпросът ти е неясно оформен, не мога да помогна с отговор.
    И като цяло не разбирам какво предложение седи зад него и какво цели

    Аз мнения за технологии не изказвам, само следя магариите ви... Има една групичка участници, които смятат мнението си за факт. Никой никога не ги е ограничавал да го изказват. Ограничава се определянето на чуждото мнение като глупост, опитите за заглушаването му и личните обиди към съфорумци, които не са съгласни с теб...
    Повечко уважение и толерантност към съфорумците проявявай и всичко ще е в рамките на добрия тон, не е трудно.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    669
    #3

    Отговор: мега малумна тема

    Беше ти доста удобно да ме баннеш без причина и след това да ми отговориш. Защо не се хвана да ми покажеш мнение, в което отправям лична обида към някой, а много бързо изтри мнение, в което доста изчерпателно си направих труда да ти напиша от ясно по ясно всичко по темата, която се коментираше в онзи момент. Няма нужда да ме банваш от форума повече, аз сам "ще го направя" като не пиша повече тук. Изгубих удоволствие да участвам във форум, който се държи от човек като теб. Колкото съм искал помощ тук, толкова съм се старал и да я давам, но не и като видях кой и най-вече КАК раздава правосъдието тук. Още по-жалкото след бана без причина е, че ми изтри мнението, а твоето го остави.

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Аз мнения за технологии не изказвам, само следя магариите ви... Има една групичка участници, които смятат мнението си за факт. .
    А относно това естествено, че е АБСОЛЮТЕН И БЕЗСПОРЕН факт, че OLED е по-добрата технология от LCD въпреки недостатъците ѝ. И това, че някой хора го отричат, защото не могат да го приемат или защото не знаят, че е вредно и за тях да гледат по цял ден едно и също съдържание е съвсем отделен въпрос.
    startthegame одобрява това.

  5. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #4

    Отговор: мега малумна тема

    . . . . .
    startthegame одобрява това.

  6. Banned
    Тук е от
    Dec 2022
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    16
    #5

    Отговор: мега малумна тема

    Цитат Първоначално публикувано от berpan Виж публикацията
    Беше ти доста удобно да ме баннеш без причина и след това да ми отговориш. Защо не се хвана да ми покажеш мнение, в което отправям лична обида към някой, а много бързо изтри мнение, в което доста изчерпателно си направих труда да ти напиша от ясно по ясно всичко по темата, която се коментираше в онзи момент. Няма нужда да ме банваш от форума повече, аз сам "ще го направя" като не пиша повече тук. Изгубих удоволствие да участвам във форум, който се държи от човек като теб. Колкото съм искал помощ тук, толкова съм се старал и да я давам, но не и като видях кой и най-вече КАК раздава правосъдието тук. Още по-жалкото след бана без причина е, че ми изтри мнението, а твоето го остави.



    А относно това естествено, че е АБСОЛЮТЕН И БЕЗСПОРЕН факт, че OLED е по-добрата технология от LCD въпреки недостатъците ѝ. И това, че някой хора го отричат, защото не могат да го приемат или защото не знаят, че е вредно и за тях да гледат по цял ден едно и също съдържание е съвсем отделен въпрос.


    Най-накрая една достойна постъпка berpan...Няма да липсваш на никой...За краткото време, през което те нямаше,форума започна да връща нормалното си професионално състояние . Благодарим ти за решението,дано е окончателно...

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    669
    #6

    Отговор: мега малумна тема

    Благодаря ти, че сам се излагаш - Тук е от Dec 2022

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Варна Мега Рок
    От hristoslav2 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 15
    Последно: 29-07-19, 22:07
  2. Отговори: 13
    Последно: 11-02-14, 20:26
  3. Още един мега тест на антивирусни
    От Flex във форум Общ - софтуер
    Отговори: 25
    Последно: 13-12-06, 15:20
  4. Мега пиниз с attach на картинка
    От DeathKnight във форум За Форума
    Отговори: 9
    Последно: 06-10-05, 22:26
  5. Мега трафик?
    От Cko във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 23-01-05, 20:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе