Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Raiting!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на king_pin
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    267
    #1

    Raiting!!!

    Kak da poly4a visok Reiting!!!

    Kak stava glasyvaneto!!![:D]



    [?][?][?][?][?][?][?][?][?][?][?]

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Raiting!!!

    Сега кефиш ли се?[?][?][?][?][?]

  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #3

    Raiting!!!

    т.е. някои трябва да ти го вдигне )

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #4

    Raiting!!!

    Интересно ми е как може да се променя рейтинга, който си дал на определен човек?

    ред: забавно:

    Този пост ми бе номер 500 и при натискане на клавиша "reply" ми се появи диалог с който получих поздрав за новият ми ранг.[8D] Не че имам ранг ма ме поздравиха хи-хи

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #5

    Raiting!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Интересно ми е как може да се променя рейтинга, който си дал на определен човек?



    <div align="right">Originally posted by Леголас*-*05/01/2004*:* 21:39:02</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    честит 500 [Yeah!]



    и в този ред на питания - как може да се види кой и с колко е гласувал за теб?[B)]

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #6

    Raiting!!!

    Е какъв е смисъла от този рейтинг като постоянно някой моли някого да гласува за него. Не опорочавайте идеята!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #7

    Raiting!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">и в този ред на питания - как може да се види кой и с колко е гласувал за теб?[B)]



    <div align="right">Originally posted by Pa3KaTaH*-*05/01/2004*:* 22:55:47</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Това възможно ли въобще?

    Ако не е анонимно, гласуването няма да е безпристрастно!





    <div align="right">Originally posted by breiii*-*06/01/2004*:* 02:25:05</div id="right">

    [/quote]

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #8

    Raiting!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Е какъв е смисъла от този рейтинг като постоянно някой моли някого да гласува за него. Не опорочавайте идеята!



    <div align="right">Originally posted by gkirev*-*06/01/2004*:* 00:15:43</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Мен лично ме дразни това

    хора с по 20 поста и то само офтопици греят с максимум звездички....





    ако има опция да не показва реитингите веднага бих е активирал[B)]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #9

    Raiting!!!

    И на мен ми се струва, че това със звездичките не е измислено по най-добрия начин. Не може оценката на само един човек да ти даде максимален брой звездички. Също се питам въз основа на какво се прави тази оценка - познания в областта на компютрите, на колко хора е помгнал човека, на който се дават звездичките, брой мнения или пък защото някой е помолил друг да гласува за него. Според мен такива звездички трябва да имат Крис, Dockera, Gadget, Death Knight, Ru-boy (не искам да изброявам повече, защото все ще пропусна някой, който наистина помага и дава ценни мнения). Не може хора, които пишат почти само в дъра-бъра и извън темите да са удостоени с тази почест. Или поне трябва да се увеличи броя на хората, които гласувайки да могат да ти вдигнат рейтинга.

  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #10

    Raiting!!!

    Тези звездички се слагат, когато сульо си направи още 55 регистрации и гласува за себе си 55 пъти. Айде върви му събаряй рейтинга.

    Или пък пульо, който е казал на целия клас или фирма да гласуват за него за да му е по шарено под аватара.



    Да, трябва да има рейтинг и това да е отбелязано под аватара и ако някой желае да погледне какъв точно е рейтинга на определения участник да кликне върху отбелязаното наличие на рейтинг и да погледне какъв точно е той [рейтинга].

    В страницата за рейтинга на участника да има нивото на рейтинга, кога е гласувано за него и точно за отговорите му по коя тема [това със линк].

    Не е важно кой е гласувал, важното е защо, причината за рейтинга.



    И така като видя, че примерно един участник има рейтинг 5 да кажем и той е получен от 30 отговора му в раздел Linux ще ми е ясно, че мога да му се доверя и да мажа Linux-а спокойно.



    А защо да няма и отрицателен рейтинг. Не са малко случаите, в които определени участници грубо нарушават провилата и добрия тон на форума.



    Всичко е добре, но ние тук си ги приказваме, а не питаме Крис дали форума предоставя такива възможности.

    Ако не, моето мнение е, докато няма ясни правила за придобиване на рейтинг, той да не е включен като "звездна" опция под аватарите.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #11

    Raiting!!!

    Подкрепям Sunny и Malone. Няма смисъл от измислени рейтинги - а полза още по-малко. Идеята е ясна, но в този случай очевидно се опорочава.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #12

    Raiting!!!

    Подкрепям Sunny, Malone и Slero....



    и едно предложение към Крис

    само хора, които са във форума повече от година примерно, или такива с над 600-700 мнения да могат да дават реитинг



    недопустимо и нереално е хора с по 1 глас да дават оценки...

  16. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #13

    Raiting!!!

    Идеята на Разкатан определено ми допада, напълно е прав!!!

    Ако е възможно нека го направим така



    А между другото ми прави впечатление, че никой не си прави труда да поставя рейтинги на темите. Дали има смисъл от това?

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #14

    Raiting!!!

    Човек ръка ни подаде - ние му я отхапахме до лакътя![xx(]

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #15

    Raiting!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Човек ръка ни подаде - ние му я отхапахме до лакътя![xx(]



    <div align="right">Originally posted by Леголас*-*07/01/2004*:* 00:57:28</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Думата е за форума, а не за хората. Нищо лично. И цялото ми уважение към тях за загубеното време и нерви.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе