Резултати от 1 до 8 от общо 8

Въпросителни в прозорец Message Preview

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #1

    Въпросителни в прозорец Message Preview

    Като съвестен участник преглеждам винаги какво съм написала, но днес всичко, написано на български език се визуализира като въпросителни в прозореца Message Preview.

    Мисля, че за последен път писах още при старата версия на форума, нямаше проблем и не съм сменяла нито софтуер, нито хардуер.

    Насочете ме къде да търся проблема, моля. Ако е описано някъде, моля да ме извините.

    Ползвам Opera.

    Реших да проверя и с IE и Netscape - и в двата има Printer Friendly отгоре, но ги няма бутоните New Topic и т.н., а в Операта е обратно.



    Ще оставя темата, докато проверя на друг компютър, но явно повредата си е при мен.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #2

    Въпросителни в прозорец Message Preview

    ОС, браузър, енкодинг...?!?



    лично при - проблема го няма...

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #3

    Въпросителни в прозорец Message Preview

    Проблемът ми е в Операта. В IE всичко си е наред. Вече не знам привижда ли ми се или...

    Сега пък не мога да видя откъде да си изтрия поста.

    Днес не ми е ден!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #4

    Въпросителни в прозорец Message Preview

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Проблемът ми е в Операта. В IE всичко си е наред. Вече не знам привижда ли ми се или...

    Сега пък не мога да видя откъде да си изтрия поста.

    Днес не ми е ден!



    <div align="right">Originally posted by Jenny*-*21/01/2004*:* 01:22:11</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Jenny, не можеш да го изтриеш. И аз спорех, че в предишния форум можеше, а сега само модераторите имат това право.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #5

    Въпросителни в прозорец Message Preview

    Днес всичко е наред. Може да е било свързано с някаква работа по форума точно в момента, в който реших да проявя активност []



    Sunny, благодаря за уточнението, възвърнах доверието в себе си []. Ако можеш, съдействай ми да бъде изтрита тази тема, защото няма полза от нея! []

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Въпросителни в прозорец Message Preview

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Проблемът ми е в Операта. В IE всичко си е наред. Вече не знам привижда ли ми се или...

    Сега пък не мога да видя откъде да си изтрия поста.

    Днес не ми е ден!



    <div align="right">Originally posted by Jenny*-*21/01/2004*:* 01:22:11</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Jenny, не можеш да го изтриеш. И аз спорех, че в предишния форум можеше, а сега само модераторите имат това право.



    <div align="right">Originally posted by Sunny*-*21/01/2004*:* 13:36:16</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Искаш да кажеш, че не можеш да си триеш постовете? т.е, че в предишния форум е можело, а сега не ?! И преди и сега може всеки да си трие мнението, стига да пожелае.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #7

    Въпросителни в прозорец Message Preview

    Ru-boy, грешно съм се изразила явно. Ставаше дума за темата, а не за мнение в темата. Не можеш да изтриеш тема, дори ти да си автора и. Това право имат само модераторите.


  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Въпросителни в прозорец Message Preview

    Е добре, грешно съм разбрал. Но все пак в стария форум по едно време бяха омотали правата така, че в някой раздели можеше да си триеш темата, а в други не. :-)))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Наличен е Интернет експлорър 11 11 Release Preview
    От justify във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 21-10-13, 14:12
  2. Windows 8 Release Preview
    От FearMe във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 04-06-12, 10:36
  3. Windows 8 Consumer Preview
    От hristoslav2 във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 29-02-12, 18:36
  4. Windows 8 Developer Preview
    От kod във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-12-11, 11:10
  5. Проблем с preview на .psd файлове
    От GuRu във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 29-01-04, 19:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе