Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания
Ами мултито в нета го тествах , аз затова си и купих играта де... не е нещо невиждано, 100% се покрива с UT2003 & Q3 все едно са братя близнаци.... иначе имам чуството че в нета FPS скачат на около 80-90+ не ги знам какво са направили , но май качеството е орязано в мултиплейър мода...
Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания
А такива да ги нямаме!!! Купи си игра за 50$ и направи ъпгрейд за 600 за да я играеш.Тука ми мирише на заиграване с производителите на видеокарти май.
При мен например FarCry върви перфектно при всичко на ХАЙ , а пък видеокартата ми е GeForce 440 CE , процесор Пентиум на 2.4 512 рам иплатка на Гигабайт работеща на дуал ченал.
Толкова ли е по добра графиката на Doom 3 от тази на FarCry???
Не ми се вярва.
Не знам ще пробвам как върви на такава конфигурация но ново видео - апсурт засега.
Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания
Не се косете бре, след месец-два ровичкане по конзолата ще има цфг с което играта да лети на 1.5 гхз процесор с ГФ4 МХ, хихи. Между другото пуснах сървър, как да влезнете вижте тук.
Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания
Kokosh сега ще пробвам да видя колко ще ми е пинга до вашият сървер
Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания
Ами влезнах , и за моя радост далеч не е това което беше един друг БГ сървер , 190-200пинг , което е добре... за връзка до БГ иначе другите в US съм 25-40 .... аз взлиам вътре и викам едно приятелче.
Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания
<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">1. А такива да ги нямаме!!! Купи си игра за 50$ и направи ъпгрейд за 600 за да я играеш.Тука ми мирише на заиграване с производителите на видеокарти май.
2.При мен например FarCry върви перфектно при всичко на ХАЙ , а пък видеокартата ми е GeForce 440 CE , процесор Пентиум на 2.4 512 рам иплатка на Гигабайт работеща на дуал ченал.
3.Толкова ли е по добра графиката на Doom 3 от тази на FarCry???
Не ми се вярва.
4.Не знам ще пробвам как върви на такава конфигурация но ново видео - апсурт засега.
<div align="right">Originally posted by izwerga*-*04/08/2004*:* 11:49:40</div id="right">
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">
1. LOLL - заиграване с производители на видеокарти. Бахти конспирацията, да ги линчуваме, барабар с Futuremark и техните тъпи тестове, дето всеки път като излезе нова версия и трябва да си сменяме видеокартите, щото поне един тест не тръгва !
2. Ти вярваш ли си, че с GeForce 440 CE FarCry ти върви наистина както трябва ? Аз дето бях с Ти4200 на 300/600 клокната и П4 на 3.5 Гхз ми сечеше при 1024*768 на Хай, при тебе как тръгна. Такива изказвания направо ме изумяват! Лошото е, че човек който не разбира, като го прочете това и ще си направи крайно неправилини изводи.
3. Да толкова е по-добра, само че с твоя GeForce 440 CE посмъртно не можеш да забележиш разликата [:o)] И въобще не мога да разбера, как може да сравнявате почти анимационния FarCry с DOOM3, че те като графика и енджин нямат абсолютно нищо общо !
DOOMа е 5 пъти по реален от ония мити зелени палми ....
4. Въобще не се мъчи, нищо няма да видиш от играта за съжаление.
А аз сега играя на 1024*768 на Хай детайли без АА и АФ с включен Vsync. Играта върви повече от перфектно. Само дето имам един проблем, седнах да я играя вечера и на второто ниво хвърлих клавиатурата. Луда работа, не се издържа, трябва да прибягам до аптеката за валерян ***** [xx(]
Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания
по отношение на това как върви на 440 изобщо не смятам да коментирам, защото темата ще се обърне във Вицове от 1001 нощ [;)]
любопитен съм обаче за едно нещо, което не мога да проверя на моята машина.
започвам малко отдалече:
видеото ми е 128mb, 512 ram и 800mb swap и на ultra windows-а ми изтърси, че swap-а ми бил малък (за първи път откакто го имам този компютър). на ultra се използват некомпресирани текстури, което при 128 mb видео автоматично води до agp-текстуриране, което "гризейки" от ram-а налага от своя страна по-голям swap.
нека този, който има 128mb видео и 1gb ram да каже на какъв swap играта се чувства комфортно.
p.s. 128+512+800=1440mb, които са недостатъчни, а самата игра на харда е 1500 [:D]. кефи ме...
Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания
Еми аз съм със 128 мб 9700про@9800про и 1гб рам, играта я бича или в 800х600 на high детайли или в 1024х768 на medium детайли (и в двата случая ефектите на on), swap не прави. Няколко човека вече ми се оплакаха че се виждала грозно играта, оказа се че ако в opengl опциите на видеокартата са max performance се вижда грозно, треа да е на max quality...специфичен експириънс на -СТРАХ- :)
Иначе Кайсо, прав си ! Аз я превъртях на колонки, на слушалки подскачах като гърмян заек :) Ха, като си погледна аватара - ми то аз съм гърмян заек :)
Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания
браточка, на low и medium ясно, че няма претенции за голям swap. въпросът ми беше когато си на ultra. я пробвай и пиши
Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания
Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания
Имам едно такова питане към всички:
Някой обръщал ли е внимание на каква честота му е монитора докато играе?
Играя на 1024х768 и монитора ми отива на 60 Хц! Пробвах и да др режими и е все на 60 Хц. Нормално е на 100Хц. В др игри си е така.
Системата е слабичка, но не мисля, че това влияе на честотата.
Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания
ако си на nvidia карта - display properties, settings, advanced, geforce xxxx, refresh rates override и си ги настройваш ръчно, като гледаш да не сложиш повече, отколкото поддържа монитора...
Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания
ами обикновено повечето игри са на directx който ако не от драйверите има поне фиксове за задаване на честота на монитора, докато доом3 е opengl игра и май с някой драйвери (съответно видеокарти) ще ти е трудно да зададеш.
Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания
Нямах предвид как да го заставя да върви само на 100Хц - зная как.
Мисълта ми беше дали и на др е така и каква може да е причината?Защото при др игри не се появява.
Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания
KOKOSH - хитър си [:D] Брайтнеса до дупка а, колкото се може по светло да е.
Пъзльо - страх те е от тъмното [:D][:D][:D]
Така ли се играе дуум, я го слагай на третата чертичка и се мятай с фенера в атака [:D]