Резултати от 1 до 7 от общо 7

NFS Underground 2: Въпрос?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    10
    #1

    NFS Underground 2: Въпрос?

    Здравейте отново. Един въпрос за NFSU2. Проблема е следния. Стигнах до Coal Harbor(или нещо такова), изиграх всички състезания които ми показва карта и винаги сум завършвал първи с едно, най-много две изключения. Сега на картата нямам никакви маркирани състезания. За да си отворя следващото DVD трябва да си направя колата със рейтинг над 6.00 (в момента е 5.51). Като отида в магазините нямам какво повече да и правя на колата, всичко е на МАХ (от това което е отворено). Претърсих картата за скрити състезания и намерих няколко, като ги изиграх положението е същото. Сега незнам какво да правя. Няма никакви "точки" на картата освен тези с магазините. Какво трябва да се направи още че да мина нататък. С мен са още две приятечета със същия проблем и незнаем какво да правим.

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    NFS Underground 2: Въпрос?

    Мда и аз имам същия проблем 5.75 май ми е рейтинга имам 3 коли натруфени на мах (колкото може). Всички състезания от World Map Stage 1,2,3 са Completed (май без 2) и точно останалата част от Coal Harbor ми е все още Locked. Дайте жокер

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    NFS Underground 2: Въпрос?

    Трябва успешно да се състезавате с оранжевите "пичове" по картата - демек да ги късате редовно - те дават уникални части, които качват рейтинга настина бързо. Ако в момента нямате оранжеви коли по картата - много кофти - почвайте играта от начало и гледайте да печелите във всички гонки с тях. А ако имате оранжеви гъзари - газ до ламарината и нека ви дишат праха []

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #4

    NFS Underground 2: Въпрос?

    хммм, интересно. аз никви оранжеви гъзари не съм тествал и въпреки това вече сам отключил всичките части от града.

    може би не си открил някои автомагазин, където има по-нови части за колата.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    190
    #5

    NFS Underground 2: Въпрос?

    Надявам се че ще съм полезен

    Вместо да почвате отначало както ви казаха по-горе опитайте да си оцветите колата с винили и т.н. фаровете също, тонколонки, ЛЦД -дисплеи, бутилки НОЗ и др.

    може с малко ама помагат за вдигане на рейтинга

    преди около месец имах същия проблем

    Хайде приятна игра от мене!!!

  7. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #6

    NFS Underground 2: Въпрос?

    Не мога да повярвам, че не се състезавате с другите манияци из града. Изпускате голяма част от удоволствието [)]

  8.  
     
  9. Gadget
    Guest
    #7

    NFS Underground 2: Въпрос?

    Мда, почнах и с другите и докопах уникални части и ми се вдигна рейтинга над 6 Покрай това ми се появиха и нови състезания...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NFS Underground
    От izwerga във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 06-01-06, 21:37
  2. Въпрос за Need for speed Underground 2
    От the_unique във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 04-02-05, 15:13
  3. NFS Underground
    От Sunny във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 31-01-04, 16:28
  4. За NFS underground
    От pote във форум ИГРИ
    Отговори: 24
    Последно: 16-01-04, 14:59
  5. NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<
    От Wizard във форум ИГРИ
    Отговори: 45
    Последно: 04-12-03, 08:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе