Резултати от 1 до 10 от общо 10

Хак за CS 1.6

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    189
    #1

    Хак за CS 1.6

    кажете хак за гледане през стените za CS 1.6 , никога не сам играл с хак и искам да вида какво е. ОБЕЩАВАМ ВИ!!! ЩЕ ИГРАЯ САМО В ТОЗИ сарвар с хак Headoff WarCraft III: Frozen Throne #2 Counter-Strike (212.124.78.104:27015) разбрах че имало значение с кав win si az sam s XP

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #2

    Хак за CS 1.6

    OGC hack

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #3

    Хак за CS 1.6

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">OGC hack



    <div align="right">Originally posted by Zaphod B*-*08/04/2005*:* 03:14:12</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">ако има ка4ен CDeath на сървара как ли ще играе с тоя хак ?

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    189
    #4

    Хак за CS 1.6

    V tozi sarvar sa mnogo s hack. Samo ne razbrah ot tozi Hack nai dolu кадето пише прозрачност за Мен ли е или за стените защото стените не са прозрачни а пак ако не е от там кажете от коя опция е на хака за да си направя стените птозрачни

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    189
    #5

    Хак за CS 1.6

    този хак ваобще не деиства на 1.6 версията защо ?


  7. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #6

    Хак за CS 1.6

    От къде мога да си изтегля COUNTER STRIKE 1.6?


  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    6
    #7

    Re: Хак за CS 1.6

    Abe i az go imam toa hak i az neznam 6o nedeistva ama znam drug hakoe za podrobnosi pi6ete na ipko@abv.bg i posle 6e im pravite s haka :Super:

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    6
    #8

    Re: Хак за CS 1.6

    Ama ako mo6e nekoi da mi ka6e kak se aktivira haka da gleda6 prez steni copirah go v CS i posle* nz kvo :unk: ::
    ve4e nema da si bia glavata v stenata namerih si hakove
    Mod EDIT Slero: Добре дошъл във форума. Ако искаш, използвай кирилица - не за друго, ами много хора тук не четат мнения, написани на шльокавица. И използвай бутон "Промени", вместо да пускаш последователни мнения във форума. И стига си блъска главата, че ми стана жал...

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    6
    #9

    Re: Хак за CS 1.6

    Eto ot tk s ivzemete hakove za cs 1.6
    http://www.mirc-scripts.de/ tama kadeto pi6e tarsene pi6ete CS HACK :Super: sa

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #10

    Re: Хак за CS 1.6

    Цитат Първоначално публикувано от Mozachko
    кажете хак ... za CS ...
    Ах, как ги обичам такива като теб... :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе