Резултати от 1 до 7 от общо 7

WWE RAW!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #1

    WWE RAW!!!

    Abe hora kajete mi kakvo stava sas zvuka na taia igra?!?!?!?

    1.kato izlizat tam ke4istite i niama muzika(primerno kato izliza UNDERTAKER niama ROLIN - Limp Bizkit)

    2.kato poigraa malko i po niakoe vremezvka savsem iz4ezva!!! Niakakav patck li triabva da drupna ili kakvo???[:-banghead]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    104
    #2

    WWE RAW!!!

    I pri men e taka. Pri pyskaneto na purviq ma4 sled vlizaneto v igrata vsi4ko e normalno, no pri vseki sledva6t ma4 ne mi pyska myzikata na purviq igra4. Sled opredeleno vreme zapo4vat da se obrazyvat nqkakvi razminavanici mejdy zvyk i deistviq. Az tursix za patch eto tyk http://www.thq.com/ no ne namerix[:-ashamed].

    Ti pod kakuv Win q igrae6? Pitam za6toto az sum pod XP i ne sum probval pod 98. Moje puk tam da ne pravi taka, v koeto se sumnqvam.



    PS: Ina4e igrata e mnogo QKA, no e trqbvalo da slojat o6te vidove ma4ove.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #3

    WWE RAW!!!

    pri mene nyama nukuv problem - sigurno vi e ot soundcartite. namaleta acceleration-a malko.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #4

    WWE RAW!!!

    Abe igraa ia pod Win 98 SE!!! Dori im pisah na tia ot THQ ama o6te ne sa mi otgovorili!!!Ta kato stana vapros za Sound karti tvoiata kakva e??? 6tot moita e vgradena na dunoto, az imam i edna druga C-Media ama trea da ia probvam mislia 4e Yozo e PRAV!!!Dori na Hitman2 mi se obrazuva niakakav puka6t zvuk!!!

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #5

    WWE RAW!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Yozo


    pri mene nyama nukuv problem - sigurno vi e ot soundcartite. namaleta acceleration-a malko.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Za koi acceleration stava duma?!?!?[:-bigeyes]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    104
    #6

    WWE RAW!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Wizard


    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Yozo


    pri mene nyama nukuv problem - sigurno vi e ot soundcartite. namaleta acceleration-a malko.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Za koi acceleration stava duma?!?!?[:-bigeyes]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    V Control Panel\Sounds and Audio Devices\Audio

    Tyk ve4e Advanced bytona na "Sound playback" i Preformance. Tova e pod XP. Ne mi se vliza pod 98, no bi trqbvalo da e pak tam.



    Moq acceleration be6e na full. Sled kato go namalix na normal, probvax igrata i e po-dobre. Sled 10min igra otnovo se poqvqvat smy6teniq v zvyka, no kakto kazax ve4e sa po leki.

    Zvykovata mi karta e "Creative SBLive! Value", no pri drygi igri problemi nqmam.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #7

    WWE RAW!!!

    Abe da vi kaja v4era napravih REINSTALL na windows-a i sega e po-dobre!!!))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе