Резултати от 1 до 14 от общо 14

Diablo Immortal

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Diablo Immortal

    ако някой все още намира време да играе игри (аз поне успявам от месец на месец ), сигурно е чувал за DOOM

    новината не е за DOOM, а за нещо също толкова основополагащо, разтърсващо и значимо заглавие в геймърския свят, създало, дефинирало и доминирало буквално поколения геймъри: феноменът BLIZZARD

    Blizzard са създателите на WarCraft, StarCraft, Overwatch, Hearthstone и... DIABLO
    ако не сте чували най-малкото едно от тези заглавия, или сте току що еволюирали от амеба, или сте от онези, които маршируват северно към границата на ю-ес-ъф-ей

    и за да не превръщам това нещо в статия, ще бъда кратък:
    на приключващия Blizzcon беше обявен Diablo Immortal, нещо като Diablo 2.5+ (защото е във времето между II и III, но +, защото е с енджина и героите на III)

    основният проблем е, че е за ТЕЛЕФОНИ!!!
    и че е разработвано от китайци
    и че тези китайци вече имат такава игра, от която са взели енджина, UI-то и какво ли още не, рескиннали са го и ще го продават на заклетите (като мен) D-фенове
    ЗА ТЕЛЕФОН!!!

    работата е там, че D3 се пуска за Nintendo Switch, което отново е мобилно устройство
    сега се обявява някакъв мелез между D3 визия и нова история, което ще е за андроид и iOS

    няма да повтарям всичко, казано в нета, на когото му пука за Diablo може да си го изгледа и сам

    моите 5 стотинки по темата са, че съм дълбоко убеден, че големият анонс всъщност щеше да е D3 за нинтендото, но понеже информацията за него лийкна, Blizzard се принудиха да обявят това недоразумение като "голямата" си новина, като реално нямат дата, нямат причина и нямат подкрепата на фенбазата за подобен продукт

    и в един момент се оказва, че един лийк може буквално да срине ААА-щатска компания, не цялата, но поне едно от най-великите заглавия в гейминга за всички времена....


    #notmydiablo, guys :'(

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #2

    Отговор: Diablo Immortal

    Евала за статията.... опс поста...... Дано пуснат и за PC....



    -------------------------------

    Вече близо час свалям подаръка от Близард - Destiny 2 /80гиги с 8мв /

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1,600
    #3

    Отговор: Diablo Immortal

    Все още си поигравам на Diablo2.
    Другите изброени, някак не ме грабнаха навремето.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: Diablo Immortal

    Много ме зарадва как публиката ги освирка накрая. И какви изказвания имаше само! Понеже виждате ли, жените не играят на компютър и ние ги ощетяваме, ще направим Диабло за телефон, за да могат и те да си играят. Човешката простотия няма граници. А хората в залата бяха дали по 100 долара за вход (Близкон не е безплатен както повечето ивенти) и очакваха нещо наистина грандиозно.
    Този пост е редактиран от stenly; 05-11-18 в 10:53.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Отговор: Diablo Immortal

    и с право ги одюдюка

    моята реакция, докато гледах беше такава (хронологически):

    (нов надпис, различно лого)

    - знам, че няма да е D4, така че 100% ще е D2 remastered (особено, след като обявиха WC 3 Reforged), но УРА, има НОВО Diablo!
    - егати! нищо, че е за телефон, все пак е НОВО Diablo!
    - хм! защо са използвали ВСИЧКИ съществуващи герои и са ги сложили в СЪЩАТА околна среда да правят СЪЩИТЕ умения? хммммм.....
    - егати, изглежда СЪЩОТО като D3...
    - ако е платено със сигурност няма да го играя, защото ТОВА АЗ ВЕЧЕ СЪМ ГО ИГРАЛ последните 6 години!
    - това е aRPG, как ще се играе на 5,5" инча?! нашата мравка срещу мравките-врагове!?
    - еб@си тъпанарите, то бива бива изобщо да не обръщат внимание какво им писа фенбазата 3 години поред, ама чак пък толкова!
    - ГГГРРРР!!!! Wizard casts Black Hole (Blazar)

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Отговор: Diablo Immortal

    Според мен, проблема е друг. Топ новината трябваше да е Диабло за Нинтендо. Но понеже лийкна преди известно време, явно са решили да я сменят с това безумие.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Отговор: Diablo Immortal

    пък едно време беше умно момче и четеше всичко внимателно
    нъл го писах туй още в началото?

    аз като ти разправях едно време, че сдвои ли се човек тръгва надолу, кой да слуша

  10. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #8

    Отговор: Diablo Immortal

    имат си интелектуална собственост - ако направят нови герои ще стане нова игра - така продаваш готовото пак. пак на същите хора , които искат същото нещо.

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Отговор: Diablo Immortal

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    пък едно време беше умно момче и четеше всичко внимателно
    нъл го писах туй още в началото?
    Чука писател ..... :D
    Снощи го коментирахме с приятелите с които играем и яко се смяхме.

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Отговор: Diablo Immortal

    най-доброто, което е излязло във връзка с темата:



    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    43
    #11

    Отговор: Diablo Immortal

    Уффф ,аз си падам по старото Diablo ,пробвах се на тройката ,ма не ме влече и това си е
    Ще видми какъв китаизъм ще е с това ново мобилно Diablo Immortal ,малко съм скептичен . Не вземат Blizzard да се върнат към корените си и да се вслушат в олд скул геймърите .За съжаление навсякъде всичко е обърнато на печелбарство ,както и в спорта

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #12

    Отговор: Diablo Immortal

    Интереса клати феса ...при няколко милиарда телефони, ще имат доста приятни печалби. PC гейминга не е това което беше.

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #13

    Отговор: Diablo Immortal

    прогнозираните приходи от микротранзакциите, които (неминуемо) ще присъстват в безплатната за изтегляне (най-вероятно) игра са 300 милиона долара според аналитици

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    43
    #14

    Отговор: Diablo Immortal

    Малко по темата, на това попаднах в нетя Да се посмеете малко )

    Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Diablo 3
    От Smurfa във форум ИГРИ
    Отговори: 14
    Последно: 08-07-08, 23:36
  2. Diablo 2 LoD 1.09d no-cd crack
    От user25 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 11-05-05, 21:00
  3. Diablo 1 problem
    От izwerga във форум ИГРИ
    Отговори: 7
    Последно: 03-01-05, 13:06
  4. EL DIABLO ORIGIAL CD LEY
    От nniki във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 05-12-03, 19:32
  5. Diablo 2 Cd-Key
    От user25 във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 05-05-03, 03:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе