Резултати от 1 до 7 от общо 7

Schizm???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    Schizm???

    Има ли фенове на тази брутална игра??? И ако има искам да знам следното нещо: Стигнах с мъжа до пъзела с едни кули и едни камбани където трябва да запомиш един дядка какво ти казва и трябва да удариш камбаните в същия ред по който казва едни думи. Как да ги ударя тези камбани? И има още един пъзел с едни кули, където трябва сигурно да ги наредя по височина така че да се получи някаква простоия. Има едни знаци с които се измерва височината на кулите. Може ли да ми кажете какво да направя?

  2.  
     
  3. mam
    mam е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    1
    #2

    Schizm???

    help - a e на



    http://zinana.tripod.com/smzrot/ukszmmeny.html



    успех!!!!!

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #3

    Schizm???

    MALEEEE MERSI AMA MNOGO !!! Shte 4erpq kato idvam Po Sf. Oshte edin put Mersi !!!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    38
    #4

    Schizm???

    Аз съм още в началото и не мога да се справя с балона.Ква е комбинацията там на ония ръчки.Помогнете че направо не знам какво да правя



    Пгледнах горния линк и май ще се справя

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #5

    Schizm???

    Ami prostotiq golqma e... Kato vlezesh v peshterata se obrushtash ot dqsnqta strana. Ot dqsnoto kolelo se pravi prostotiqta Znachi to ima 12 ruchki i vsqka trqbva da q natisnesh po reda po koito e. Vurtish se po chasovnikovata strelka...

    1. Dimek ako e 1 - a ruchka nasiskash q 1 put, posle 2 - ta dva puti- dokato stignesh do 12 - tata ruckka. Mai4e bqha 12. Posle poglejdash onaq djadja otstrani i pochvash da broish. I kato prebroish na koe sa otishli strelkite. Vunshnata, koqto e golqmata umnojavash po 12 i prebavqsh kum neq kolkoto pokazva ot vutre (vutreshnata strelka). I posle ot tozi sbor vadish 55 zashtoto tolkova puti si natisnal ruchkite. I kato go izvadish natiskash ruchkata na koqto suotvetstva rezultata. Takava prostotiq nikoga ne bqh vijdal i edvam se setih.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #6

    Schizm???

    Аз я имам, що да е простотия?

    Само че може ли някой да ми каже как то4но д аси я врътна 4е не е моя, а с нерото нещо с е еоплескал запсиа и неще да тръгне?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #7

    Schizm???

    Ne be ne si me razbral. Prostotiq e tova s gazovete tam deto trqbva da smetnesh koe kak trqbva da e. Inache igrata e super gotina. Az veche pochti q prevurtqh. Na kraq sum veche.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Schizm 2
    От dimoh_H във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 02-09-06, 17:58
  2. Искам да попитам -"SCHIZM"...
    От MoPcKu във форум ИГРИ
    Отговори: 7
    Последно: 22-03-04, 14:33
  3. schizm
    От hahoto във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 06-12-02, 10:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе