Страница 21 от 38 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследноПоследно
Резултати от 301 до 315 от общо 569
Like Tree402Одобрявам

Видяхте ли новия FTXB-C

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #301

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    То в ценовата листа пишеше, май струваше 37 лв.,докато за Emura R-32 е безплатна.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #302

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Отделен модул, който е чешки. При мен бе включен в цената, но зависи, откъде го закупиш.
    малко офтопик, но при теб тръбата за свежия въздух включена ли беше в комплекта, защото при мен пише че е.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    69
    #303

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Здравейте,

    Aз се оборудвах с FTXB50C. Към упътването имаше и 2 филтъра, които не знам къде да сложа, тъй като монтажистите вероятно пропуснаха да ги сложат. Снимал съм ги до самия мрежов филтър и сякаш има място да се вкара там - https://dl2.pushbulletusercontent.co...v/DSC_2109.JPG

    Някой може ли да ми обясни каква е функцията им?

  5. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #304

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    и според мен няма смисъл от wifi - па дори и за вила, ще трябва да го пуснем ден два преди това. а и вила с интернет - за какво да ходя изобщо там? ще си стоя на нет в сити центъра.

    седмичният таймер се прави лесно - само си купувате дистанционно, но и той е безсмислен и неудобен.

    всичкото екстри освен топленето са малко безсмислени.
    mkukas одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #305

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    За мен, седмичният таймер е една от важните екстри. Защото, в работно време не се обитава дома. Когато той е изолиран както трябва, не е проблем да се загрее за половин или един час, защото не изстива. Да не забравяме и охлаждането му в жегите.
    Ако не си семеен и се прибираш по различно преме, не ползваш седмичния, а дневния таймер. Или не ползваш никакъв, а оставяш машината на специалния и интелигентен икономичен режим, през цялото време.
    Смисълът на WiFi модула е да смениш режима на машината през месец януари от отопление на охлаждане, когато ти си в Лондон, а жена ти е с някой твой заместник в топлата стая. Имайки пред вид изключителната частност на този случай, бихме могли да обобщим безсмислеността на този модул за новите машини от висок клас
    estqwerty одобрява това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #306

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Информация от Дайкин Европа,че 50%от модулите се ползват означава, че има смисъл.Самсунг също имат wifi Хитачи и Кериар пък Ползват Малисата.Защо си мислите че климатика се ползва само зимата?Приложението има пак седмичен Таймер,показва ти външната и вътрешната температура директно от датчиците на климатика,показва консумацията,и още други.Изтеглете си приложението само да го разгледате и после говорете.Ммого ясно,че когато вън е -10 няма да го спираш,но пък то не е само за спиране и пускане,можеш например да му вдигнеш вентилатора и да му свалиш градусите за още икономия и др.

    П.П. Додо знаеш ли колко модела има със седмичен Таймер? много малко,а wifi-то е и по удобно.
    Този пост е редактиран от necata2; 20-04-16 в 08:37.
    estqwerty, Lokoto и kokovox харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #307

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Точно така. WiFi то е за по-старите модели, без екстри, свързани със сензори за присъствие или еко режими, както и без седмични таймери. Този модул може да замени до голяма степен всички тези функции, стига ползващият го да не забравя за него.

  10. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #308

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    е щом може като метео станцийка през нета да се ползва има смисъл. винаги съм искал да имам такова нещо.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #309

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Цитат Първоначално публикувано от borisoff Виж публикацията
    Здравейте,

    Aз се оборудвах с FTXB50C. Към упътването имаше и 2 филтъра, които не знам къде да сложа, тъй като монтажистите вероятно пропуснаха да ги сложат. Снимал съм ги до самия мрежов филтър и сякаш има място да се вкара там - https://dl2.pushbulletusercontent.co...v/DSC_2109.JPG

    Някой може ли да ми обясни каква е функцията им?
    В ръководството трябва да има рисунки къде и как се слагат.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #310

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Цитат Първоначално публикувано от borisoff Виж публикацията
    Здравейте,

    Aз се оборудвах с FTXB50C. Към упътването имаше и 2 филтъра, които не знам къде да сложа, тъй като монтажистите вероятно пропуснаха да ги сложат. Снимал съм ги до самия мрежов филтър и сякаш има място да се вкара там - https://dl2.pushbulletusercontent.co...v/DSC_2109.JPG

    Някой може ли да ми обясни каква е функцията им?
    Ей на тия "уши" се закачат ->
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #311

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    За мен, седмичният таймер е една от важните екстри. Защото, в работно време не се обитава дома. Когато той е изолиран както трябва, не е проблем да се загрее за половин или един час, защото не изстива. Да не забравяме и охлаждането му в жегите.
    Ако не си семеен и се прибираш по различно преме, не ползваш седмичния, а дневния таймер. Или не ползваш никакъв, а оставяш машината на специалния и интелигентен икономичен режим, през цялото време.
    Смисълът на WiFi модула е да смениш режима на машината през месец януари от отопление на охлаждане, когато ти си в Лондон, а жена ти е с някой твой заместник в топлата стая. Имайки пред вид изключителната частност на този случай, бихме могли да обобщим безсмислеността на този модул за новите машини от висок клас
    Е нЕма що, тъкмо се разгорещили и охлаждането идва дюшеш.......да имаше начин и по една бира да им се отвори .......от Лондон
    Сега по wi-fi модула, хората са го дали като опция. Ако искаш ползваш, ако искаш не ползваш. Ако искаш купуваш, ако искаш не купуваш wi-fi модул. Какво толкова се изписа " трябва ли/ не трябва ли"
    На който му трябва му е дадена възможност да си го ползва. Щото има климатици за които производителя не е предвидил такъв wi-fi модул и "и да искаш" , "и да не искаш" НЯМА. Ако щеш една торба с пари да изсипеш - няма. А ползването на Melissa, BroadLink и и др. си е на отговорност на потребителя./каквото и да означава това/
    VanDan и kokovox харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #312

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Айде и аз съм от "собствениците" на тоя модел ,боцнах един на майка ми - държеше на нов и до 1000 лв ,то избор няма кой знае какъв при тия условия.Ще се ползва предимно за охлаждане на южна стая около 22 квадрата.Бързо темперира и се кротна ,като цяло ми хареса за парите си не знам що така се плюе марката.
    Този пост е редактиран от avenger; 17-06-16 в 23:54.
    emil vasilev одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #313

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    айде и аз съм от "собствениците" на тоя модел ,боцнах един на майка ми - държеше на нов и до 1000 лв ,то избор няма кой знае какъв при тия условия .. ще се ползва предимно за охлаждане на южна стая около 22 квадрата .. бързо темперира и се кротна ,като цяло ми хареса за парите си не знам що така се плюе марката
    Алекси 25-ца или 35-ца сложи?Примери му консумацията и сподели,защото аз имам 25-ца и на охлаждане вчера работеше на 140w.с часове,а по сервизно не е така и не само моя.

  17. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #314

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    А на отопление как е? Взе че излезе читава машинката за цената си, може би затова решиха да я вдигнат

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #315

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Става,за не капризни клиенти.Има много излишни дефрости под 2гр.които при високия им клас липсват,но като цяло става.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 21 от 38 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Новия флагман на LG - H09/12MW
    От cooler във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 225
    Последно: 07-01-17, 23:26
  2. Отговори: 24
    Последно: 19-08-16, 00:26
  3. Видяхте ли новите Bi-Metal тръби?
    От Mega във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 12
    Последно: 21-05-11, 05:42
  4. Видяхте ли това безумие? :))))
    От RadoD във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 15-12-04, 17:11
  5. Видяхте ли новия eng-bg преводач
    От Kico във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 17-10-03, 01:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе