Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17
Like Tree8Одобрявам

Здравейте. Имам проблем с климатик на дайкин. Вътрешното тяло не духа равномерно. Един вид приплюва въздуха. Засилва струята и после забавя за Секунда и после пак добре. Това го прави постоянно. Това е вторият дайкин, който прави това. Идеи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    49
    #16

    Отговор: Здравейте. Имам проблем с климатик на дайкин. Вътрешното тяло не духа равномерно. Един вид приплюва въздуха. Засилва струята и после забавя за Секунда и после пак добре. Това го прави постоянно. Това е вторият дайкин, който прави т

    Вероятно вече няма значение, но аз да си кажа. На предишния ми климатик (MHI SRK 25 ZG-S) по време на профилактиктиката разглобиха вътрешното тяло на съставните му части и измиха всичко, което можеше да се измие. Измиха и външното тяло с водоструйка

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #17

    Отговор: Здравейте. Имам проблем с климатик на дайкин. Вътрешното тяло не духа равномерно. Един вид приплюва въздуха. Засилва струята и после забавя за Секунда и после пак добре. Това го прави постоянно. Това е вторият дайкин, който прави т

    ,..............

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 119
    Последно: 18-11-21, 07:36
  2. Отговори: 4
    Последно: 02-12-14, 20:30
  3. Идеи, какво е това ?
    От didoalfa във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 27-12-13, 20:56
  4. как се прави това ?
    От get във форум Отопление
    Отговори: 4
    Последно: 08-01-12, 23:08
  5. Отговори: 5
    Последно: 22-08-02, 12:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе