Резултати от 1 до 9 от общо 9

Превод дистанционно ARC456A1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    9
    #1

    Превод дистанционно ARC456A1

    Моля някой от колегите ако има превод за това дистанционно да изпрати много ще съм ви благодарен!

    Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на tripod731
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    46
    #2

    Отговор: Превод дистанционно ARC456A1

    Никой няма да ти изпрати, всички са лаладжии тук и само хейтят. Ще те изкарат прост, че си взел нещо, което няма как да ползваш.
    Дистанционното има много подменюта и дори да имаш превода на бутоните, менюто е цялото в йероглифи и дефакто ще имаш 10% информацията, която ти трябва.
    Бутони 4 и 5 са сгрешени. Единият е за да се върнеш в предходното меню, другия е END/Cancel за излизане в главното меню.

    п.с. Видях оферта за USER MANUAL на AN22JRS (моя климатик е такъв) за 76лв. с доставката. Включва ръководството за експолатация на ARC456A дистанционните и всички функции.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от tripod731; 10-07-19 в 11:02.

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #3

    Отговор: Превод дистанционно ARC456A1

    Цитат Първоначално публикувано от tripod731 Виж публикацията
    Никой няма да ти изпрати, всички са лаладжии тук и само хейтят. Ще те изкарат прост, че си взел нещо, което няма как да ползваш.
    Дистанционното има много подменюта и дори да имаш превода на бутоните, менюто е цялото в йероглифи и дефакто ще имаш 10% информацията, която ти трябва...
    А не са ли прави? Като не знаеш японски, взимаш базов модел, без подменюта. Докато научиш японския. Няма хейт, има простотия!

  5. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #4

    Отговор: Превод дистанционно ARC456A1

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    А не са ли прави? Като не знаеш японски, взимаш базов модел, без подменюта. Докато научиш японския. Няма хейт, има простотия!
    Има и друг начин. Вземаш си отпуск /ако работиш/ и вместо да се мъчиш и потиш на някой плаж, заставаш срещу климатика, пускаш си преводачката на чичо Гугъл и си превеждаш Инструкцията за експлоатация. Не зная точно колко страници е за конкретния климатик /може би м/у 60 и 100/, но ако си по-упорит 15-тина дни отпуск ще ти стигнат.

  6. Junior Member Аватара на tripod731
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    46
    #5

    Отговор: Превод дистанционно ARC456A1

    И защо трябва да вземам калпавите европейски модели, които са 10 години назад в сравнение с японските. Аз така и не видях европейски модел с 6.40 COP. Хубаво е лятото да ти харчи 100W , а зимата 200W. 16лв на месец. Китка.

    Да не говорим, че едва ли чешките сглобки са толкова качествени като япончетата. Моя климатик е 2008 година, а външно и вътрешно тяло са с шум като новия DAIKIN /пак японче/

    п.с. Вие като си купувате автомобил да не би да четете инструкцията за експоатация или сигурно си купувате като едно време Сборниците от серията "Аз ремонтирам ЛАДА" или .... Москвич.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #6

    Отговор: Превод дистанционно ARC456A1

    Много си прав-инструкциите за експлоатация не са за четене! Питаш във форума и врачките ти отговарят. Да ама ти си си купил техника от която нямаш хал-хабер. Кой трябва да ти прочете инструкцията за експлоатация​ и да ти я преразкаже? Мога и аз, ама цената няма да ти хареса!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1,600
    #7

    Отговор: Превод дистанционно ARC456A1

    Тази съм чел аз, въпреки че и другите две ги имам.
    IMG_20190710_201002.jpg

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #8

    Отговор: Превод дистанционно ARC456A1

    Темата взе да се отплесва в посока заключване...

  11. Junior Member Аватара на tripod731
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    46
    #9

    Отговор: Превод дистанционно ARC456A1

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Много си прав-инструкциите за експлоатация не са за четене! Питаш във форума и врачките ти отговарят. Да ама ти си си купил техника от която нямаш хал-хабер. Кой трябва да ти прочете инструкцията за експлоатация​ и да ти я преразкаже? Мога и аз, ама цената няма да ти хареса!
    Ти си истинското доказателствое съм прав за лаладжиите тук. Поне кажи нещо, с което да помогнеш на човека, а не само обяснения, с които да се изкараш най-умния тук.
    Имам чуството, че този форум е мерило за пишки , като ти чета постовете.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Превод на дистанционно на national cs-x286a
    От varonos във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 4
    Последно: 20-08-23, 11:19
  2. Моля зя превод на дистанционно RCS-EN1
    От pip във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 0
    Последно: 15-06-15, 13:18
  3. Превод на дистанционно Sanyo RCS-ZP1
    От Заприн Гегусков във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-14, 22:57
  4. Toshiba - превод на японско дистанционно
    От fade във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 16
    Последно: 10-11-09, 10:27
  5. Превод на дистанционно Корона
    От marian1 във форум Други марки климатици
    Отговори: 4
    Последно: 28-09-09, 21:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе