Страница 8 от 29 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 425

Daikin FTXC SENSIRA - въпроси, коментари, проблеми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #106

    Отговор: Въпроси за Daikin FTXC SENSIRA

    Еми да понагодим малко краставиците по Евро стандарта .

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #107

    Отговор: Въпроси за Daikin FTXC SENSIRA

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    dimon , аз съм потребител FTXC и за грешката U4 не можа да кажа нищо , при мен не е имало проблем , но във форума има хора които се занимават професионално с климатици и могат да вземат отношение по въпроса ако искат . Колкото до твърдението , че FTXC прави дефрост през 28мин. и че по не е комфортен от FTXB просто не е вярно . Не знам дали си прочел цялата тема . В нея има мои отзиви , в които съм се стремил да бъда максимално обективен , и мисля на още двама потребители на FTXC как работи модела . Гледам че търсиш климатик на мястото на FTXB и ти препоръчвам FTXC , не искам да го натрапвам , гледам да помогна . Наистина модела работи много добре а и цената му е много добра .
    Може разликата да е в това , че модела се среща в 2 модификации FTXC...A , FTXC...B , а отскоро и трета FTXC...C . Зависи от заложения софтуер и "изтеглената клечка". Те дори вътрешните тела са с различен дизайн...

    п.п. моят приятел е слагал основно с индекс B .
    p.p.p. Ако наистина в твоя модел няма ненужни дефрости това е идеалния бюджетен климатик !
    Този пост е редактиран от dimon; 17-03-21 в 14:12.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #108

    Отговор: Въпроси за Daikin FTXC SENSIRA

    Моят е FTXC25B , в темата е обсъждан и FTXC35B . Темата е от 6-7 страници не е толкова голяма , ако някой го интересува . Ако модела е толкова "дефектен " , не разбирам защо твоя приятел си е причинил това да монтира над 100 броя за толкова кратко време . Да не е като приказката " Не гледай чадо какво приказвам , а гледай какво правя" .

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #109

    Отговор: Въпроси за Daikin FTXC SENSIRA

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    Моят е FTXC25B , в темата е обсъждан и FTXC35B . Темата е от 6-7 страници не е толкова голяма , ако някой го интересува . Ако модела е толкова "дефектен " , не разбирам защо твоя приятел си е причинил това да монтира над 100 броя за толкова кратко време . Да не е като приказката " Не гледай чадо какво приказвам , а гледай какво правя" .
    Човекът ги купува на едро от вносител по 50-100 броя. Започва да ги слага лятото и зимата започват да си показват рогата...Разчитал е , че ще са поне на нивото на FTXB ...те така...

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #110

    Отговор: Въпроси за Daikin FTXC SENSIRA

    Смени Боба с една Сенсира , има три години гаранция . Ще останеш доволен .

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #111

    Отговор: Въпроси за Daikin FTXC SENSIRA

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    Смени Боба с една Сенсира , има три години гаранция . Ще останеш доволен .
    Тъй де, ама ако сенсирата вземе да дефроства кой ще ми я вземе обратно . Бобът също е в гаранция , дефроства като луд, ама никой не ще да си го вземе заради това..

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #112

    Отговор: Въпроси за Daikin FTXC SENSIRA

    дефроства щото е случил на човек .. ако беше в моите ръце я направи 3-4 дефроста на сезон я не ( зависи колко ще заскрежава )

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #113

    Отговор: Въпроси за Daikin FTXC SENSIRA

    Цитат Първоначално публикувано от dimon Виж публикацията
    Тъй де, ама ако сенсирата вземе да дефроства кой ще ми я вземе обратно . Бобът също е в гаранция , дефроства като луд, ама никой не ще да си го вземе заради това..
    Боба от последните с правоъгълните външни тела и те не дефростват по времме . Имаше отзив на един колега с 2 Боба единия с квадратното тяло , един с правоъгълното , мисля 2019 г. производство , този с правоъгълното беше с оправен дефрост . Не знам само в коя тема беше пуснал отзиви и снимки .

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #114

    Отговор: Въпроси за Daikin FTXC SENSIRA

    Ftxc-b няма не нужни дефроси както Ftxb(bob).
    Килограмите са еднакви на ftxc-b и на ftxc-c,няма орязване.
    IMG_20210317_151641.jpg
    IMG_20210317_152031.jpg
    Този пост е редактиран от necata2; 17-03-21 в 17:36.

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #115

    Отговор: Въпроси за Daikin FTXC SENSIRA

    едвам ма нави

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #116

    Отговор: Въпроси за Daikin FTXC SENSIRA

    Никой не навивам ,друго което ми казаха което не го пише е ,че след като му сложиш Wifi ще може да се свързва с гласови програми Amazon Alexa или Google Assistant,но това след като го изпробвам ще кажа дали става.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #117

    Отговор: Въпроси за Daikin FTXC SENSIRA

    Alexi, за спалня ли го гласиш.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #118

    Отговор: Въпроси за Daikin FTXC SENSIRA

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    Боба от последните с правоъгълните външни тела и те не дефростват по времме . Имаше отзив на един колега с 2 Боба единия с квадратното тяло , един с правоъгълното , мисля 2019 г. производство , този с правоъгълното беше с оправен дефрост . Не знам само в коя тема беше пуснал отзиви и снимки .
    Бобовете са все с квадратни тела. Последните са с квадратна решетка на вентилатора , първите са с кръгла. Приличат на FTX. Малки тела . Няма Боб с оправен дефрост. Лично на моя съм сменял 3 външни платки - от чешките и турските модели , мерил съм с машинката на Дайкин всички показатели и т.н.
    Всички платки правят дефрости- няма оправен дефрост.
    Мисля, че нарочно ги правят така...

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #119

    Отговор: Въпроси за Daikin FTXC SENSIRA

    RXB-C , това е външното на последните Бобчета . От такъв вземал ли си платка ?

  18. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,764
    #120

    Отговор: Въпроси за Daikin FTXC SENSIRA

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Никой не навивам ,друго което ми казаха което не го пише е ,че след като му сложиш Wifi ще може да се свързва с гласови програми Amazon Alexa или Google Assistant,но това след като го изпробвам ще кажа дали става.
    Когато имаш информация моля да споделиш. Повече от година се чудя, защо при моите не работи гласовото управление. Така ще разбера дали проблема е в Гугъл, както приложението ми казва или в софта на ЛГ.
    Цитат Първоначално публикувано от dimon Виж публикацията
    Бобовете са все с квадратни тела. Последните са с квадратна решетка на вентилатора , първите са с кръгла. Приличат на FTX. Малки тела . Няма Боб с оправен дефрост. Лично на моя съм сменял 3 външни платки - от чешките и турските модели , мерил съм с машинката на Дайкин всички показатели и т.н.
    Всички платки правят дефрости- няма оправен дефрост.
    Мисля, че нарочно ги правят така...
    Я пак помисли преди да се изказваш категорично след като прочетеш тази темата?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 29 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Daikin FTXM25R Perfera - въпроси, коментари, проблеми
    От pavkata88 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 483
    Последно: 01-02-24, 19:34
  2. Проблем с Daikin Sensira
    От Norek1 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 33
    Последно: 15-11-23, 09:58
  3. Отговори: 8
    Последно: 03-02-22, 23:45
  4. Покупка на климатик DAIKIN FTXC25B SENSIRA.
    От krasi80 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 0
    Последно: 21-04-21, 15:26
  5. Проблеми с новините, триене на коментари и др...
    От kod във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 16-06-03, 12:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе