Страница 17 от 20 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 288
Like Tree175Одобрявам

Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    523
    #241

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Отговарям сега защото малко след като прочетох коментара относно он-офа климатика изклчи и го чаках около 15 мин докато включи показанието при включване беше този път 370в струята беше хладна почти веднага. Но сега когато и на вън е по хладно е нормално повече време да измине докато включи. На обяд хванах един он-оф режим и времето до вклчване беше около 7-8 мин след това работи доста дълго време тъй като вратите се отварят доста често а и времето на вън беше топло.Сигурно е имало и изклчючвания които не съм хванал но според показанията днес от 11 часа сутринта до сега е изразходвал 2,1кв Но съм забелязал че струята е с различна температура в зависимост от разликата в стайната температура и тази зададена на климатика което показва добър контрол от страна на машината. Когато разликата е малка както беше днес само 3 градуса струята не е студена и дори срещу климатика не е неприятно да се стои.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    77
    #242
    LT серия на триото има ли wifi модул специално за него при вносителя и колко е цената му.Добте ли сработва или по скоро не си заслужава?Това ще е черешката на тортата в случая,машината ден след ден ме впечатлява и така вече повече от година не спира да ме очарова.Може би ще купя още една,но по дяволите цените не падат и цент а моделът никак вече не е нов.Поздрави
    Този пост е редактиран от Joro1986; 17-10-18 в 17:51.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    26
    #243

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Цитат Първоначално публикувано от Joro1986 Виж публикацията
    LT серия на триото има ли wifi модул специално за него при вносителя и колко е цената му.Добте ли сработва или по скоро не си заслужава?Това ще е черешката на тортата в случая,машината ден след ден ме впечатлява и така вече повече от година не спира да ме очарова.Може би ще купя още една,но по дяволите цените не падат и цент а моделът никак вече не е нов.Поздрави
    Няма, може външно Wi Fi. Аз ползвам универсално Wi Fi. дистанционно за климатик, защото освен да го включвам/изключвам мога да контролирам температурата, режимите и вентилатора.
    Виж темата ми за контролерите, може да ти е полезна https://forum.setcombg.com/%D0%B2%D1...%82%D0%BE.html

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    77
    #244
    Цитат Първоначално публикувано от xiona Виж публикацията
    Няма, може външно Wi Fi. Аз ползвам универсално Wi Fi. дистанционно за климатик, защото освен да го включвам/изключвам мога да контролирам температурата, режимите и вентилатора.
    Виж темата ми за контролерите, може да ти е полезна https://forum.setcombg.com/%D0%B2%D1...%82%D0%BE.html
    Колега,сигурен ли сте?Междувременно в нета излезе ,че има устройство за ЛТ.От булклима го имат.99лева

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    77
    #245
    Цитат Първоначално публикувано от Joro1986 Виж публикацията
    Колега,сигурен ли сте?Междувременно в нета излезе ,че има устройство за ЛТ.От булклима го имат.99лева
    Edit:Поправка! Устройството е UTY-TFNXZ1 ,Работи с кадърно направено приложение за отдалечен достъп "FGLAir" ,безплатно от апстора. Подходящ за серии Серия LT, LU, LM, LFC и т.н. Цена: 199лв при вносителя

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    30
    #246

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Никой не е писал скоро в темата.. Явно си работят тия LT. Имам един въпрос-до колко вата се развърта компресора на 12ската, защото чета по документи че е до 2.6кв, а моя реално развърта до 2.2кв.Повече не иска..

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #247

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Цитат Първоначално публикувано от supermario Виж публикацията
    Никой не е писал скоро в темата.. Явно си работят тия LT. Имам един въпрос-до колко вата се развърта компресора на 12ската, защото чета по документи че е до 2.6кв, а моя реално развърта до 2.2кв.Повече не иска..
    Зависи от външните температури. В сервизното данните са на +7гр. Нормално е с падане на външните, да се понижава и максималното развъртане. Дори и 2.2kW да е, това хич не е малко.
    ccankov73 одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    30
    #248
    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Зависи от външните температури. В сервизното данните са на +7гр. Нормално е с падане на външните, да се понижава и максималното развъртане. Дори и 2.2kW да е, това хич не е малко.
    Пробвал съм го на всяка температура от +10 до -12 все до 2.2 кв се развърта без значение от температурата..

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #249

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Цитат Първоначално публикувано от supermario Виж публикацията
    Пробвал съм го на всяка температура от +10 до -12 все до 2.2 кв се развърта без значение от температурата..
    Ами значи можеш да се радваш. 2.2kW за 12-ка е страхотен резултат. Ама то отдавна се знае какви са възможностите на модела, не отскоро.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    266
    #250

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    .....

  13. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #251

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    LT-то е топ машина.
    tony34al и supermario харесват това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    30
    #252

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo Виж публикацията
    LT-то е топ машина.
    Виждам че го имаш..Колко се развърта на макс..

  16. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #253

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Само него не съм мерил.Питай колегата ivan74 и той го има и може да е мерил.
    Този пост е редактиран от bobovo; 26-01-22 в 21:21.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #254

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Не знам какво мерите.Имам 12-ка в 28 м2,80м3 и работи супер от студен старт.Това е в мое помещение за джиджи-биджи.Карти,мачове,приятелки.Бълва лава,забележка ,че едни гълъби кацат в/у външното тяло и не знам как да ги разкарам.И постоянно серат мамицата им.Ей го
    https://imgur.com/a/NGprjS5
    Този пост е редактиран от dudi4ek; 26-01-22 в 22:03.

  18. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #255

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Има едни като таралежи се поставят от горе на тялото против гълъби.Ето разгледай ги
    https://www.otrovi.com/konrol-nad-pt...0aAo6oEALw_wcB
    mimojef и dudi4ek харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 20 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Fujitsu ASYG 12LECA/ AOYG 12LEC или Fujitsu ASYG 12LTCA/AOYG 12LTC
    От ilians във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 19-11-12, 12:41
  2. FUJITSU ASYG-12LEC или Fujitsu ASHG-12LE
    От dimlubnik във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 31
    Последно: 05-10-12, 22:24
  3. Fujitsu ASHG 24 LFC - Fujitsu ASYG 24 LFC
    От Sonela във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 11
    Последно: 22-07-12, 16:21
  4. Fujitsu ASYG 12 LEC or ASYB 12 LDC?
    От Dominator във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 176
    Последно: 21-02-12, 09:29
  5. Fujitsu ASYG 12LE
    От head6o във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 1
    Последно: 31-10-11, 19:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе