Резултати от 1 до 8 от общо 8

9 LDC за 17 кв.м

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    102
    #1

    9 LDC за 17 кв.м

    Здравейте Колеги,

    Имам един хол за климатизиране.17 кв панел,5-ти последен етаж,краен апартамент,две външни стени,изложение юг-изток,с вътрешна изолация- гипсокартон и вата (напролет и на тавана).Дали тази машинка 9LDC ще се справи със стаята.В другата стая (12 кв.) едно 12 LGC си мърка кротко и топли спалнята и тя изолирана.Другият вариант ми е 12 LEC,но ми се струва плазмата е по-добра.Благодаря на отзовалите се.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2

    Re:9 LDC за 17 кв.м

    9LDC. Взимай и не се чуди!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    17
    #3

    Re:9 LDC за 17 кв.м

    ще,ще -аз съм със такъв във хол 17 кв.-верно че не е краен и е с хубва дограма,но пък е със западно изложение,държа климатика на 22 градуса и дори в минус 15 градусовите температури не се задъхваше,при температури около 0 гр работи в он-оф режим въпреки малкия му минимум

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    12
    #4

    Re:9 LDC за 17 кв.м

    Здравейте,
    Ще използвам темата за да запитам: Тъй като 9LD все по-трудно се намира, какъв аналог на него ще препоръчате /по цена и възможности/. Търся нещо в този ценови клас /9 -ка или 7 -ца / с възможност да затопля хол 17 м2 /40 м3/ с една външна стена, изолиран вътрешно и външно вкл. и на тавана, южно изложение и PVC дограма. Холът е много топъл и дори без отопление в най-студените дни температурата вътре не пада под 15 градуса. Търся икономичен, тих и качествен климатик за въпросното помещение, като цената която съм склонен да отделя е до 1400 лв. /без монтаж/.
    Благодаря предварително на всеки, който би предложил идеи за търсената машина.

  6. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #5

    Re:9 LDC за 17 кв.м

    Ето ти едно много добро предложение http://www.climamarket.bg/?p=6028

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    12
    #6

    Re:9 LDC за 17 кв.м

    Какво Ви е мнението за моделите ASHG07LU и ASHG09LE на General

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #7

    Re:9 LDC за 17 кв.м

    Aко си се насочил към Fujitsu-General и по точно моделите LKC и LE по-добре вземи 12-ка разликата в цената е нищожно малка , но като работа разликата е голяма.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    12
    #8

    Re:9 LDC за 17 кв.м

    Не държа на марката. Но в друго помещение имам General 12LD и съм много доволен от него и в този смисъл първо гледам техни модели, но приемам и други предложения. А иначе за помещението, което искам да отоплявам смятам, че избора на 12-ка би било голямо презапасяване.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе