Здравейте,

Имам една 24-ка Haier, и имам странен проблем с него. Още при купуването му преди 4-5 години, когато е на отопление в момента в който достигне градусите и премине в режим на въртене на въздуха изведнъж вентилатора му се включва на максимум за 4-5 секунди, дори и да е на тих режим и след това минава в режим на въртене на въздуха. Това го прави абсолютно всеки път преди да премине в режим на въртене на въздуха. Той е монтиран в помещение е което не се спеше изобщо и това не ми е пречело през годините.Но сега се налага да се спи в това помещение и е ужасно. Аз мислех, че това му е някаква нормална неговия функция за обдухване или де да знам за какво и не ми е правило впечатление, но нощем е наистина адски дразнещо. На някой климатикът прави ли подобно нещо, може ли това да се спре. Имам много други климатици не на същата форма никой никога не е правил така, а този го прави това от самото начало и това изведнъж рязко бучене на вентилатора на максимална скорост за няколко секунди всеки път е ужасно.

Моля помагайте, благодаря предварително.