Резултати от 1 до 15 от общо 15
Like Tree6Одобрявам
  • 1 Post By mystikalrs
  • 1 Post By the inquirer
  • 3 Post By hellstr1k3r
  • 1 Post By splendor

HAIER AS25/35TADHRA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    15
    #1

    HAIER AS25/35TADHRA

    Здравейте,
    прочетох всички негативни неща за климатиците HAIER, но въпреки това в момента ме блазни този модел HAIER AS25/35TADHRA, защото е на промоция в Технополис и има 5 г. гаранция (главно заради гаранцията). Климатикът ще се ползва в селска къща, стая около 10-11 кв, изолирана отвън. Наясно съм, че има по-кадърни варианти и за малко повече пари, но в момента съм се спрял на този и просто искам мнение за него и по-точно колко трошлив би се оказал , както и никъде не отрих този до -15 ли е, до -10 ли е или изобщо на колко студ би бил ефективен.
    Просто за конкретния модел не открих тема или мнения и затова реших да попитам, може да има хора, които вече го ползват, да изкажат мнение за него.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,295
    #2

    Отговор: HAIER AS25/35TADHRA

    Според мен за тези пари има по-стойностни машини.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    15
    #3

    Отговор: HAIER AS25/35TADHRA

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Според мен за тези пари има по-стойностни машини.
    Може ли пример

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #4

    Re: HAIER AS25/35TADHRA

    Например това идва на 600 лева с намалението
    https://emagbg.page.link/TLNf6Yj2zFnuXh9r8
    mimojef одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    15
    #5

    Отговор: Re: HAIER AS25/35TADHRA

    Тези за сефте ги чувам. На дизайн мяза малко на един GREE. А и като го взема от този сайт и дам 150-200 лв монтаж идвам пак на този дето съм се спрял, който е и с 5 г. гаранция.

  7. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,295
    #6

    Отговор: HAIER AS25/35TADHRA

    Ами действай тогава.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    15
    #7

    Отговор: HAIER AS25/35TADHRA

    Чакам да видя дали ще се включи някой собственик на такова инженерно недоразумение, за да каже доволен ли е или не, топли ли или не и т.н. и ще действам
    Този пост е редактиран от hellstr1k3r; 20-05-21 в 15:29.

  10. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #8

    Отговор: HAIER AS25/35TADHRA

    Примоцията е за риби, като теб. Колегата ти е посочил машина която е тествана има добър хардуер и доказано работи, ти като кълвеш на 5 години гаранция взимай гаранцията.
    dodo_pv одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    15
    #9

    Отговор: HAIER AS25/35TADHRA

    Риба или жаба, колегата ми казва няква абсолютно измислена марка за мен, където я чувам за сефте и ми звучи като пасатор от Кауфланд за 19 лв марка Homo/Como или нещо подобно. Нито мотивира предложението си, нито оборва, с кое моят избор е неправилния. Вие що си мислите, че в този форум всички знаят всичко като вас или всички са длъжни да го зная при запитване, именно затова рибите питат. За вас съществуват само две марки климатици - Fujitsu Generаl (който имам и на който бих си хвърлил цифката за парите дето струва) и Mitsubishi, та откъде да предположа аз, че Starlight или там нещо подобно насрано става нещо от него, особено като му гледам, че цената му е същата, а в него е наблъскана електроника от рода на Wi-Fi, 3D и всякакви такива безполезни за мен тъпотии. Кое да ми подскаже че това става ? Ламарината ли му струва 600 лв, модулите за WiFi или компресорът ?
    Този пост е редактиран от hellstr1k3r; 20-05-21 в 16:24.
    Alexi, Aleksandars и SPSt харесват това.

  12. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #10

    Отговор: HAIER AS25/35TADHRA

    Мани ги тези насрани Starlight. Haier-а е твоят климатик, не ги слушай тези. Гледат да те набутат
    Alexi одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #11

    Отговор: HAIER AS25/35TADHRA

    И аз бих взел Хайера ,все пак е марка а и в годините са се доказали че топлят здраво .

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #12

    Отговор: HAIER AS25/35TADHRA

    Цитат Първоначално публикувано от hellstr1k3r Виж публикацията
    За вас съществуват само две марки климатици - Fujitsu Generаl (който имам и на който бих си хвърлил цифката за парите дето струва) и Mitsubishi
    За мен съществува само една марка климатици - mideaforever . Иначе ползвам две Хитачита и един Haier, най-съм доволен от Haier - имал съм и дърт HAIER на R22 - много корава машина - още работи.
    Но в момента бих заложил на конкретния модел StarLight - където е ребрандиран TCL. Ама парите са си твои.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    15
    #13

    Отговор: HAIER AS25/35TADHRA

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    И аз бих взел Хайера ,все пак е марка а и в годините са се доказали че топлят здраво .
    Аз пък четох точно обратното, някои се оплакват от хладка струя, не правел достатъчно топло и поради това пуснах темата за конкретния, ако някой го има. Накрая ще рискувам пък каквото стане.
    Аз така за апартамента исках Тошиба, защото в стария имам една 13-ка от 2012 (не знам модела), изключително доволен съм от нея. Ввсички обаче ми казваха, че в момента достъпните Тошиби до 1300-400 лв (SEIYA и някакъв друг) били боклуци и да се ориентирам към Fudjitsu General. Въпреки, че в офиса имаме един General, който както работи на Low започва да бучи и форсира турбината все едно ще падне от стената и трябва да го изключиш и включиш пак, за да заработи нормално, викам аре си взема и за вкъщи все пак за 1300 лв това ми казват, че е най-добре. Взех едно 12 KMTA е няма такъв курник - няма "quiet"/"silent", а на първа степен е по-шумен от Тошибата и не се спи спокойно на него. Оттам като дефроства издава изключително стряскащ и силен звук от вътрешното тяло докато "издиша", придружен от всякакви други странни и дразнещи шумове (може и от монтажа да е нещо, не разбирам) и гадно,голямо, дълго, метър и половина дистанционно с гаден, неудобен капак, под който някой "велик" ум е сложил тъпите копчета за силата на духане при положение, че отгоре има предостатъчно място вместо тъпото 10 градуса по целзий, и трябва всеки път да го отваряш ако не ползваш auto. Сложен е в спална с вътрешна и външна изолация 16 кв. и на дистанционно трябваше да се зададе 24-25 градуса, за да топли, докато Тошибата се справя с хол 20 кв. само на вътрешна изолация и настроена зимата на 21-22, рядко 23. Както и да е темата не е за General, затова спирам с оплакванията от тази марка. Именно поради тази причина съм в тази дилема и този Starlight като не съм го чувал никога, не смея да му се доверя

  17. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #14

    Отговор: HAIER AS25/35TADHRA

    Цитат Първоначално публикувано от hellstr1k3r Виж публикацията
    Аз пък четох точно обратното, някои се оплакват от хладка струя, не правел достатъчно топло
    Хладка е, детето вика че климатика даже духа сутудено. Иначе в стаята си държи 20/21 градуса.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    15
    #15

    Отговор: HAIER AS25/35TADHRA

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    Хладка е, детето вика че климатика даже духа сутудено. Иначе в стаята си държи 20/21 градуса.
    Ясно, е ето това не ме устройва вече. Благодаря

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HAIER HSU-18H03 (B)
    От slowdead във форум Климатици Haier
    Отговори: 1
    Последно: 13-09-10, 09:58
  2. Препоръчайте ми HAIER 9-ка
    От ivanvv във форум Климатици Haier
    Отговори: 4
    Последно: 28-07-10, 22:06
  3. Haier HSM12HEA
    От ivanpetelov във форум Климатици Haier
    Отговори: 5
    Последно: 19-07-10, 01:23
  4. Некупуваите HAIER
    От fiat във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 03-12-08, 20:59
  5. Hitachi RAS/RAC-E14H2, Haier HSU-12H03/H(DBP) или Haier HSU-12HB03/R2(DB)
    От did във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-12-06, 19:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе