Страница 67 от 67 ПърваПърва ... 1757656667
Резултати от 991 до 1,005 от общо 1005

Gree Amber/C&H Supreme

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,764
    #991

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Нека си тече от всички отвори.
    Какво стана с H12AK умря ли?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #992

    Gree Amber/C&H Supreme

    Махай ги тези тапи, да се изтича свободно и да не ти замръзва конденза в тавата, като стане по-студено.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    13
    #993

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    На lg -то се повреди четрипътния вентил и платката малко преди да изтече гаранцията на 4 години и десет месеца ,след което беше ремонтиран гаранционно за един месец.За да не съм без отопление сложих това gree по препоръка от няколко човека които имат такъв, а lg-то в дневната на един апартамент около 30 кв.м.за където трябваше да купувам и без това.
    По първи впечатления lg -то работеше в това помещение много по
    тихо,комфортно с нисък минимум ,топли повече и размръзява много рядко само при нужда.
    Единствено под -5 започвах да усещам липса на мощност но пак подържаше 22 гр в стаята

  5. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,764
    #994

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Амбара е с двустъпален компресор и предполагам, че ще изпъкне при температури под -5. Пиши ми на лични (да не цапаме темата) как се справя когато стане тегаво, защото аз много се колебаех между него и наследника на твоя, когато взимах климатик за баща ми.

  6. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #995

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    https://forum.setcombg.com/%D0%B2%D1...tml#post950123

    Колегата се "шегува" както за консумацията , така и за радиацията.
    Само да вземе да попрочете повечко за видовете радиация , щото това с "радиоактивен прах по филтъра" е СМЕШНО!
    ross мисля на теб ти е ясно това.
    И за да не пишем глупости - имам лиценз/разрешително за работа с Източници на йонизиращо лъчение.
    И въобще как намесихме К2У....?
    Не бях чел скоро ама... за консумацията не знам...за радиацията кой се шегува,тук във форума,или този в линка?

    https://www.straight.com/news/sky-hi...itioner-filter

    Големи експерти станахме пак,радиация,климатици,коронавирус кво ли не щеш...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от N!P Виж публикацията
    Да похваля
    КЛИМАТИК COOPER AND HUNTER CH-S12FTXAM2S-W SUPREME WIFI

    2 месеца ,къща на 1000метра надморска височина .тухла измазана без изолации на вън има и днес сняг отоплявам: квадратура около 32 квадрата ,дървен таван 2 етаж

    разход 55лв за 2 месеца непрекъсната работа на 22 градуса температура.
    Аз Доволен!
    Е те,разбирачите казаха че си дърпа по няколко киловата.час(поне 2).
    Този пост е редактиран от inches9; 27-02-21 в 19:49.

  7. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,859
    #996

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Кое те притеснява с радиацията на японските климатици?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #997

    Gree Amber/C&H Supreme

    Само внимавайте, да не съм облъчил форума, че както бачкам в АЕЦ-а, току виж съм станал източник на йонизиращи лъчения. [emoji1787][emoji485]
    Този пост е редактиран от rosswen; 27-02-21 в 20:40.

  10. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #998

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Кое те притеснява с радиацията на японските климатици?
    Мен абсолютно нищо.Аз не ползвам...квото и да е.Както сигурно не ползват много и там от където е линка.Те просто констатират,а кой се притеснява и кой не е друг въпрос.
    Christopher Busby, a PhD in chemical physics
    Това е статия,която за да обсъждаме трябва да сме доста напред.А да си напреднал много в няколко области(климатици,радиация,covid-19...напр.) и да оборваш с лекота,вероятно знаещи вече си е съмнително.
    И ти искаш да кажеш,че този човек не се сеща???

  11. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #999

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Мен абсолютно нищо.Аз не ползвам...квото и да е.Както сигурно не ползват много и там от където е линка.Те просто констатират,а кой се притеснява и кой не е друг въпрос.
    По принцип К2У купуват хора, които търсят нещо по-добро от това което се предлага в Европа. Ако знаеш какво искаш, има страхотни попадения. А радиация съм мерил на няколко контейнера след аварията с ултра хай тек военен уред и беше по-малка от тази на почвата тук.
    Сори за отклонението!

  12. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,859
    #1000

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Искам да кажа, че в Япония климатиците може и да имат радиоактивен прах(може и да нямат), т.е. човека може и да е прав.Това не го оспорвам.
    Като дойдат тук обаче се профилактират (би трябвало основно) или поне измиват за да имат търговски вид.
    Та прах от Япония по тях няма, следователно не са и радиоактивни.Самата прах колкото и да стои по тях не прави
    компонентите радиоактивни - измивайки я премахваш евентуалния проблем.

  13. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #1001

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Като дойдат тук обаче се профилактират (би трябвало основно) или поне измиват за да имат търговски вид.
    Със сигурност се измиват.А относно наличността на въздушни филтри (дори)за смяна много се съмнявам защото доста търсих за моето HITACHI преди 10-на години ,но никъде нямаше.И затова го продадох за к2у,на монтажници,които да го препродават.Беше на 14 години и не знам ако дори им го бях подарил дали си заслужава да си хвърлят труда,ама намират балами

    А gsm-и 2у продавам,ама не ползвам.
    Недейте обяснява кой кво е мерил и че GREE гърмят ,а давайте сериозни статии.
    rosswen-няма лошо,то и Матросов на амбразурата,нали знаеш.

    Но както и да е,отклонението беше защото много се спами в темите за GREE точно от продавачи на к2у и ако може да се поспрат.
    Или е малка надценката от GREE,кой знае....
    Tова разбира се едва ли ще стане.

    п.с. И някъде във форума да сте видели да хваля SAMSUNG и ябълките 2у щото вървят добре в Бг?
    Този пост е редактиран от inches9; 27-02-21 в 21:08.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1002

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Tемата не е за К2У. Пак ли трябва да се напомня!

  16. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,288
    #1003

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    За да съм по темата искам да кажа, че Амбъра е много твърда машина. Имал съм удоволствието да си пия кафето по тениска при (-10 въмшна) в много голяма остъклена беседка която се топлеше с два Амбъра. Не знам дали са икономични, но колкото и да харчат ще е поде 2,5 пъти по-малко от калорифер а ефекта беше същия.

    Тарикатлъците на дребно не са по темата.
    Този пост е редактиран от tony34al; 28-02-21 в 09:49.

  17. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #1004

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от Rumb@ta Виж публикацията
    По принцип К2У купуват хора, които търсят нещо по-добро от това което се предлага в Европа. Ако знаеш какво искаш, има страхотни попадения. А радиация съм мерил на няколко контейнера след аварията с ултра хай тек военен уред и беше по-малка от тази на почвата тук.
    Сори за отклонението!
    Тук ясно се виждат някои от хората,които спмят в темите за GREE,както ги нарича един колега-групата на Шаро.
    Продавайте си к2у и си ги ползвайте и ако може не четете тук.И не пишете.Аз Вашата тема не чета и не пиша.И много станахте тези дето разбирате от всичко,че и от радиация.Хайде да не се вземаме много насериозно.Или ако продължавате си пишете в темите.
    Ако на мен ми трябва да продам няколко телефона 2 у-ба чрез форума,значи ще съм умрял от глад.
    А модератора да си помисли кой спами и с какво.Цялата тема от 1-ва страница е пълна с глупости.
    А уж темите бяха за собственици.

  18. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #1005

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    чл. 12. Ocпopвaнeтo нa дeйcтвиятa нa aдминиcтpaтopи и мoдepaтopи e зaбpaнeнo. Teми и ĸoмeнтapи c пoдoбнo cъдъpжaниe щe бъдaт oтcтpaнявaни oт фopyмa, a нapyшитeлитe щe бъдaт нaĸaзвaни.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 67 от 67 ПърваПърва ... 1757656667

Подобни теми

  1. Gree - грешка оЕ
    От colours във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 19-07-16, 21:44
  2. Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)
    От Boris Penev във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 36
    Последно: 30-06-16, 18:41
  3. Gree vs. Midea
    От divi4 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 06-01-10, 00:44
  4. Gree ACS-09GP
    От vanko68 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 29-07-09, 23:32
  5. HDD-to gree
    От CRASHOVERRIDE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 20-04-02, 22:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе