Страница 32 от 32 ПърваПърва ... 22303132
Резултати от 466 до 475 от общо 475

Gree Fairy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    17
    #466

    Gree Fairy vs G-tech - Шум при достигната температура?

    Здравейте,
    Ползвам 09/2020 г. Gree Fairy - 12-ка. и ми прави впечатление на режим "Отопление", когато достигне зададената температура в стаята, то вентилатора на вътрешното тяло се върти леко и издава едно бучене, което съпоставяйки с G-tech 9-ка. е доста осезаем. При G-tech няма този шум.
    Като цяло Fairy е доста по-шумен и не бих си го купил пак, и то особено за спалня.

    Може ли да споделите при вас така ли е или имам проблем? В началото имах шум при движение на клапака /т. нар. "Суинг"/ и фирмата, която ми го монтира ми подмени платката и моторчето, което управлява тази клапа и сега нямам този проблем.

    Ако, някой от вас е така добър да замери шума с приложение в телефона, и аз да съпоставя при мен? /ползвам "Звук Метър" от Google Play/.

    Благодаря предварително за съдействието, съформуници.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    11
    #467

    Отговор: Gree Fairy vs G-tech - Шум при достигната температура?

    Аз съм с фейри 18 от около месец+ и за сега не съм обърнал внимание да бучи(сравнявам го с предишният ми дайкин и от към шумове до трета степен на вентилатора работи идентично) .Като достигне зададените градуси ако е по топло времето изключва компресора , а турбината продължава да върти съвсем леко и не се чува . Колегите тук го оплюваха този модел ,че е шумен но на първа до втора степен на вентилатора шума е минимален и може да се спи

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    19
    #468

    Отговор: Gree Fairy

    Здравейте смених единия лагер на мотора на вътрешното тяло,понеже беше разбит. След като сглобих всичко сега има един шум наподобяващ бучене или жужене от мотора. Преди нямах такъв проблем, каква може да е причината, жужи все едно е бубина много неприятно.

  5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #469

    Отговор: Gree Fairy

    Сменят се комплект.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    19
    #470

    Отговор: Gree Fairy

    Да, грешката е моя. Смених и двата и всичко е наред. Благодаря

  7. Junior Member Аватара на audiceco
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    72
    #471

    Отговор: Gree Fairy

    Здравейте! Монтираха ми Gree Fairy 18-ка всичко точно, направих си на телефона wi-fi контрола Айфон, след което има опция “invite member” искам да добавя, но не намирам членовете на семейството си въпреки, че са регистрирани в Gree приложението? Пробвах с мейла, с име не става, няма такива членове, всички са с акаунти през ейпъл!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Peyo Ivanov
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    43
    #472

    Отговор: Gree Fairy

    Здравейте,
    Днес забелязах, че връзката между вътрешното и външното тяло е с три жилен кабел вместо 4-жилен. Има и повод за притеснения?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    115
    #473

    Отговор: Gree Fairy

    4-тия кабел е заземяване. Ако имаш такъв в инсталацията на жилището е добре да го има. Ама не е нещо фатално.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    11
    #474

    Отговор: Gree Fairy

    Здравейте колеги!Наскоро забелязах ,че в приложението gree+ има SE режим.Та като го включа излиза на дисплея на климатика надпис SE ,но не виждам някаква разлика в работата.Някой запознат ли е с въпросния safe energi режим на работа?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    19
    #475
    Цитат Първоначално публикувано от donbarbaron Виж публикацията
    Здравейте колеги!Наскоро забелязах ,че в приложението gree+ има SE режим.Та като го включа излиза на дисплея на климатика надпис SE ,но не виждам някаква разлика в работата.Някой запознат ли е с въпросния safe energi режим на работа?
    Енергоспестяване В режим на ОХЛАЖДАНЕ натиснете едновременно бутоните "TEMP" и "CLOCK", за да стартирате функцията ЕНЕРГОСПЕСТЯВАНЕ. На дисплея на дистанционното ще се появи символът "SE". Натиснете отново бутоните, за да деактивирате функцията. Забележка: ● В режим на енергоспестяване скоростта на вентилатора е в автоматичен режим и не може да се настройва от потребителя.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от ar80; 31-07-22 в 15:39.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 32 ПърваПърва ... 22303132

Подобни теми

  1. Gree Amber GWH12YD / S6DBA1 или Gree Fairy GWH18ACD / K6DNA1D
    От fen4eto88 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 83
    Последно: 12-03-19, 19:17
  2. Gree Fairy успиване
    От Pr_br във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 19
    Последно: 02-12-18, 20:24
  3. Gree "Change" GWH12KF или " Fairy" GWH12ACC ?
    От rado555 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 20
    Последно: 14-09-18, 11:24
  4. Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)
    От Boris Penev във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 36
    Последно: 30-06-16, 18:41
  5. HDD-to gree
    От CRASHOVERRIDE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 20-04-02, 22:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе