Страница 37 от 37 ПърваПърва ... 27353637
Резултати от 541 до 548 от общо 548
Like Tree241Одобрявам

Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2022
    Мнения
    1
    #541

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    здравейте купих си GRee Soyal от 1 пловсивска фирма . момщетата дойдоха направиха монтаж всичко точно .чисто . вакумираха 15 минути системата преди да пуснат фреона . нооо този климатик някакси духа хладко няма го този студ дори и н атурбо режим . стаята е 6.3 метра на 3,4 бе 20 квадрата да е . не го усещам да духа студено . някак си е мек студа . така ли работят тези климатици търся мнение . иии нещо друго при монтажа собственика на фирмата (той беше един от хората при монтажа ) като пусна климатика нещо настройваше с дистанционното 17-17.5 градуса нагоре надоло изключваше щепсела и пак отначало . но работата май не му се получи след няколко опита ми каза не гледай колко градуса пише на климатика важно е как се чувстваш добре . и си тръгнаха . но климатика ми не духа така студено както други климатици . да н еби да е малко фреона . тръбния път ми е 2 метра и 50 сантиметра

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #542

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Взел си инверторен климатик ,а не конвенционален.Нормално е да работи по този начин.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2021
    Мнения
    81
    #543

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Цитат Първоначално публикувано от jijigali123 Виж публикацията
    здравейте купих си GRee Soyal от 1 пловсивска фирма . момщетата дойдоха направиха монтаж всичко точно .чисто . вакумираха 15 минути системата преди да пуснат фреона . нооо този климатик някакси духа хладко няма го този студ дори и н атурбо режим . стаята е 6.3 метра на 3,4 бе 20 квадрата да е . не го усещам да духа студено . някак си е мек студа . така ли работят тези климатици търся мнение . иии нещо друго при монтажа собственика на фирмата (той беше един от хората при монтажа ) като пусна климатика нещо настройваше с дистанционното 17-17.5 градуса нагоре надоло изключваше щепсела и пак отначало . но работата май не му се получи след няколко опита ми каза не гледай колко градуса пише на климатика важно е как се чувстваш добре . и си тръгнаха . но климатика ми не духа така студено както други климатици . да н еби да е малко фреона . тръбния път ми е 2 метра и 50 сантиметра
    Здравей. Няма начин да не духа зверската студ. При мен същият модел и по същото време на годината някъде беше монтиран и при задаване на 17 градуса на 5-6 степен на духане, също около 20 кв. стана хладилник за отрицателно време. Духаше зверски студ. Мога да го опиша всякак, но "мек" не ми се връзва. В момента работи на студ, но зададен на 26 градуса и степен 3 на духане, защото пак в хола става хладилник или поне за семейството е некомфортно. Отворени са всички врати и охлажда още две стаи + антре. Просто не ми се връзва това, което казваш. Изключи го от тока и пак го включи. Забий му 20 гр. и турбото. Ако и тогава не усетиш Сибир вкъщи, викай техниците.

    Колкото до това с включването и изключването - правили са задължителната (вече) настройка за режим отопление на климатикът, тъй като в този режим работеше меко казано неадекватно. Същата настройка беше пратена официално от Грий до всички дистрибутори при нови инсталации. При правилното случване на въпросната настройка, дисплеят на вътрешното тяло трябва да покаже цифрата 3. Ако не я е показало, значи монтажниците не са направили абсолютно нищо. Но пак подчертавам, че тези неволи тръгнаха през периода на отопление. Лятото, без тази настройка, при охлаждане с този климатик не съм имал никакви проблеми. Дори и в момента лади, та се кине.

    За любителите на ватовете - тръгва на 600 към 17:00 часа, пада на 330 и се кроти на 150-170 през повечето време вечер. Сутрин бичи на 90-100 вата.
    wladimir1 и mystikalrs харесват това.

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    9
    #544

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Здравейте в момента ремонтирам апартамент. Гледам различни модели климатици за стаите и се насочих към Soyal 18-ка за всекидневната. Всекидневната е 32кв.м2 2.5м височина. Апартамента е тухлен, 1-ви етаж с южно изложение. Смених дограмата с 4сезона 36мм. стъклопакет. Ще поставя подова изолация fibran xps и външна стиропор. За тавана ще има гипсокартон и вата. На доста места четох, че модела е хиперинвертор на други пише, че е просто инвертор. Доста други теми изчетох и останах с впечатление, че не сложа ли някой модел на mitsubishi heavy за 4-5к. лв. няма как да очаквам нормални сметки за ток. Благодаря за отделеното внимание.

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #545

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    При тези условия и с новата цена на тази 18-ка, си е направо кощунство да се спрете на нея. За същия бюджет има в пъти по добри варианти.

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    9
    #546

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    При тези условия и с новата цена на тази 18-ка, си е направо кощунство да се спрете на нея. За същия бюджет има в пъти по добри варианти.
    Да разбирам, затова пиша, какво можете да предложите като варианти.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #547

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Прехвърлете въпроса си с подробна информация за помещението в темата за избор на климатизатор.
    logarex и Vasil Vasilev харесват това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    15
    #548

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Здравейте, някой има ли проблем със свързването на Soyal-а към новият ъпдейт на приложението? Рутерът ми автоматично разпределя сигнала 2.4 или 5.0 Ghz...Не става.....Изключих 5.0 GHz мрежата...и пак не става....Други с подобен проблем?
    *Свързах ги с 300 зора!
    Този пост е редактиран от Maldin1; 29-08-23 в 10:53.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 37 от 37 ПърваПърва ... 27353637

Подобни теми

  1. Gree GWH12UB
    От KI_YOOU във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 576
    Последно: 26-01-22, 10:02
  2. Gree 12 BORA GWH12AAB WI-FI / K6DNA4A
    От A40 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 6
    Последно: 21-08-21, 00:29
  3. Gree GWH24AAD-K6DNA4A
    От GearBest във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 1
    Последно: 17-12-18, 17:41
  4. GREE GWH18UC-K3DNA4F U-Crown
    От georat във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 63
    Последно: 17-07-18, 10:38
  5. GREE I Crown II GVH24AK-K3DNC6A
    От P.Hristov във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 6
    Последно: 23-02-17, 21:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе